• $15,5977
  • €16,2863
  • 905.441
  • 2405.56
7 Şubat 2020 Cuma

Dolunay aslan burcunda

9 Şubat 2020 Pazar günü 20° dereceyle Aslan burcunda güçlü enerjilerle Dolunay gerçekleşecek. Aslan Dolunayı cesareti, tutkuyu, yenilikleri etkili kılacak. Cesaretin mücadelenin gezegeni Mars dolunay sırasında son derece etkili bir konumda... Her birimiz için arzularımızı gerçekleştirmek istediğimizi almak için güç ve insiyatif verecek. Ama aynı zamanda duygularınızın kontrolden çıkmasına karşı uyarıcı enerjiler söz konusu denge şart. Dolunay ve Neptün’ün enerjileri duygusal hassasiyeti arttırır, dikkatli olmalıyız. Çelişen duygular, karışıklığa ve gerginliğe yol açabilir.

KOÇ: Bu hafta iş ve eğitim hayatınızda memnun olacağınız gelişmeler söz konusu. Uzun zamandır uğraştığınız bir konu tamamlanacak ve başarınızın mükafatını alacaksınız. Hafta boyunca beklenmedik harcamalarla karşılaşabilirsiniz. Aşk hayatınızda ise olumsuz düşüncelerinizi kontrol altında tutmadığınız takdirde eşinizle sorunlar yaşayabilirsiniz.

BOĞA: İş hayatınızda bazı sorunlarla karşı karşıya olabilirsiniz, dikkatli davranın. Aklınızı kullandığınız takdirde üzerinize oynanan oyunları bozguna uğratacaksınız. Bu hafta aşk hayatınız için keyifli olacak. Evli Boğalar haftanın ilk günlerinde uzun yolculuklar yapabilir baş başa romantik bir zaman geçirebilirsiniz.

İKİZLER: Bu hafta sizin için işle ilgili olumlu ve başarılı sonuçları getirecektir. İş hayatınızda tüm görüşmeleriniz için olumlu sonuçlar söz konusu. Birden fazla görevi üstlenebilir, başarıyla üstesinden gelebilirsiniz. Zekanızı konuşturmanız gereken bir haftadasınız. Eğitim hayatınızda da mücadele ettiğiniz takdirde başarı çıtanızı yükselteceğiniz bir haftadasınız.

YENGEÇ: Bu hafta son derece güçlü etkiler sizleri karşılamakta. İşinizle ilgili her şeyde ayrıntıları dikkate almalı başkalarının yönlendirmesiyle hareket etmemelisiniz. Finansal konularda da alacaklarınızı tahsil edebilir ve rahatlayabilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde önemli bir iş teklifi alabilir daha önce başvuruda bulunduğunuz bir yerden olumlu geri dönüş alabilirsiniz.

ASLAN: Bu hafta diyete başlayabilir, sigara alışkanlığınızdan uzaklaşmak için adım atabilirsiniz. Bu anlamda her şey sizin için kolaylıkla ilerleyecektir. İşinizle ilgili haftanın ilk gününden itibaren sorumluluğunuzdaki her şeyi kontrolden geçirerek hareket edin. Finansal konularda isteklerinizi elde edebileceksiniz. Yatırım planlarınız varsa bu hafta gerçekleştirebilirsiniz.

BAŞAK: Haftaya son derece olumlu haberlerle başlayabilir eğitim ve iş hayatınızda rakiplerinizin oyununu bozacak ve yeteneklerinize güvenmenin sizi ne kadar güçlü kıldığını dosta düşmana göstereceksiniz. Yeni başlangıçlar yapmayı düşünüyorsanız haftayı iyi değerlendirmeye bakın. Özel yaşamınızda ise eşle birlikte yapılacak yatırımlar gerçekleştirebilir hemfikir olmanın maddi manevi tamamlayıcı güzelliklerini birlikte yaşayabilirsiniz.

TERAZİ: İş hayatınızda düşmanca davranışlarıyla size zarar veren kişilere, iyi bir ders verebileceğiniz bir haftadasınız. Aklınızı kullanın ve detayları önemseyin. Unutmayın pek çok şey ayrıntılarda gizlidir. Haftanın ilk üç günü borç, alacak dengesini korumalı yatırım planlarınızı bir sonraki haftaya ertelemelisiniz. Hukuksal bir sorununuz varsa bu hafta istediğiniz gibi sonuçlanabilir.

AKREP: Finansal konular da gecikmeler sizi zorlayabilir, sabırlı davranın. Özel yaşamınızda ise evli Akrepler çocuk ya da çocuklarınız yüzünden eşinizle tartışabilirsiniz. Bekar Akrepler evli birinin yoğun ilgisi, başınızı döndürebilir dikkatli olun ve bir anda beliren yanıltıcı duygularla hareket etmeyin.

YAY: Hafta boyunca işleriniz kolaylıkla ilerleyecektir. İdareci ya da patronlardan gelecek öneriler, iş hayatınızda yeni bir sürecin startını verebilir sizler için. Olabildiğince girişimci davranmalı dostlarınızın önerilerini dikkate alarak cesaretli adımlar atmalısınız. Çarşamba ve perşembe günleri yeni anlaşmalar yaparak var olan işinizi büyütebilir yeni bir planı başarı ile uygulamaya geçebilirsiniz.

OĞLAK: Aşk hayatınızda enerjisi yüksek keyifli bir hafta karşılıyor sizleri. İşiniz vesilesiyle tanıyacağınız biri, sizi fazlası ile etkileyerek uzun yıllardır tanıyormuşçasına ruhunuzu aşkla tamamlayabilir. Evli Oğlaklar sizler de eşinizin değerini daha iyi anlayıp özel hissedip özel hissettirerek ilişkinizi güzelleştirip, paylaşımlarınızı çok daha özel ve değerli kılabileceğiniz bir haftadasınız.

KOVA: Gökyüzü ailevi ilişkilerde gerginliklere dikkat etmeniz için uyarıyor sizleri. Kardeşler ya da aile büyüklerinizle tartışmalara girmeden önce iyi düşünün, haklı olmak için size değer veren seven insanlara haksızlık etmeyin. Anlık öfke yaşam boyu vicdan azabı çekmenize neden olacak davranışlarda bulunmanıza sebep olabilir, dikkatli davranın. İş hayatınızda da resmi olarak imza altına alacağınız kararları dikkatle düşündükten sonra gerçekleştirin.

BALIK: Gökyüzü finansal olarak güçlü ve etkili bir haftada olduğunuzu müjdeliyor sizlere. Uzun süredir emekle yaptığınız birikimi sürpriz bir şekilde değerlendirebileceğiniz yatırımlar yapabilir, hayalini kurduğunuz ev, arazi, araç satın alabilirsiniz. Aşk hayatınızda da evli Balıklar eşinizin tutarsız davranışlarına haftanın ilk üç günü sabırlı davranın. Kendi yakınları ve iş hayatında yaşanan gerginliklerin yansımasıdır bu. İlerleyen günlerde o, sizinle yaşadığı sıkıntı ve gerginliği paylaşacaktır.

<p>Arabesk müziğin önemli temsilcilerinden Ümit Yaşar, meslek hayatının ilk röportajını Akşam Gazete

Ümit Yaşar'dan polemik yaratacak sözler... 'Veliaht yok, taklitler var'

Kargalar boş evdeki duşakabini bakın ne hale getirdi! Eve gelince gözlerine inanamadı

Ormanların kralının zor anları! Hayatta kalmak için her şeyi yaptı...

Farkında olmadan evinizi kirleten 8 eşya