• $9,5292
  • €11,0988
  • 546.364
  • 1455.42
5 Temmuz 2019 Cuma

Kimseyi basamak olarak kullanmadım

Bu hafta başarılı sunucu- yazar Saba Tümer ile hakkında merak edilenleri konuştuk.

Yeni kitabından biraz bahseder misin?

Kitabın adı ‘Mutluluk 21 Günde’. Bu benim kendimle ilgili bir yolculuğun işe yaraması ve işe yaradıktan sonra bunu herkesin mutluluğa hakkı var, herkes mutluluğu tercih etmeli diye kitap haline dönüştürdüm. Şimdiye kadar gerek ailem gerek özel hayatımla ilgili kimseye anlatmadığım şeyler var.

Yay burcusun yönetici gezegenin Jüpiter’in yansımasıyla şen kahkahaların yıllara meydan okuyan enerjin pek çok kişiye pozitif bir şekilde yansıyor.

Buradaki en büyük şey samimiyet… Dışarıda nasılsam; normal hayatımda, özel hayatımda, ekranlarda da aynı şekildeyim. Sonuçta ekran önünde tüm enerjini harcıyorsun. Onun için arkadaş detoksu yaptım. Daha doğrusu enerji vampirlerini bir şekilde hayatımdan çıkardım. Sokaklardan besleniyorum.

Astrolojiden nasıl faydalanırsın?

Çok kritik yerlerde astrolojiden faydalanmayı tercih ediyorum. Mesela benim programcılığı seçmem, oraya yönelmem de astroloji sayesinde oldu. Kendimi keşfetmekte kullanıyorum, mantıklı bir şekilde kullanıyorum. Senin kitabında da yazmıştım zaten; yağmur yağacaksa şemsiyeyi alıp çıkmayı öğreniyorum astrolojiden.

En büyük pişmanlığın nedir?

En büyük pişmanlığım; İstanbul’a taşınırken, vedalaşırken sarılmamıştım teyzeme. Kötü olacağım ya da ağlayacağım diye. O bana sarılmak istemişti, zaten bir ay sonra geleceğim ziyarete dedim. Ama bir ay sonra onun cenazesine geldim.

En sevdiğin yönlerin nelerdir?

Samimiyetimi, vicdanlı olmamı seviyorum. Hesapsız olmamı seviyorum. Kimseyle menfaat, çıkar ilişkim yok. Bir yerlere gelmek için kimseyi basamak olarak kullanmıyorum.

Aşk desem.

Aşık olmak istiyorum. Ama aşkı oyun zannedenlerle işim olmaz.

KOÇ

2 Temmuz Türkiye saatiyle 22.23’te Yengeç burcunda tam Güneş tutulması gerçekleşti. Midenizle ilgili sorunlar olabilir, dikkatli davranın. Aile, sevgi kavramları daha da önemli hale gelecek.

BOĞA

Yarım kalan pek çok şey tamamlanacak. Maddi manevi zenginlikleri kucaklamaya hazır olun. Meslek hayatınızda hızla tanınacak ilerlemenizle dikkat çekerek kazanımlarınızı artırabileceksiniz.

İKİZLER

Güneş tutulmasının enerjisiyle refah düzeninizi arttıracak yatırımlara yöneleceksiniz. İyileşme, umut ve hayallerinize harcayacağınızın emeğin karşılığını alacaksınız. Yeteneklerinizin farkına varın.

YENGEÇ

Güneş tutulmasının enerjiyle çabalarınızı değerlendirebilirsiniz. Ruhunuzun derinliklerine işlemiş izler size hayatla bir savaş verdiğinizi düşündürebilir. İsyan etmek yerine çözüm aramalısınız.

ASLAN

Tutulma enerjisiyle geçmişten gelen travmalarınız, emekleriniz için özgürleşme yenilenme fırsatıyla karşı karşıyasınız. Siz şimdiye odaklanın. Size emek verenleri korumalısınız.

BAŞAK

Bencilliklerinizden uyanışa geçeceğiniz etkiler hakim. Başkalarından kaynaklı sorunlar sizleri sertleştirmiş ve bencilleştirmişse şimdi bu ağırlıklardan kurtulmanın zamanı.

TERAZİ

İş hayatınızda kendinizi geliştirebileceğiniz fırsatlar karşınıza çıkabilir, yenilgilerinizi zafere çevirebilirsiniz. Kısa vadeli planlardan uzaklaşın ve uzun vadeli başarılar için kendinize güvenin.

AKREP

Tutulma enerjisiyle içinde bulunduğunuz mücadele verdiğiniz şeyleri yenilemeli, aynı tekrarlardan uzaklaşmalısınız. Uğraştığınız sorunlara duygusal çözümler aramak yerine gerçekçi olun.

YAY

Birlikte çalıştığınız kişilerin size verdiği zararları görebilir, bugüne kadar fark ettiremediğiniz şeylerin gün yüzüne çıkmasıyla farkındalık kazanabilirsiniz.

OĞLAK

Kendinizi ne kadar ihmal ettiğinizi fark ettirecek karşıt burcunuzda gerçekleşen bu tutulma özünüzü kalbinizi korumayı öğrenmenin bir yolu olacak. Sınırlarınızı aşıp engellerden uzaklaşacaksınız.

KOVA

Tutulma enerjisiyle iş hayatınızda değişiklikler olabilir. Sektör değiştirebilir farklı alanlarda başarıyı yakalayabilirsiniz. Agresif davranışlardan uzaklaşacaksınız.

BALIK

Kendinizden şüpheye düştüğünüz konularda farkındalığınızın artıp gerçeklere erişmenizi sağlayacak. Yapabileceklerinizin idrakıyla kendinize güveneceksiniz.

<p>Verdiğiniz nefes aldığınız nefesle  karışmıyor. Akıllı maske telefonla kontrol ediliyor.</p><p>Ak

Akıllı maske nefes aldıracak

Güney Kore ilk yerli roketi 'Nuri'yi uzaya fırlattı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Üsküdar'da bir kafede vatandaşlarla sohbet etti

Niğde'de 20 milyon yıllık fosil bulundu