• $8,4352
  • €10,0443
  • 491.886
  • 1392.91
31 Temmuz 2020 Cuma

Kova burcunda Dolunay!

Duygularınız karmaşık olabilir. Çünkü Kova'daki Dolunay'ın yansımasıyla duygusal özgürlüğe güçlü bir ihtiyaç duyabilir, baskı altında olduğunuz yakınlarınızın enerjisinden uzak kalmak istemeyebilir, hissettiklerinizi ifade etmekte daha cesur olabilirsiniz. Kova Dolunay’ı ile korku, öfke ve kıskançlık gibi olumsuz duygulardan arınmanız daha mümkün olacak. Kova Dolunay’ı ile özellikle hava grupları Kova Terazi ve İkizler, ayak bileği, ön kol kasları, tiroid hormonlarıyla ilgili sorunlar yaşayabilir. Bu organlar artık daha hassastır, bu yüzden onlara ekstra özen gösterin. Astrolojik olarak, Dolunay sırasında cerrahi operasyonlar kesinlikle önerilmez.

KOÇ: Kova Dolunay’ı ile kişisel anlamda köklü değişimler yaşayacaksınız. Seçimleriniz fazlasıyla önem kazanmakta.

BOĞA: Ruhsal ve psikolojik sorunlar yaşayabilir gizli düşmanlıklarlarla karşılaşabilirsiniz. Enerjiyi doğru kullanır, aklınızı öfkeye mağlup ettirmezseniz, ruhsal deneyimlerimiz artar ve düşmanları fark ederek alt edebilirsiniz.

İKİZLER: Dostlarınızdan gelecek maddi manevi şanslar ve ayrıca birlikte hareket ettiğiniz insanlarla acı tatlı olaylar deneyimleyebilir, yeni başlangıçlar yapabilirsiniz iş ve özel hayatınızda.

YENGEÇ: Kariyer hayatınızda beklenmedik değişimler yaşanabilir. Bir anda kalıcı bir başarıyla ün kazanabilir ya da var olanı kaybedebilirsiniz. Risk yönetimini akıl ve sezgilerinizin rehberliğinde yapmalısınız.

ASLAN: Eğitim hayatın yurtdışıyla ilgili konularda, uzun yolculuklarla ilgili sıkıntılar ya da büyük sürprizler söz konusu olabilir.

BAŞAK: Hükümet, miras gibi konular gündeminize gelebilir. Anlık kararlar büyük pişmanlık ya da mutluluk getirecek deneyimler söz konusu olabilir.

TERAZİ: Evlilik hayatınız ve ortaklıklarla ilgili sorunlar gün yüzüne çıkabilir ya da tam tersi sıkıntılarınız çözüme kavuşabilir.

AKREP: Kronik hastalıklar, günlük yaşamınızda sorunlar ve ev kazaları yaşanabilir. Sağlığınıza dikkat etmeli ve iş hayatınızda yönetimi başkalarının eline bırakmamalısınız.

YAY: Ç̧ocuklarınızla ve aşk hayatınızla ilgili konularda gelişmeler yaşayabilirsiniz.

OĞLAK: Ailevi konularda geçmişle ilgili meselelerde sorunlar yaşayabilir, anne, baba, kardeş ya da çocuklarınızın sizi üzen davranışlarıyla karşılaşabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise son derece olumlu etkiler söz konusu.

KOVA: Yenileniyorsunuz… Korkularınızdan, kaygılarınızdan arınacağınız enerjiler hakim. Yolculuklarınızda sorunlar, yakın çevre ve kardeşlerle ilgili problemler yaşanabilir.

BALIK: Finansal sürprizler ya da sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Hırslı değil, amaçlı olmalı, elinizdekinden fazlası için açgözlü davranışlar içinde olmamalısınız.

<p>Mete Gazoz, Tokyo 2020'de altın madalyayı kazanarak tarih yazdı. Genç sporcumuzun henüz 17 yaşınd

Mete Gazoz sözünü tuttu! Henüz 18 yaşındayken bakın ne demişti

İki deli bir araya geldi: Adana'da Balotelli izdihamı

Bakanı Kurum, Antalya'da incelemeler yaptı

İstanbul'da tramvay raydan çıktı