• $9,3444
  • €10,867
  • 530.445
  • 1417.7
16 Temmuz 2021 Cuma

Gökyüzünde Chiro enerjileri

Chiron, 15 Temmuz 2021'de Jüpiter, Satürn, Neptün ve Plüton'a katılarak R Durağan konuma girecek. Chiron, çalışmak için yeni bir dinamik getiriyor ve enerjisini ön plana çıkarıyor yaşamlarımızda. Bu, özellikle Chiron'un Durağan Harekete geçtiği gün ve 19 Aralık'ta gerçekleşen doğru seyrine geçtiği gün için geçerlidir.

Chiron Koç'tayken, yaralarımızla yüz yüze geldiğimizde ve onlara acı noktaları olarak değil, potansiyel noktalar olarak baktığımızda ortaya çıkabilecek gücü, güveni ve cesareti bulma konusunda daha da fazla destekleniyoruz.

KOÇ

Kariyeriniz ile ilgili başarılı çıkışlar içinde olabilir, her türlü engellemeye rağmen büyük bir yükseliş içine girebilirsiniz. İş ve eğitim hayatınızda projeler ve girişimler istenilen sonuçları almanızı sağlayacaktır. Kısacası, iş arkadaşlarınızla birlikte yolunuza engeller yaratan kaktüsleri ayıklayın ve siz her türlü şeye rağmen köklü ve sağlıklı bir ağaç gibi güçlü olmayı seçin.

BOĞA

Çevrenizde ve etrafınızda olan biten her şeyi daha derinden bir şekilde anlamlandırarak hissedeceksiniz. Otoritenizi iş yerinde koruyacaksınız ve rakipleriniz bilginiz karşısında isteseler de istemeseler de size saygı duyacaklar. Başkalarıyla çatışmalara girmek istemiyorsanız egonuzu yenin ve yenilenin.

İKİZLER

Bu ay kardeşlerinizden gelecek faydalar söz konusu. Birlikte iş ve eğitim hayatınızı ilgilendiren ortak kararlar alabilir, uygulamada sorun olmaksızın başarı elde edebilirsiniz. İş hayatınızda ise yükselişle beraber, popülerlik elde edeceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız. Bu ay merkezi sinir sistemi ve strese bağlı sağlık sorunları yaşayabilirsiniz.

YENGEÇ

Bu ay finansal konular eğitim sektörü ile ilgili gelişmeler beklentilerinizin üzerinde ilerleyecektir. Statünüz yükseliyor, çevreniz gelişmeye büyümeye başlıyor. İyi değerlendirmeli, sosyal olmalı, arada derede kalmadan sorumlulukları cesaretle almaya çalışmalısınız. Bekar Yengeçler umutlarınızı gerçek kılacak o özel insanla karşılaşabilirsiniz çekimser kalmamalı beğeninizi ifade edip göstermelisiniz.

ASLAN

Bu ay, sağlıkta yaşanan sıkıntılarınız devam edebilir, dikkat edin ve tıbbi anlamda yapmanız gereken hiçbir şeyi ihmal etmeyin. İş hayatınızda ise ayın ilk günlerinde ani kararlar, pişmanlıklara yol açabilir. Hesabını bilmediğiniz işlere anlık kararlar ile evet dememelisiniz. Özel yaşamınızda ise evliliğinizde bir dargın bir barışık bir ilişkiniz varsa bu ay sizin kararınız ile ilişkinizi bitirebilirsiniz.

BAŞAK

Bu ay iş hayatınızda ani değişimler gerçekleşebilir ve siz çok daha iyi şartlara kavuşabilir kendi işinizi kurma hayaliniz varsa gerçekleştirebilirsiniz. Bu ay sağlığınız ile ilgili konular gündeminize gelebilir tıbbi küçük müdahaleler yaşayabilirsiniz. Akrabalık ilişkilerinizde ise gergin etkiler söz konusu miras ya da hukuki haklarınız ile ilgili geri çekilmenizi uzlaşmaya girmeniz istenebilir.

TERAZİ

Bu ay yakın akrabalarınızın hoş karşılanmayan olaylarıyla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Elinizden geleni yapın ama kimsenin avukatlığına soyunmayın ay boyunca. Ayrıca bu ay iş değişikliği yeni bir işe yönelme başlatma gibi düşünceleriniz varsa beklediğinizi bulamayabilirsiniz. Evli Teraziler eşinizin sağlığı ile ilgili konular söz konusu olabilir bu ayın ilk 10 gününde.

AKREP

Önceki aylara kıyasla bu ay başarı büyük olasılıkla hâkim olacak yaşamlarınıza. Ay, boyunca yaşamın tüm kesimleri için daha iyi bir istikrar söz konusu olmaya başlıyor. Çalışma hayatınızda istikrarlı bir büyüme gösterebilir. Mesleğinizde tanınma ve takdir edileceğiniz öneli gelişmeler yaşayabilirsiniz. İş ve eğitim hayatınızda başvuruda bulunduğunuz teşvikleri almayı başarabilirsiniz.

YAY

Bu ay iş ve eğitim hayatınızda sizin dışınızda yaşanan gelişmeler ile ilgili konularda dikkatli davranmalı fevri yaklaşımlarda bulunmamalısınız. Bunu yaptığınız anda aleyhinize yaşanan gelişmeler bile sizin lehinize sonuçlanacaktır. Ay boyunca iş değişikliği ya da yeni bir alana yöneltmekten uzak durmalı iş birlikleri ya da ortaklık tekliflerine sıcak bakmamalısınız.

OĞLAK

Bu ay size zarar veren kişilerin yaşadıklarına şahitlik edeceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız. Her şey sizin lehinize doğru gelişecek. Bu ay, ruhsal anlamda rahatlamalar kendi içinize yapacağınız manevi yolculukla şifa bulacağınız enerjiler hakim gökyüzünde. İş ve aile hayatınızda dengeleri başarılı bir şekilde koruyarak istikrarlı gelişmeler ile sevineceksiniz.

KOVA

Yasal konularda beklenmedik gelişmeler ile karşılaşarak maddi olarak beklenmedik harcamalar yapabilirsiniz. Özellikle iş hayatınızda kime güvenip kime güvenmemeniz gerektiğinin farkına varmalı ve iş yaptığınız çalışma arkadaşlarınızı seçerken daha titiz davranmalısınız. Özel yaşamınızda yaşanan zorlu günlerden sonra sevginin iyileştirici gücü ile ilişkinizi toparlayabileceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız iyi değerlendirin.

BALIK

Ay'ın ilk 10 günü iş hayatınızda yetkili yetkisiz hiç kimse ile tartışmalar içine girmemelisiniz. Gökyüzü sabrınızı ciddi bir testten geçirebilir ve bu testi geçtiğiniz anda bambaşka bir konuma ulaşacağınız durumlar ile karşılaşabilirsiniz. Bu ay uluslararası işler ve dış ticaret ile ilgilenen Balık burcu mensupları için son derece olumlu enerjiler söz konusu.

<p><span style='font-size: 1.6rem;'>Haftanın gündemine oturan en önemli gelişmelerden biri Uzay Yolu

Elon Musk ve Jeff Bezos arasında sular durulmuyor | TeknoZone #5

Cerrahpaşa'da yeni yoğun bakım servisleri açıldı

Kargaların şaşırtıcı zekası ve alet kullanabilme becerisi

Dev şirketlerinin logolarındaki gizli anlamlar