• $28,9552
  • €31,2606
  • 1890.64
  • 7978.82
20 Ekim 2023 Cuma

Ketu Yantra İle Başarınızı Koruyun!

Doğum haritalarımızda Ketu'nun olumsuz enerjilerini dengeler ve diğer gezegenlerinde olumlu etkilerini arttırır. Yaşamın genelinde olumlu etkileri arttırır. İş hayatında başarı ve tanınmışlığın yükselmesinde etkilidir.

Teslimat: 10 Gün. (Yantralar kişiye özel hazırlandığı için üretim süresi eklenmektedir.)

Özellikler: Oniks üzerine hazırlanmış 20×20 cm ebatlarında kişiye özel gezegen saatlerine göre hazırlanmaktadır.

Not: Enerji akışının doğru yansımasını istiyorsanız "Doğum Haritanıza" göre kullanmanız gereken uygun yantra belirlendikten sonra Oniks, Gümüş Altın ya da Bakır üzerine hazırlanarak kullanılması gereklidir.

KOÇ: Bu hafta özel yaşamınızda karşılıklı ego savaşları içine girmeden hareket edin aksi takdirde haklı olduğunuz konularda bile üzülebilir ilişkinizde ciddi gerginlikler yaşayabilirsiniz bireysel konularınızı başkalarının yanında tartışmamamız gereken bir aydasınız. Mali konularda büyüme ve istikrar sizlerle ilerlerken kıskanç insanların kendi menfaatleri uğruna size zarar verme çabalarını görmezden gelmemeli tedbirli olmanız gerektiğinin bilinciyle ilerlemelisiniz. Çalışma alanınızda büyüyeceksiniz.

BOĞA: Bu hafta hayatınızda iş yerinizde değişiklikler büyüme odaklı gelişmeler söz konusu olabilir. Bilgi hırsızlıklarına karşı dikkat etmeli yeni elemanlar ya da mesai arkadaşlarınıza dikkat etmelisiniz. Bu, ay hiç kimse ile bireysel çatışmalar içinde olmamalı, çatışmaların önüne geçmelisiniz ve işlerinize her zamankinden daha fazla odaklanmalısınız. Bu hafta ateşe bağlı sağlık sorunlarınıza dikkat etmelisiniz. İş hayatınızda yurtdışı bağlantılı önemli ortaklıklar gerçekleştirebilirsiniz. Resmi işlerinizde kolaylıkla sizden yana ilerleyecektir. Ayrıca yurtdışına seyahat, iş dünyasında önemli gelişmeler yaşamanız açısından önem taşımakta. Özel hayatınızda ise sabır ve aşka inanmak sizleri başka boyuta taşıyacak.

İKİZLER: Bu hafta her konuda pozitif düşünmenin mükafatlarını alabilme şansınız yüksek. Yeni projeler ve ittifaklara girmek için iyi bir zamandasınız özellikle yurtdışıyla bağlantılı gelişmelerin üzerinde hassasiyetle durun ve kararlarınızı kontrolden geçirerek hızlı şekilde ilerlemek adına gayret edin. Bu hafta hukuki konularda şansınız yaver gitmeyebilir iş bilmez kişilerden kaynaklı tekrar ödemeler ve aksaklıklar yüzünden haklı olduğunuz bir davanızda beklenmedik aleyhe gelişen durumlar ile karşılaşabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin akrabalarıyla finansal konular yüzünden tartışmalar yaşayabilirsiniz.

YENGEÇ: Bu hafta iş ve eğitim hayatınızda yaptıklarınızla dikkat çekerek tanınabilirsiniz. İyi değerlendirin. Bu durum çevrenizde ki pek çok kişi tarafından hazmedilemeyebilir. Bu kişilerle kavgadan kaçınmalısınız. Kimseyi amacına ulaştırmayın. Yükseköğrenim gören öğrenciler için devlet kurumlarından gelecek faydalar söz konusu. Bu hafta Yengeç burcu kadın ve erkekleri cinsel bölgelerle ilgili sağlık komplikasyonları yaşayabilirler. Geçtiğimiz aylarda gerçekleşen tıbbi bir müdahaleden kaynaklı sorunlar yaşayabilirsiniz.

ASLAN: Bu ay, Liderlik yetenekleriniz size işte yeni fırsatlar getirebilir ve meslektaşlarınız arasında saygınlık kazanabilirsiniz. Eğitim hayatınızda ise başvuruda bulunduğunuz kurum ya da kuruluşlardan beklediklerinizi alabileceğiniz enerjilerle karşı karşıyasınız. Özel yaşamınızda ise aşka verdiğiniz emeğin karşılığını yine aşkla alabileceğiniz bir aydasınız.

BAŞAK: Bu hafta her bakımdan cesur olmanız için destekliyor gökyüzü sizleri. İş ve özel yaşamınızda doğru kararlar alabilir yarım kalan şeyleri tamamlama cesaretini ortaya koyabilirsiniz. Bu hafta yaptığınız işe bağlı olarak şöhretiniz artabilir daha popüler olmayı başarabilirsiniz. Bu hafta boyunca çocuk sahibi Başaklar onlarla iletişim kurmakta zorlanabilir, fikir ayrılıkları ve çatışmalar yapabilirsiniz.

TERAZİ: Bu hafta yatırım planlarınızda aksaklıklarla karşılaşabilir, zorluklar deneyimleyebilirsiniz. Yarım kalan tamamlanmayan işler ay boyunca yorabilir, sizleri varsın yorsun sonunda sabrınızın da emeğinizin de karşılığını alacaksınız. İkili ilişkilerinizde ise yeni tanıyacağınız kişilerle kuracağınız sıcak bağ sayesinde iş ve eğitim hayatınızda beklenmedik destekler alabilir. Önemli ilklerin altına imza atabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise aşkta her şey beklediğiniz düzeyde ilerleyecektir.

AKREP: Bu Haftaköklü değişim enerjisi sizleri karşılıyor tepeden tırnağa yaşam tarzınızdan giyiminize yenileneceğiniz etkiler söz konusu. Kilo aldıysanız fiziksel olarak kendinizi eskisi kadar beğenmiyorsanız bu yenilenme enerjisini iyi değerlendirin. Spora başlayın diyet yapın ve her şeyden önemlisi enerjinizi bir sünger gibi çeken enerji vampirlerinden uzaklaşmaya deneyin. Bu öneriyi takip ettiğiniz takdirde aşkta da işte de olumlu gelişmeler ile karşı karşıyasınız.

YAY: Bu hafta aile hayatınızdan dolayı giderleriniz artabilir, gelir gider dengesini sağlamakta zorlanabilir, eşinizin de yardımcı olmamasından dolayı huzursuz hissedebilirsiniz. Kendi hatalarınızı tekrar eden yaklaşımlarda olmamaya özen göstermeli, sakin ve dikkatli bir tutum içinde olmaya gayret etmelisiniz. Özel yaşamınızda ise bir ilişkiniz yoksa Bu hafta hayatınıza girecek kişi tüm dengenizi altüst edebilir. Bir anda kendinizi tutku dolu bir aşkın içinde bulabilirsiniz.

OĞLAK: Bu ay, hükümet işlerinde veya aile işletmelerinde çalışan Oğlaklar için mali kazançlar açısından umut verici görünüyor. İş hayatınızda başarı çıtanız yükseliyor iş değişikliği ya da kendi işinizi kurma hayalinizi bu hafta gerçekleştirebilir. Farkınızla azimli çalışmalarınızla tüm dikkatleri üzerinizde toplamayı başarabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise kıskançlık duygunuzu abartmamaya özen gösterin aksi halde eş ya da sevgiliniz bu duruma dayanamayarak size karşı ciddi tepkiler verebilir ve uzun süren tartışmalarla karşılaşabilirsiniz.

KOVA: Bu hafta ailevi konularda sorunlar söz konusu olabilir. Aile bireylerinizin sağlık ve finansal sorunlarına yardımcı olmaya çalışırken duygusal olarak gergin hissedebilir yapmanız gereken işlerinizi tamamlamakta zorlanabilirsiniz. Elinizden geleni yaparken bireysel olarak kendinizi çok da fazla zorlayarak kurban rolüne bürünmemelisiniz. Bu hafta varlıklar ve eğitimle ilgili konularda daha fazla önemle durmanız gerekebilir. Özel yaşamınızda ise evli Kovalar eşinizin iş hayatında ki istikrarı sizleri finansal konularda rahatlatabilir yatırım planlarınızı küçük çaplıda olsa gerçekleştirebilirsiniz.

BALIK: Gökyüzü bu hafta manevi öğrenme arzunuzu yerine getirmek için yapacağınız yolculukları vurgulamakta. Bu enerjiyle kendinize gelebilir yaşamınızda köklü ve olumlu değişimler yapma kararı alabilirsiniz. Bu hafta boyunca yeni şeyler başlatmak için olumlu enerjiler söz konusuyken hiç kimsenin bahaneleri yüzünden ertelemelerde bulunmamalısınız. Özel yaşamınızda ise geri dönüşler barışmalar karşılıklı uzlaşı bitti diye baktığınız ilişkinize sevgi dolu bir boyut kazandırabilir.

<p>Zengin kitap çeşidiyle öğrencilere alternatif bilgi yuvası olan Çemişgezek Halk Kütüphanesi, düny

Soğuk havalar kütüphaneye ilgiyi arttırdı

Ustasından çay tarifi! Meğer yıllardır yanlış demliyormuşuz…

HADO sporu, ilgi odağı haline geldi! Artırılmış gerçeklik oyunu

Samsun'da UMKE bölge tatbikatı yapıldı! Film sahnelerini aratmayan görüntüler ortaya çıktı