• $8,8379
  • €10,3741
  • 497.524
  • 1384.68
2 Temmuz 2021 Cuma

İkizler maddi olarak rahatlıyor

KOÇ

Kendinizi yenilik öğeleriyle şımartın veya yaz sezonu için kendinizi yenilemekten korkmayın. Ardından, arkadaşlarınızla güvenli toplantılar planlayın. Özel yaşamlarınızda ise aşka karşı koyma değil teslim olma zamanı sizler için.

BOĞA

Önümüzdeki ay boyunca yolunuza çıkan sosyal odaklı enerjiden yararlanın. Konuşmaların daha doğal bir şekilde aktığını ve diğer insanlarla plan yapmanın kolay olduğunu göreceksiniz. Özellikle de Merkür durağan konumu sona erdiği için. Arkadaşlarla yeniden bağlantı kurun size yaklaşmalarından korkmayın Boğalar.

İKİZLER

Maddi konularda bu ay ekstra rahatlık alıyorsunuz ve daha ciddi bir tasarruf planı hazırlamanız için gökyüzü size ilham verebilir. Bu ay, arzularınızla temasa geçmek için harika bir zaman. Kalbinizin özlemini duyduğu şeyi tam olarak elde edebilmeniz için kaynakları doğru kullanmanın yollarını bulun.

YENGEÇ

Doğum gününüz kutlu olsun, Yengeçler! Olaylara pasif bir yaklaşım sergilemek ve kendinizden daha fazla başkalarına odaklanmaktan uzaklaşın. Şimdi açıkça ihtiyaçlarınızı ilk sıraya koymanın tam zamanı... Ne istediğinizi kendinize sorun ve en özgün halinizi sergileyin kazanın.

ASLAN

Güneşin yönettiği burç olarak, yaz sizin mevsiminiz. Ancak bu ay, henüz gelmemiş olan heyecan için enerjinizi, cesaretinizi toplamanın tam zamanı. Her zamankinden daha fazla içe dönük hissediyorsanız, dinlenmek için fazladan zaman harcayarak bu enerjiyi iyi değerlendirin. Özel yaşamınızda ilk adımın karşıdan gelmesini beklemeden harekete geçin.

BAŞAK

Bu ay işbirlikçi bir grup ortamında ekstra rahat hissedecek başarılı çalışmaların altına imza atabileceksiniz. Bu yüzden inisiyatif alın ve herkes için bazı planlar yapın ister arkadaşlarınız ister çalışma ekibiniz veya sosyal medyadaki iletişim ağınız olsun.

TERAZİ

İş hayatınızda dikkatli olmalı agresif ve hırslı insanların oyununa gelmemelisiniz. İyi kalpli olmanız diplomasiden uzaklaştırmamalı sizleri. Kariyerinizde yeni bir yol bulabilirsiniz ve bu ay yeteneklerinize daha fazla dikkat çekeceğinizin bilinci ile hareket etmelisiniz.

AKREP

Temmuz ayı size bilgelik akışı, bilgiye ulaşma yenilenme enerjileri getiriyor. Gökyüzü konfor alanınızdan çıkmanız için size ilham verebilir. Yeni bir yere güvenle seyahat ederek, eğitiminize yatırım yaparak veya yeni yaşam deneyimleri kazanmak için sizin için anlamlı bir şey için risk alarak ufkunuzu genişletmek için bu fırsattan yararlanın.

YAY

Temmuz ayının duygusal enerjisi, yakın ilişkilerinizdeki yüzeysel duygular bu ay boyunca sizi büyük ölçüde etkileyecektir. Daha fazla hafiflik ve özgürlükle ilerleyebilmeniz için, bastırılmış kırgınlıklar veya sırlar hakkında kendinizle ve sevdiklerinizle gerçekçi olun bunu yaptığınız da kazanacaksınız.

OĞLAK

Birebir ilişkileriniz bu ay daha yumuşak ve rahat bir enerjiye bürünecek. Kalbinizi bu değişime katılaştırmak yerine, sevgiyi kucaklamayı deneyin. İş hayatınızda ise kazanımlarınızın yükseleceği enerjileri iyi değerlendirin.

KOVA

Bu ay gökyüzü tüm odağınızı iş ve aile dengenize kaydırıyor ve sizden kendinize karşı daha nazik olmanızı vurguluyor. Ay boyunca kişisel bakımın muazzam değerini gözden kaçıramayacağınızı anlamaya başlıyorsunuz. Kişisel gelişiminize ve sevdiklerinize daha fazla zaman ayırmanız gereken bir aydasınız.

BALIK

Bu ay romantizm sizler için çok etkili. Kendinizi yaratıcı olarak ifade etmek için ilham perileri sizden yana. Bu ay aşk hayatınızda kendinize olan güveninizi kucaklayın. Aşk hayatınız yeniden yapılanıyor gökyüzü sevip sevilmek ve yeniden başlamak için güzel bir fırsat sunuyor sizlere.

<p> </p>

Bülent Ersoy'dan estetik açıklaması

''Yola çıkmalı'' dedirten 5 film

Mezarlıkta toprağa yarı gömülü halde bulundu!

Kilo vermek isteyenler dikkat! Limon diyetiyle ayda 10 kilo vermek mümkün