• $31,3879
  • €34,0706
  • 2100.98
  • 9097.15
29 Ekim 2021 Cuma

Kasım numeroloji sayısı 111

Kasım ayı 111'in numeroloji kodunun kilidini açıyor. 111, yeni başlangıçları, pozitif enerjiyi ifade eder. 111'i düzenli olarak görüyorsanız, ruhunuzun kaderiyle daha uyumlu olan hayatınızın yeni bir bölümüne başlamaya hazırlandığınızı fark edin. 111 aynı zamanda koruyucu bir sayıdır ve hayatınızın bu bölümünde yolculuk ederken ilahi bir şekilde bakıldığınızı gösterebilir. Özellikle doğum sayısı 1 olanlar bu enerjiden çok daha fazla yararlanacaklar.

KOÇ: Hafta boyunca iletişime önem vermeli, fikir alışverişleri yapmalı ve kendi fikirlerinize saplanıp kalmadan; yenilikçi yaklaşımlar sergilemelisiniz. Bunu yapmayı başardığınız anda içinizde biriken öfkeden uzaklaşacak; yeni bir bakış açısı kazanabilmenin olumlu yansımalarını, iş ve özel yaşamanızda yakalayacaksınız. Sağlık sorunları olan Koç'lar, enerjiniz yükselecek; olumsuz, size zarar veren alışkanlık ve davranışlarınızdan uzaklaşarak; yaşam şeklinizde belli ölçüde değişiklikler yapabileceksiniz. Finansal konularda verilen sözler yerine gelmeyebilir; ödemelerde aksaklıklar yaşanabilir. Olayları fazla üstelemeden, ama kontrolü de bırakmadan hareket edin. Özel yaşamınızda geçmişle ilgili konular gündeme gelebilir; buna bağlı olarak eş ya da sevgilinizle sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Sizlere tavsiyem öfkenizi kontrol edin ve karşınızda ki kişinin düşüncelerine, duygularına önem vererek; geçmişten aldığınız dersleri, bugüne uygulayarak hareket edin.

BOĞA: İş ve özel yaşamınızda yorucu enerjilerin arkanızda kalmasıyla rahatlayacak; kendinize daha fazla güvenecek ve sahip olduğunuz yeteneklerinizi, ustalıkla ortaya koyacağınız imkânlarla karşı karşıya kalacaksınız. Özellikle iş hayatınızda haksız eleştiriler, engellerle uzunca bir dönem sizi yoran, zorlayan kişi ve olaylarla ilgili gelişmelerle, her zorluktan sonra bir kolaylık olduğunu deneyimleyecek ve var olan şartlarınızı çok daha iyi hale getirecek fırsatlarla karşılaşacaksınız. İnançlarınıza, yeteneklerinize güvenin ve ilerleyin. Hedefiniz yıldızlar olsun siz yaklaştıkça uzaklaşan. Kendi kendinizi yenileyeceğiniz; kaygılarınızı alt edip sevgiyle yüceleceğiniz güçlü bir haftadasınız. Özel yaşamınızda da eş ya da sevgilinizden gelecek güzel haberler ilişkinizi daha da heyecanlı ve keyifli bir hale getirebilir. Bekârlar sizlerde beklemediğiniz aşk itirafları iler karşılaşabilirsiniz.

İKİZLER: Gökyüzü, iş hayatınızda yeni başlangıçlar ve yatırımlar için önceden deneyimlemediğiniz bir konu da, girişimde bulunmadan önce, her türlü ayrıntıya önem vermeniz ve acele etmemeniz için uyarıyor sizleri. Başkalarının önerileri sizi yanıltabilir; dikkatli davranın. 14 Aralık'ta burcunuzda Dolunay gerçekleşecek. Başarı çıtanızı yükseltmek için tüm enerjinizi ortaya koymalı; bireysel düşünmenin yanında işbirlikçi davranışlar içinde de olmanız için güçlendirecek sizleri. Yaratıcılık gerektiren bir meslek sahibiyseniz; bu dönem sizin için biçilmiş kaftan; sahne sizin; olabildiğince ön planda olun ve kazanın. Bu süre içinde iş ve eğitim hayatınızda seyahatler, eğitim programları içinde yer almak için ekstra çaba sarf etmekten geri kalmayın. Özel yaşamınızda ise son derece şanslı etkiler söz konusu. Yeni bir ilişkiye adım atabilir, var olan ilişkinizi resmiyete taşıyabilirsiniz.

YENGEÇ: Başkalarıyla değil kendinizle yarışmanız gereken bir haftadasınız. Haksızlığa uğradığınızı düşünüyorsanız; başkalarına kızmaktan vazgeçin; siz daha iyilerini yapmaya odaklanın ve kendinizi hiç kimseyle kıyaslamayın ve kıyaslatmayın! Siz özel ve değerlisiniz. Öncelikle bunun farkına varmalı ve düşüncelerinizi kaos ve karmaşadan temizleyerek; "Neler yapmalıyım? Neler istiyorum? İsteklerime ulaşmak için mücadele etmeye hazır mıyım?" sorularının cevaplarını kendinize verdikten sonra hareke geçin. Ailevi konularda yaşanan sorunları aşabileceğiniz bir haftadasınız. Maddi- manevi hassasiyetleriniz fazlasıyla yüksek. Herkes hayata sizin gözünüzden bakabilseydi eğer, sizden farkı kalmazdı diğerlerinin; ya da siz başkalaşır, özünüzden uzaklaşırdınız. Bu kavramı anlayarak ayırt ederek herkesi olduğu gibi kabul edin ve yaşadıklarınızı haklılığınızı tartışarak ortaya koymak yerine; hareket ve davranışlarınızla sadece siz olun. Özel yaşamınızda eşinizin iş hayatında yaşanacak bir durum her ikinize de yeni fırsatları beraberinde getirebilir. Yaşama ve size sunduklarına olumlu bakarsanız, kaçırdığınız ayrıntıları yakalar ve fırsatları zamanında değerlendirirsiniz.

ASLAN: Gökyüzü iş hayatınızda yaşanacak gerginliklere karşı dikkatli davranmanız, fevri olmamanız için uyarıyor sizleri. Otorite konumundaki kişilere yapacağınız çıkışlar, işinizden olmanıza neden olabilir. Sakin olmalı ve başarı merdiveninde hızla ilerlemenin kolay olmadığını bilerek hareket etmeli; özellikle sözlerinizi dikkatle seçmelisiniz. Sizlere tavsiyem kendinizle baş başa kalın; meditasyon yapın; dua edin; öfkenizi, hırsınızı kontrol altına alın ve rahatlayın; böylelikle tepkilerinizi kontrol altına alır; kendinizi her konuda haklı görmekten de uzaklaşarak; sakinlikle kararlar alır; pozitif yaklaşımlarınızla takdir toplarsınız. Finansal konularda arkadaşlarınız aracılığıyla keyifli gelişmeler yaşayabilir; elinizdeki birikimi karlı bir yatırıma çevirebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise birlikte olduğunuz insanın gizemli tavırları sizi kuşkulu bir ruh haline sokabilir; zihninizde farklı kurgular oluşturabilirsiniz. Bunu yapmak yerine, iletişime önem vermeli; rahatsızlıklarınızı, beklentilerinizi açıkça ifade etmelisiniz. Sizi kızdırmak isterken, ilişkinizi sarsacak davranışları da yapmaması gerektiği olgusunu anlamasını sağlarsınız. İletişime önem verin ve aşkın özgürlüğünü, güzelliğini doyasıya yaşamaya bakın.

BAŞAK: Duygusal konuların fazlasıyla önem kazanacağı bir haftadasınız. Ne istediğinizin bilinciyle hareket etmeli, başkalarının etkisi altında kalmadan, kalbinizin sesini duyarak; duygularınızı netleştirmelisiniz. Kimsenin sizi bir tercih yapmak zorunda bırakmasına izin vermeden; kalbinizin götürdüğü yola ilerlemelisiniz ki; gerçek mutluluğu yakalayabilin. İş hayatınızda da önemli görüşmeler, toplantılarla temponuz artabilir; emin olun yorulduğunuza fazlasıyla değecektir. Terfi alabilir; daha iyi finansal ve manevi şartlara kavuşabilirsiniz. Evli Başak'lar sizlerde hafta boyunca eş ve evliliğinizle ilgili kararlarınızı gözden geçirmeli; ani kararlar verme eğiliminde olmadan; yaşadığınızı ve yaşattıklarınızı sorgulamalı; hatalarınızı kabullenerek, iyileştirme yönünde bir adım atacak cesareti göstermelisiniz.

TERAZİ: Gökyüzü bu hafta arkadaşlık ilişkilerinizle ilgili konulara dikkat çekmekte... Arkadaşlarınızın yanlış yönlendirmeleri sonucunda, maddi manevi zararlar görebilir; Yanında yer aldığınız arkadaşlarınızın, sizi bir başınıza bırakmaları karşısında, büyük bir şaşkınlık ve hayalkırıklığı yaşayabilirsiniz. Dikkatli ve duyarlı olun! Özellikle iş hayatınızda olup biten her şeyi herkesle paylaşmamalı ve insanların sizin kadar dürüst olamayacağını aklınızdan çıkarmadan hareket etmelisiniz. Aksi halde birden fazla kişinin tepkisini alabilir; "Yumurta mı tavuktan çıktı? Tavuk mu yumurtadan çıktı?" misali işin içinden çıkamayabilirsiniz. Özel yaşamınızda kıskançlığa bağlı sorunlar söz konusu olabilir. İlişkisi olmayan Terazi'ler, bu hafta hızla başlayan; hızla biten ilişkilerde, kırılan bir kalbin sahibi olmak istemiyorsanız, duygularınızdan çok, aklınızla hareket edin.

AKREP: Gökyüzü bu hafta boyunca iş ve eğitim hayatınızda yaşanacak olumlu gelişmeler sayesinde, umutsuzluğu bir tarafa bırakıp; yeni heyecanlarla karşılaşacağınızı müjdeliyor sizlere. Gerçek dostlardan gelecek destek ve öneriler, iş ve eğitim hayatınızda yeni bir sayfayı aralayacak sizlere. Özel yaşamınızda ise, sorunlu bir ilişkinin içindeyseniz, bilin ki bu hafta yaşananlara tahammül gücünüz son derece zayıf olacak; ite kaka giden bir ilişkide yıpranmaktan, kendinizi savunmak zorunda kalmaktan; fazlasıyla yorulmuş ruhunuz, biriken öfkeyi haykırmanıza neden olabilir. Buna bağlı bitişler yaşayabilirsiniz. İstediğiniz tek şey huzur ve sevgiyken; aynı sarmalda yaşanan kavgalara, dayanacak gücünüz yok. Sizlere tavsiyem; ne olursa olsun sakinliğinizi koruyun ve alacağınız kararı bu doğrultuda alarak hareket edin. Bekârlar sizlerde yarım kalan bir aşk hikâyesinin kahramanıyla tekrar karşılaşabilir ve ilk gün ki gibi aşkın gücüne kaldığınız yerden teslim olabilirsiniz.

YAY: Haftanın ilk iki günü işinizle ilgili olumsuzluklara takılıp kalmadan hareket edebilmeniz fazlasıyla önem taşımakta. Bu hafta 14 Aralık'ta İkizler burcunda Dolunay'ın gerçekleşmesiyle her zamankinden çok daha fazla enerjik cesaretli ve girişimci davranmaya yöneltecek sizleri. Bu süre içinde sportif aktivitelere yönelebilir, fazla kilolarınızdan kurtulabilir, ilgi duyduğunuz bir hobinize zaman ayırabilirsiniz. Evli ve ilişkisinde sorunlar yaşayanlar sizlerde ilişkinizdeki sorunları büyük bir cesaretle dile getirerek tek taraflı fedakârlıkların yorgunluğunu artık kaldıramayacağınızı belirten cümlelerinizle ilişkiyi sonlandırarak yola tek başına devam etme kararı alabilirsiniz. Bekârlar sizlerde bu hafta yeni insanlar tanıyabilir, ruhunuzu saracak aşk heyecanına karşı koymakta zorlanabilirsiniz.

OĞLAK: Haftaya uzun zaman sonra güçlü ve olumlu etkilerle başlıyorsunuz. Özellikle uzun zamandır mücadele edip başarılı olmakta zorlandığınız hemen her konuda zafer elde edebilirsiniz. Kendilerini çok akıllı bulup, sizinle oyun oynadığını zanneden kişilere iyi bir ders verecek ve hayatınızda yeni başlangıçlara yol alacaksınız. 14 Aralık'ta İkizler burcunda Dolunay gerçekleşecek ve sizleri karşılaşabileceğiniz entrikalara karşı dikkatli olmanız için uyarıyor. Özellikle işlerinizi, mutluluğunuzu bozmak, yükselen enerjinizi örselemek isteyen geçmişte hayatınızda öyle ya da böyle yer almış kişilerin oyunları gün yüzüne çıkabilir. Kararlı olmalı ve başarınızı mutluluğunuzu bozmak isteyen insanlara iyi bir ders vermelisiniz. Bu süre içinde dikkat etmeniz gereken bir diğer konuda; yaşadıklarınız karşısında psikolojik dengenizin bozulmaması olmalı. Bunun önüne geçmek için sevdiğiniz insanla daha fazla vakit geçirmeli, zihninizi bunaltan enerjileri sevginin gücüyle alt etmelisiniz.

KOVA: Gökyüzü, hafta boyunca ağzınızdan çıkan söylemlere dikkat etmeniz için uyarıyor sizleri. "Öfkeyle kalkan zararla oturur." Atasözünde olduğu gibi, sakin olmalı ve öfkenin size hata yaptırmasına izin vermemelisiniz. Aksi halde tavır ve davranışlarınız sonucu yaşadığınız zorlukları daha da zor bir hale getirebilirsiniz; dikkatli davranın. Dost bildiğiniz, güvendiğiniz insanların gerçek yüzleriyle karşılaşabilir; zor gününüzde sizin onlar için yaptığınız onca fedakârlığı yok sayarak hareket etmeleri karşısında; duygusal olarak yaralanabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise evli Kova'lar eşinizle finansal konular yüzünden tartışabilir; sizden gizlediği bir takım işlerini öğrenebilirsiniz. Sizlere tavsiyem; işin aslını öğrenmeden, karşınızdaki insanı dinlemeden, hareket etmemeniz. Bekârlar sizler içinde oldukça hareketli bir hafta; eski sevgiliniz sizden bir yardım talebinde bulunabilir ve size yakınlaşma isteği içinde olabilir. Sakın duygularınıza kapılarak size yaklaşmasına izin vermeyin. Aile hayatınızda büyüklerle ilgili sorunlarla uğraşabilirsiniz.

BALIK: Gökyüzü, hafta boyunca aile büyükleriyle yaşanacak gerginliklere karşı sağduyulu davranmanız için uyarıyor sizleri. Kendi hayatınızla ilgili gerçeği yansıtmayan söylemleriniz ortaya çıkabilir ve aile büyüklerinin tepkisiyle karşılaşabilirsiniz. Tepkiye tepkiyle karşılık verirseniz işler içinden çıkılmaz bir hal alabilir. 14 Aralık'ta İkizler burcunda Dolunay gerçekleşecek ve sizleri maddi, manevi güçlü kılacak. Yapabileceklerinizin idrakine varmış olmanız; iç dünyanıza yönelerek, içinizdeki sizi en yalın halinizle ortaya koyarak, başarılı olmanızı sağlayacak bir enerjiyle karşı karşıyasınız. Şimdi sahne sizin; yöneticiliğinizi, sezgilerinizi, aklınızı ortaya koyun ve kazanın. İş hayatınızda söz sahibi olabileceğiniz bu dönemi iyi değerlendirmek için elinizden geleni yapın. Eğitim hayatı devam eden Balık'lar ilk etapta adaptasyon zorluğu çekseniz de başaracağım ilkesiyle hareket ederseniz; ilerleyen zaman içinde ne kadar doğru bir karar verdiğinizin farkına varacaksınız. Özel hayatınızda ise, eş ya da sevgiliniz pişmanlıkla özürler dileyerek; sizden bir şans daha isteyebilir. Güven duygunuz zedelenmediyse bir kez daha düşünün. Bekâr ve ilişkisi olmayanlar sizlerde çekiciliğinizle karşı cinsin yoğun ilgisini karşılıksız bırakmayacaksınız.

<p>Manisa'nın Saruhanlı ilçesinde, refüjdeki aydınlatma direklerine çarparak devrilen kamyondaki sür

Manisa'da kamyon devrildi: 1 ölü 1 yaralı

İkinci el araba alacaklar dikkat: Bu otomobiller 50 bin TL ile 250 bin TL arası!

Sağlık çalışanları Filistin için ''sessiz yürüyüş'' yaptı

Hak mahrumiyeti cezası bulunan başkan kiraladığı yük asansöründe takımının maçını izledi