• $16,3789
  • €17,6149
  • 973.047
  • 2450.84
26 Şubat 2021 Cuma

İkizler için yenilik haftası

KOÇ

Özel hayatınızda, her şey istediğiniz gibi ilerleyecektir. İş hayatınızda ise sürpriz gelişmeler başarıya ulaştıracaktır sizleri. Kendinizi ruhsal ve bedensel olarak çok daha güçlü ve huzurlu hissedeceksiniz. Yaşamınızı gerçekçi bir şekilde gözlemleyecek ve yolunda gitmeyen her şeyle mücadele etmeye başlayacak, mücadelenizin karşılığını da uzun vadede almaya başlayacaksınız. Kendinizi sevin ve aldığınız her nefesin kıymetini bilerek hareket edin.

BOĞA

Gökyüzü mutluluk huzur ve rahatlamaları getiriyor bu hafta sizlere. Bu hafta güzel enerjiler tam anlamı ile sizin için ilerlemekte. Maddi - manevi kazanımlarınız artacak. Bu hafta iş ve eğitim hayatınızda büyük başarılar elde etmeniz mümkün. Pek çok konuda fikir ve önerileriniz kabul görecek size yeni imkanlar kazandıracaktır.

İKİZLER

Bu hafta gökyüzü sürpriz ve önemli yatırımlar gerçekleştirebileceğinize işaret etmekte. Hafta boyunca arkadaşlarınızla ilişkilerinize dikkat etmenizde fayda var. İş hayatınızda yenilikçi olduğunuzda karşılaşacağınız fırsatları doğru değerlendirmenizi sağlayacaktır. Hafta boyunca iş ve özel hayatınızda yapmak istediklerinizi belirleyin ve odaklanın böylelikle doğru kararlar alacak pişmanlıklarınıza yenilerini eklememiş olacaksınız.

YENGEÇ

Bu hafta beklenmedik aksamalar iş ve eğitim hayatınızda zorlayabilir sizleri. İş birlikleri size artılar olarak dönecektir fakat aksaklıklar karşısında kendinizi çaresiz hissetmemeniz çok önemli. Bu hafta özel yaşamınız ile ilgili konularda da daha duyarlı olmalı, tek taraflı bencilce yaklaşımlar ile pişman olacağınız kararlar almamalısınız.

ASLAN

Gökyüzü bu hafta sevdiğiniz insandan gelecek destek ve fikirler ile iş hayatınızda tam anlamı ile bir aydınlanma yaşayabileceğinize işaret etmekte. Pek çok noktada da bakış açınızı değiştirip yenilemek sizi şu anda bulunduğunuzdan çok daha iyi şartlara taşıyabilir. Korkmayın kendiniz ile çatışma halini bırakın akışa ve hayatınızda ki güzelliklere odaklanın. Finansal konularda yaşadığınız zorluklar hafta ortasından itibaren azalmaya kazançlarınız artmaya başlayacaktır.

BAŞAK

Bu hafta eğitim ve iş hayatınızda gelişmeleri dikkatle takip etmeli, çalışma tarzınızda yenilikçi yaklaşımlar içinde olmaya gayret etmelisiniz. Bunu yaptığınız andan itibaren kayıpların önleyip kazanımlarınızı yükseltebilirsiniz. Finansal ve hukuki konularda yaşadığınız zorluklar haftanın ilk gününden itibaren azalmaya başlıyor. Bu hafta arkadaşlık ilişkilerinizde dikkatli olmalı özellikle işiniz ile ilgili sizden bilgi alma çabası içinde olan kişilerin gerçek niyetinin farklı olabileceği ihtimalini göz önünde bulundurmalısınız.

TERAZİ

Gökyüzü bu hafta hayat sınavlarının pek çoğundan alnınızın akı ile çıkacağınızı müjdelemekte. İş ve özel hayatınızda karabulutlar dağılıyor. Kaybettiğiniz heyecanı yeniden kazanmaya başlıyorsunuz. İş ve eğitim hayatınızda girişimci olmalı size zarar verdiğinden emin olduğunuz kişiler ile ilişkilerinizi sınırlandırmalı ya da tamamen sonlandırmalısınız. Özel yaşamınızda ise içten içe kırgınlıklarınızı biriktirmek yerine konuşmalı çözüm yolları için bir adım atmalısınız.

AKREP

Bu hafta beklenmedik gelişmeler iş ve eğitim hayatınızda etkili olabilir. Değişim sizleri korkutmamalı aksine heyecanlandırmalı. Bunu başardığınız anda şeytanın bacağını kırdınız demektir. Bu hafta aileye ait taşınmaz mallar ile ilgili sorunlarınız da çözüme kavuşabilir, hakkınız olanı alabilmiş olmanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz.

YAY

Bu hafta iş hayatınızda büyük değişimler yaşanabilir. Olmaz dediğiniz şeylerin tek tek gerçekleşmeye başlaması ile şaşırabilirsiniz. Bir an önce kendinizi toplamalı yaşanan gelişmeleri hızlı bir şekilde değerlendirmek için var gücünüz ile çabalamalısınız. Eğitim hayatında sorunlar yaşayanlarınız ise bu hafta haklılığınızın ortaya çıkması ile beklediğiniz gelişmeler yaşanabilir.

OĞLAK

Bu hafta hemen her konuda ani kararlar almaktan fevri yaklaşımlar içinde bulunmaktan uzak durmanız için uyarıyor gökyüzü sizleri. Aldığınız kararlar büyük sınavlar vermenize yol açabilir dikkatli davranın. İş hayatınızda ise ayaklarınızı yere sağlam basmalı yapabileceğinizden fazla sorumluluk almamalısınız. Aksi halde haftanın ilerleyen günlerinde sorumluluklarınızın altından kalkamayarak zor durumda kalabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise evli ve ilişkisi devam eden Oğlaklar sakin bir tutum içinde göstereceğiniz anlayış hırpalanan ilişkinizi iyileştirebilme fırsatı elde etmenizi sağlayacaktır. Bu hafta dedikoducu arkadaşlarınızdan zarar görmemek için yaşadığınız her şeyi ulu orta paylaşmamaya dikkat etmelisiniz.

KOVA

Köklü değişimler haftasındasınız. İş hayatınızda yapmaktan keyif almadığınız şeyler yapmak istedikleriniz ile yer değiştirmeye başlıyor iyi değerlendirin. Hızlı düşünmekten gelişmelerden korkmadan hareket edin. Miras ile ilgili sorunları olan Kovalar bu hafta yaşanacak gelişmeler lehinize olabilir ve bu durum birilerini fazlası ile rahatsız edebilir sizi hedef alan konuşmalardan etkilenebilirsiniz. Dikkatli olun ve unutmayın hiç bir savaş mücadele etmeden kazanılmaz.

BALIK

Bu hafta hangi alanda ilerlemek istediğinizi netleştirebilir iş ve eğitim hayatınıza yeni bir yön vermeyi başarabilirsiniz. Bu sayede zincirlerinizi kırarak gerçek sizi ortaya koyabilirsiniz. Size muhalefet edenler olacaktır. Varsın olsun duymayın görmeyin zamanınızı bunlarla kaybetmeden hızla ilerlemeler kaydedebileceğiniz bu süreci iyi değerlendirme gayreti içinde olun. Özel yaşamınızda ise kırgınlıklar sona eriyor aşk hayatınız da boyut ve anlam değiştirmeye başlıyor cesaretli davranın ve korkularınızın esaretinden sıyrılın.

<p> </p>

TÜRKİYE'NİN BAŞARILARINDAN KİMLER RAHATSIZ?

Diş taşlarına karşı doğal çözüm! İşte mucize yöntem

Nesli tükenmek üzere! Komodo ejderinin yumurtadan çıkış anı böyle görüntülendi

Elini sokan yılanla hastaneye koştu