• $28,9208
  • €31,485
  • 1924.11
  • 8026.27
28 Ocak 2022 Cuma

Kova burcunda Yeni Ay

Kova burcunda Yeni Ay, 1 Şubat'ta saat 08:49'da gerçekleşecek. Yeni Ay'lar, yeni bir ay döngüsünün başlangıcını temsil eder ve bu Yeni Ay, Ay yeni yılının başlangıcını getirdiği için daha da güçlüdür. Ay yeni yılı dünyadaki birçok kültür tarafından kutlanır ve yeni başlangıçların zamanıdır. Ay yılı başlamadan hemen önce, birçoğu evi temizlemek, dağınıklığı azaltmak ve evlerine taze enerji getirmek için zaman ayırır. Geçmiş affedilir ve yeni, ilham verici bir zihniyet de teşvik edilir.

Bu Yeni Ay'a doğru ilerlerken, eskiyi temizlemek ve evinizi taze enerji ile doldurmak için ilham alabilirsiniz. Bu bir Kova Yeni Ay'ı olduğundan ve güçlü hava enerjisine sahip olduğundan, hayatımıza yeni enerji getirmek için attığımız her adımın yeni düşünme biçimlerine, parlak fikirlere ve daha net bir zihne ilham vermesi muhtemeldir.

Aklınızı temizlemek için Kova Yeni Ayı'nın enerjilerini kullanın. Bunu, dağınıklığı ortadan kaldırarak ve çevrenizde alan yaratarak ya da zihninizin durmadan gevezelik etmesine izin vermek yerine dinginliğe odaklandığınız bir "düşünme detoksu" alarak değerlendirin.

Bu Yeni Ay altında sunulan bazı harika, taze enerjiler olsa da, akılda tutulması gereken birkaç şey var. Bu Yeni Ay'da Merkür hala geri harekette olacak, bu da tamamen ileriye sıçramak için biraz sabırlı olmamız gerektiği anlamına geliyor.

Merkür retrosu , geçmişi düşünme ve yeniden ziyaret etme zamanıdır. Bilinçaltı düşünce kalıplarımızın gözden geçirmek ve gözden geçirmek için yüzeye çıkabileceği bir zamandır. Merkür durağan seyrindeyken, ileriye doğru değil geriye doğru adımlar attığımızı hissedebiliriz.

Bu geri giden enerjinin kısa ömürlü olacağını bilin, çünkü 3 Şubat'taki bu Yeni Ay'dan sadece birkaç gün sonra Merkür doğrudan istasyon yapacak. Bu Yeni Ay'ın yolumuza getirdiği her türlü taze enerjinin tüm etkilerini bu tarihten sonra hissetmeye başlayabiliriz.

Bu Yeni Ay'ı takip eden haftalar devam ederken, ilerlemeyi ve önümüzdeki yıl için belirlediğimiz bazı hedef ve niyetler üzerinde çalışmaya başlamayı daha kolay bulabiliriz.

Bu Yeni Ay'ın altındaki diğer önemli faktör Satürn'ün etkisidir. Satürn, Kova Yeni Ayı'na yakın olacak ve etkisini gösterecek.

KOÇ: Bir şeyleri yalnız yapmaktan asla korkmazsın Koç ama bu yeni Ay seni bir grup ortamında yükselmeye yönlendirecek. Merkür gerilemesi arkadaşlarınız ve iş arkadaşlarınız arasındaki iletişimi karıştırıyor olsa da, bu ayın enerjisini dramanın üzerine çıkmak, ışığınızı bulmak ve sesinizi duyurmak için kullanabilirsiniz. Liderliğinize ihtiyaç var.

BOĞA: Şu anki kariyer yörüngen hakkında ne düşünüyorsun? Bu yenilikçi yeni Ay, mevcut işinizde kendinizi gerçekten ifade edip edemeyeceğinizi ve işiniz aracılığıyla başkaları için bir fark yaratabileceğinizi hissedip hissetmediğiniz konusunda gerçekçi olmanızı istiyor. Kendinizi bir değişikliğe hazır hissediyorsanız, şimdi işinizi güncellemenin tam zamanı.

İKİZLER: Son zamanlarda günlük rutininizde kendinizi huzursuz hissediyorsunuz İkizler, bu nedenle bu yeni Ay size biraz ilham aramanız için ilham veriyor. Merkür gerilemesi tarzınızı biraz sıkıyor olsa bile. Eğlenceli bir derse kaydolarak, harika bir kitaba dalarak veya hayalinizdeki tatili planlarken yeni yapılanmaları mükemmelleştirerek yaratıcı beyninizi besleyin.

YENGEÇ: Söylenmemiş kederiniz, ödenmemiş borçlarınız veya ruhunuza ağırlık veren diğer enerjik yükleriniz varsa, o zaman bu yeni Ay, bu şeytanlarla yüzleşmek ve iç sayfanızı temizlemek için sizin fırsatınızdır. Başkalarını önemsemeye alıştığınızda kişisel sınırları ihmal etmek kolaydır, ancak şimdi kendinizi stresten, sırlardan ve toksik ilişkilerden kurtarmanın zamanı geldi.

ASLAN: Son zamanlarda yakın ortaklıklarınıza gezegensel olarak çok fazla odaklanılıyor ve bu bazı şeyleri zorlayabilir ama bu yeni Ay sizden bazı şeyleri sizi yoran sözde arkadaş ve durumları arkanızda bırakmanızı istiyor. Aşk hayatınızda huzur bulmak ve huzur vermek istiyorsanız yeni bir şeyler yaparak veya normalde uyguladığınız "kuralları" karşılıklı olarak bozarak işleri karıştırın. Küçük bir sevgi dolu adım ilişkinize boyut atlattırabilir.

BAŞAK: Başak, bu yeni Ay altında yapmak istediğiniz tek şey programınızı yenilemek, organize olmak ve mevcut planlarınızı fethetmektir. Ancak yönetici gezegeniniz Merkür gerilemesiyle birlikte engellerle karşılaşmaya devam ediyorsunuz. Bu iyi! Yapılacaklar listenizdeki daha önemsiz görevlerden uzaklaşmaya ve yolun aşağısındaki daha büyük projeler için yer açmaya başlamak için bu ay tutulmasını kullanın.

TERAZİ: Bu yeni Ay tutku projelerinize, romantik ilişkilerine ve genel özgüven duygusuna yeni bir soluk getiriyor. Terazi'ler bu yüzden onun ilham verici enerjisiyle uyuma! Bir randevuya evet diyerek ya da yaratıcı enerjinizin akmasını sağlamak için arkadaşlarınızla aptalca bir zanaat gecesi geçirerek, eziyetten bir mola verin ve kendinize biraz tasasız eğlenceye izin verin.

AKREP: Son zamanlarda özel hayatına gelince çok fazla ders aldınız ve bu yeni Ay öğrendiklerini alıp yeniden başlaman için sana bir fırsat sunuyor. Geçmişinizden insanlarla bir dramınız varsa, bu enerjiyi temizleyin ve dramı durdurun. O derinlerdeki yüklerden kurtulduğunuzda duygularınız çok daha özgürce akacaktır.

YAY: Günlük yaşamınızın ilginç küçük ayrıntılarına çok dikkat edin. Çünkü bu yeni Ay tüm olağan iletişimlerinizi ve etkileşimlerinizi yeni bir perspektiften görmenize yardımcı oluyor. Bu enerjiyi, çevrenizdeki insanlarla daha gerçekçi bir şekilde bağlantı kurmak ve yapılacaklar listenizde günlük hayatınızın neşesini emen kalan görevleri halletmek için kullanın.

OĞLAK: Banka hesabınızdaki numara sizin bir insan olarak değerinize eşit değil. Ve bu yeni Ay, işleri kişiselleştirmeden mali durumunuzu yönetebileceğinizi hatırlatmak için burada. Geçmişte yaptığınız finansal hatalar için kendinizi affedin ve bu havadar yeni ayın zihinsel berraklığını, gelecekte doğru yolda kalmanızı sağlayacak, sağlam bir plan yapmanıza yardımcı olması için kullanın.

KOVA: Burcunuzda yeni Ay'ınız kutlu olsun. Tüm garip ve harika eksantrikliklerin dünyanın görmesi için tam ekranda olduğu için ilgi odağı gibi hissediyorsun. Ancak bu, bir hevesle bir şeyleri değiştiremeyeceğiniz anlamına gelmez! Eski derileri dökmek için kendinize izin verin, yeni alışkanlıklar edin ve kim olmak istiyorsanız o olun. Özgünlüğünüz başkalarına da daha gerçek olmaları için ilham verecek.

BALIK: Ruhsal güçleriniz şu anda güçlü ve mistik armağanlarınızı kendinizi olduğu kadar başkalarını da yükseltmek için kullanabilirsiniz. Kolektif büyüme ve zindeliğe odaklanan bir yeni Ay ritüeli yapmayı veya zihninizi boşaltırken sadece biraz tütsü yakmayı deneyin. Ancak, kendinize karşı dürüst olduğunuz sürece, iç sesinizle bağlantı kurmanız sorun değil.

<p>Türkiye'de milli ırk olarak tescillenen ve ünü sınırları aşıp dünyaya yayılan Van kedilerinin nes

2023 yılında 145 Van kedisi dünyaya geldi

Pekmez ve limon küründen sabahları tüketen yaşadı! Faydaları saymakla bitmiyor

İnsani ara bitti vahşet başladı... İşgalci İsrail Gazze saldırılarını yeniden başlattı

UNESCO'nun Türkiye'de koruma altına aldığı ilk eser! Restorasyonda sona yaklaşıldı