• $ 7,7891
  • € 9,0825
  • 468.956
  • 1121.17
Haber Hattı
Haber hattı
0530 708 54 54
Bip""/
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Genç çiftlerin düğünlerini yapıyorum

Bu hafta Asena ile bir araya gelip astroloji üzerine keyifli bir söyleşi yaptık.

Dans, evlilik ve şimdi ise iş sektöründesin. Çalışmaların nasıl gidiyor?

Kendi dünyamızda yeni yeni dünyalar, güzellikler ve yararlılıklar üretmeye çalışıyorum. Buradaki genç kızlarımıza ya da evlenmek isteyen tüm kadınlarımıza elimden geldiğince Türkiye’yi yaşatmaya çalışıyorum. Düğünleri, nişanları, kına vb… aktiviteler yaparak.

Yay burcusun. Gökyüzü enerjileriyle hayatında dönüm noktası olan bir deneyimin oldu mu?

Astroloji benim için bir yaşam biçimi. Benim her hareketime ve düşünceme rehberlik eden bir kılavuz. Bu kılavuzuma çok saygılı ve sevgi doluyum. Her söylediği ve gösterdiği bilgiyi ve ilmi doğru değerlendirip yaşamsal hayatımı daha dengede ve sakinlikte tutuyorum. Bana en büyük hediyesi eşimle 2016 yılında başladığım yeni hayatımdır.

Eşin astroloji ile ilgili mi? Burçlarınızın en güçlü ve zayıf yönlerini nasıl tanımlarsın ikiniz için?

Aslında tanıştığımızda değildi ama artık benden dolayı her şeyi takip edip uygulamaya çalışıyor. Benim en güçlü yönüm hep pozitif ve çalışkan olmam. En zayıf yönüm herkesi kendim gibi sanıp inanmam. Eşimin en güçlü yönü çok zeki ve içgüdülerinin çok güçlü olması… En zayıf yönü kararsızlığıdır.

Türkiye’de astrolojinin hak ettiği yerde olduğunu düşünüyor musun?

Asla düşünmüyorum. Yüzyılca geriye bakarsak bizim yaşamımızda yani eski alimler ve bilim adamlarının çoğu Türk. Dünyada bir sürü iz bırakmış bilgi bırakmış ve uygulama yapmış hatta bu sayede birçok fen, matematik ve kimyada gökbilimle ilgili dersler vermiş büyük alimlerimiz olmasına rağmen bize bırakılan her şeyin yani mirasların takipçisi biz değil de başkalarının olması…

Burcunun en sevdiğin yönü nedir?

Herkesin bir Yay burcu insanına ihtiyaç duyduğu hissi.

KOÇ

Gökyüzü sağlığınıza dikkat etmenizi söylüyor. En ufak bir sağlık sorununuzu geçiştirmemelisiniz. Zorlanacağınız enerjilerle özellikle aşk hayatınızdaki zorluklarla yüzleşebilirsiniz.

BOĞA

Aşk hayatınızda olumlu enerjiler söz konusu. Kızıp kırıldığınız konularda karşı tarafın hatalarını telafi etme çabasıyla aranızdaki gerginlikler ortadan kalkacak ve ilişkiniz iyi bir hal alacak.

İKİZLER

Hafta sizler için inişli çıkışlı enerjilerle dolu. Hafta boyunca mümkün olduğunca gereksiz masraflardan kaçının. Yatırım planlarınızı başkalarının yetkisine bırakmadan kontrol etmeye çalışın.

YENGEÇ

İkili ilişkilerde ciddi imtihanlar deneyimleyebilir, düşmanca davranışlara maruz kalabilirsiniz. İş hayatınızda başarınızı gölgelemeye çalışan kişilerin oyunlarının bozulacağı etkiler söz konusu.

ASLAN

Bu hafta sevginiz ve ilişkiniz harika olabilir. Eş ya da sevgilinizle inatlaşmalardan uzaklaşarak sorunların tekrarını engellemeyi başarabilir, huzurlu olmanın keyfini sürebilirsiniz.

BAŞAK

Bu hafta iş hayatınızda keskin kararlar almaktan kaçınmalısınız. Aile meseleleri açısından kardeşler ve babanız arasında ya da bu alanlarla ilgili gerginlikler yaşanabilir.

TERAZİ

İş ve ailevi hayatınızda iniş ve çıkışlar yaşayabilirsiniz. Sabırlı olmanız gerekebilir. Yemek yeme alışkanlıklarınızı kontrol etmezseniz, midenizde sorun yaşayabilirsiniz.

AKREP

Bu hafta ılımlı sonuçlar getirecek enerjiler hakim sizler için. Sağlık sorunlarınız kilo problemleriniz varsa, bağışıklığınız güçlenecek ve daha iyi hissedebileceksiniz.

YAY

İyi ve kötü zamanlar sizleri karşılamakta. Ekonomik durumunuzda beklenmedik giderler artabilir ve istemeyerek olsa sizin için değerli bir şeyleri satmak zorunda kalabilirsiniz.

OĞLAK

Bu hafta boyunca evli ve beraberliği devam eden Oğlak burçları fikir ayrılıkları ve farklılıklar yaşayabilir. Bu nedenle, sakin olmanızı öneririm. Anlık kararlarla hareket etmemelisiniz.

KOVA

Bu hafta yeni biriyle tanışma şansınız yüksek. Aşk kendini sürpriz bir şekilde karşınıza çıkarabilir. Bu dönemde finansal durumunuz iyileşmeye başlıyor.

BALIK

Bu haftanın başında yapmayı düşündüğünüz yolcukları gerçekleştirebilirsiniz. Bu yolculuklar iş ve eğitim hayatınızda kazanımlarınızı arttıracak.

Azerbaycan-Ermenistan hattında neler yaşanıyor?

Azerbaycan-Ermenistan hattında neler yaşanıyor?

Azerbaycanlılar, Azerbaycan ve Türk bayraklarıyla askere desteğini g�

Azerbaycanlılar, Azerbaycan ve Türk bayraklarıyla askere desteğini gösterdi

Azerbaycan ordusunun topraklarını Ermenistan işgalinden kurtarma operasyonu dev

Azerbaycan ordusunun topraklarını Ermenistan işgalinden kurtarma operasyonu devam ediyor

İstanbul'da kademeli mesai başladı

İstanbul'da kademeli mesai başladı