• $31,3879
  • €34,0706
  • 2100.98
  • 9097.15
15 Nisan 2022 Cuma

Jüpiter Balık seyrinin burçlara etkileri

Vedik astrolojide geçişler büyüleyici olaylardır. Birincisi, kaçınılmazdırlar ve ikincisi, hayatınıza ne getireceklerini asla bilemezsiniz. Özellikle Jüpiter'inki gibi büyük bir transit olduğunda, dikkat etmelisiniz! Gezegenler arasında bilgi ve zeka bahşeden Jüpiter 13 Nisan 2022'de Balık burcuna geçiş yapacak. Şimdi, Balık'ın kendisi Jüpiter tarafından yönetiliyor ve bu nedenle fenomen daha da önemli olacak. Şimdi, bu etkilerin ay burcunuzu nasıl etkileyeceğini görmenin zamanı geldi. Bu transitle ilgili daha kişiselleştirilmiş tahminler için uzmanlarımız tarafından sadece sizin için hazırlanmış Özel Jüpiter Transit Raporunuzu alabilirsiniz.

KOÇ: Jüpiter'in Balık burcundaki geçişi Koç'taki 12. evde gerçekleşecek. Bu muhtemelen endişelerinizin çoğunu ortadan kaldıracaktır. Jüpiter ayrıca sağlık sorunlarınızın çoğunda size yardımcı olabilecek altıncı eve de yön verecek. Bu süre zarfında, mali durumunuzu güçlendirmeye çalışabilirsiniz. Masrafların da yüksek tarafta olması muhtemeldir. Bu transit sonucunda bir mülke yatırım yapabilirsiniz. Çalışan veya iş yapanlar için bu yeni başlangıçların zamanı olabilir. Evinizdeki atmosferin uyumlu ve mutlu olması muhtemeldir. Bazı uğurlu işlevler de evinizde gerçekleşebilir. Dikkat etmeniz gereken tek şey gereksiz harcamalar olabilir.

BOĞA: Jüpiter'in geçişi sizin için ortalamadan daha iyi olabilir. Boğa burcunun geçişi 11. evde gerçekleşecek. Bu dönem size biraz saygı getirebilir. Çocuklarla ilgili tüm endişeler de bu süre içinde ortadan kalkabilir. Mali durum istikrarlı olabilir ve maaşlı bir çalışansanız, kıdemlilerinizle olan ilişkileriniz muhtemelen gelişecektir. Aşk evliliği hayali kuranlar başarıya ulaşabilir. Birine evlenme teklif etmeyi planlıyorsanız, bu onun için de iyi bir zaman olabilir. Kardeşlerinizle olan ilişkileriniz bu transitin etkisi altında gelişebilir. Evli kişiler için eşlerle olan gergin durumların azalması muhtemeldir. Öğrenciler yeni bir kursa başvurabilir ve zaman onlar için verimli olabilir.

İKİZLER: İkizler için geçiş 10. evde gerçekleşecek. Fiziksel olarak, kendinizi zinde hissetmeniz muhtemeldir ve sizi rahatsız eden uzun bir rahatsızlık varsa, muhtemelen daha iyi hissedeceksiniz. Bir yerde sıkışmış para varsa, size de geri gelebilir. Her nasılsa, uzun süredir bekleyen bir projeniz için de yardım bulabilirsiniz. İşadamları muhtemelen bu geçişten faydalanacaklar ve bu süre zarfında işlerini büyütebilirler. Yeni projeler de kapınızı çalabilir. Evlilik hayatının uyum ve barış dolu olması muhtemeldir.

YENGEÇ: Jüpiter Balık burcunda geçişi 9. evde Yengeç burcunda gerçekleşecek. Yengeç burcunda Jüpiter yüce bir gezegendir. Bu nedenle, geçişin Yengeç yerlileri için iyi olması muhtemeldir. Bu süre zarfında uzun süreli dini gezilere çıkmanız muhtemeldir. Uzun bir yatırım hakkında düşünebilirsiniz ve bununla devam etmek istiyorsanız, tüm zemini kapladığınızdan emin olun. Çalışan insanlar meşgul olmalarına rağmen yeni fırsatlar elde edebilirler. Evlenmek isteyenler muhtemelen birini bulur. Hali hazırda evliyseniz, ilişkinizdeki gerilim yavaş yavaş azalabilir.

ASLAN: Aslan için geçiş 8. evde gerçekleşecek. Bu süre zarfında sağlığınıza özel dikkat göstermeniz gerekebilir. Mali açıdan işler iyileşebilir, ancak harcamalarınızın da zamanla artması muhtemeldir. Kayınvalidenizle ilişkileriniz gelişebilir. Aile üyelerinizle yaşadığınız sorunlar da ortadan kalkabilir. Ancak öfkenizi kontrol altında tutmanız önemlidir. İş arayanların biraz daha beklemesi gerekebilir. İşadamlarının yeni bir girişim başlatması muhtemeldir. Bekleyen işleriniz bu süre içinde tamamlanabilir. Size bir tavsiye, araba sürerken dikkatli olmanız olacaktır.

BAŞAK: Başak için geçiş 7. evde gerçekleşecek. Bu süre zarfında bazı eski rahatsızlıklar kaybolabilir; ancak, aldığınız kiloya dikkat etmeniz gerekebilir. Balık burcundaki bu Jüpiter geçişinden hem maaşlı çalışanlar hem de işadamları yararlanabilir. Bir ortaklık içinde çalışıyorsanız, dikkatli olmanız gerekebilir. Bir ilişkiniz varsa eşinizle bazı sorunlar olabilir. Finansal olarak, bu ortalama bir süre olabilir. Bazı yeni harcamalar sizi rahatsız edebilir. Bu yıl, yeni girişimlere başlamaktan kaçınmalısınız. Zaman bekar olanlar için olumlu görünüyor.

TERAZİ: Terazi Venüs tarafından yönetilir. Terazi yerlileri için Balık burcunda geçiş 6. evde gerçekleşir. 6. ev aynı zamanda düşmanların ve hastalıkların evi olarak da adlandırılır. Önümüzdeki zamanlar sizin için biraz zor olabilir. Özellikle mideyle ilgili konularda aniden hastalanabilirsiniz. Ancak Jüpiter'in 6. evdeki geçişi, işiniz ve kariyeriniz açısından size fayda sağlayabilir. Yurtdışıyla ilgili işletmeler size biraz neşe getirebilir. Öte yandan, hayat arkadaşınızla tartışmaya girebilirsiniz. Kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Bu sefer, yatırımlarınızı onlardan en iyi şekilde yararlanmak için daha iyi planlayın.

AKREP: Jüpiter'in Balık burcundaki geçişi Akrep için 5. evde gerçekleşecek. Burası eğitim ve çocukların evi. Genel olarak, bu transit sizin için olumlu olabilir. Özel bir tane önerebilirsiniz. Fiziksel olarak, kendinizi formda hissetmeniz muhtemeldir. Bazı eski yatırımlar da size bazı avantajlar sağlayabilir. Öğrencilerin yeni kurslara katılmaları ve bu geçişin etkisi altında iyi vakit geçirmeleri muhtemeldir. İlişkilerdeki sorunların çözülmesi muhtemeldir. Maaşlı çalışanlar, kıdemlileri ile ilişkilerini geliştirebilirler.

YAY: Geçiş Balık'ta gerçekleşiyor olabilir, ancak Yay ve Balık'ın her ikisi de Jüpiter tarafından yönetiliyor. Ancak Yay için bu geçiş dördüncü evde gerçekleşecek. Annenizin sağlığına dikkat etmeniz önerilir. İş alanınızın genişlediğini hissedebilirsiniz ve bu nedenle bir işte çalışanlar için yeni fırsatlar olabilir. Bu süre zarfında yeni mülk veya araç satın almayı planlayabilirsiniz. Finansal olarak, sizin için iyi bir zaman gibi görünüyor. Herhangi bir tartışmalı ata mülkü varsa, ondan yararlanabilirsiniz. Yurtdışına seyahat etmeyi planlayanlar için bu iyi bir zaman olabilir. Evlilik hayatının ortalamanın üzerinde olması muhtemeldir.

OĞLAK: Bu geçiş muhtemelen Oğlak için ortalama olacaktır. Kardeşlerin ve büyük amellerin evi olan sizin için 3. evde gerçekleşecek. Kardeşlerinizle olan ilişkileriniz gelişebilir. Onlarla herhangi bir anlaşmazlığınız varsa, zamanla sıralanabilirler. Bu süre zarfında muhtemelen birçok gezi yapacaksınız. Hem maaşlı çalışanlar hem de işadamları için bazı zorluklar öngörülebilir. Meslektaşlarınızla birlikte sakin davranmaya çalışın.

KOVA: Jüpiter'in geçişi Kova için 2. evde gerçekleşecek. Bu sefer sağlığınıza dikkat etmenizde fayda var. Atalara ait özelliklerin de bazı anlaşmazlıkları beraberinde getirmesi muhtemeldir. İnsanlara konuşmanızla ilham verebilirsiniz. Zenginlik açısından, bazı ani faydalar öngörülebilir. İş arayanlar bir iş bulmayı başarabilirler. Zaten sahip olanlar için, iş yerinizde geçirilen zaman muhtemelen keyifli olacaktır. Sürüş sırasında dikkatli olmanız tavsiye edilir. İşadamları, müşterilerinden ihtiyaç duydukları desteği bulabilirler. Evli kişiler eşleriyle ilişkilerini de geliştirebilirler. Yine de, bazı argümanlar ortaya çıkabilir, ciddi bir şey değil! Partnerinizle olan ilişkinizi daha iyi anlayarak tartışmalardan kaçının.

BALIK: Balık için Jüpiter kendi burcuna geçiş yapacak. Geçiş 1. evde gerçekleşecek. Eşinizle olan ilişkileriniz bu transitin etkisi altında gelişebilir. Dalga boylarının senkronize olduğunu hissedebilirsiniz! Çevrenizdeki insanlar muhtemelen zekanız için sizi öveceklerdir. Yeni bir şey öğrenmek sizi heyecanlandırabilir. İş adamları, işlerini büyütmek için ortaklarıyla el ele çalışacaklardır. Maaşlı çalışanlar da performanslarının arttığını hissedebilirler. Yaşlılar muhtemelen işiniz için sizi öveceklerdir. Bu süre zarfında bekleyen işlerinizi bitirmek için çalışabilirsiniz.

<p>Manisa'nın Saruhanlı ilçesinde, refüjdeki aydınlatma direklerine çarparak devrilen kamyondaki sür

Manisa'da kamyon devrildi: 1 ölü 1 yaralı

İkinci el araba alacaklar dikkat: Bu otomobiller 50 bin TL ile 250 bin TL arası!

Sağlık çalışanları Filistin için ''sessiz yürüyüş'' yaptı

Hak mahrumiyeti cezası bulunan başkan kiraladığı yük asansöründe takımının maçını izledi