• $32,5258
  • €35,0319
  • 2433.83
  • 10471.3
17 Mayıs 2024 Cuma

Dikkat gökyüzünden mesajınız var!

Hafta boyunca ailevi meseleler de kimsenin avukatlığına soyunmayın. İş ve eğitim hayatlarınızda etki altında kalarak kararlar almak telafisi mümkün olmayan yanlışlara neden olabilir dikkat!

KOÇ: Gökyüzü iş hayatınızda yeni tanıyacağınız kişilerden gelecek önerilere açık olmanın getireceği faydalara işaret etmekte. Hafta boyunca işinizle ilgili yeni başlangıçlar ve yatırımlar gerçekleştirebilir başarınızla adınızdan söz ettirebilirsiniz. Sözde dostlarınız başarılarınızdan rahatsızlık duyarak önerileri sizi yanıltabilir dikkatli davranın. Özel yaşamınızda ise son derece şanslı etkiler söz konusu. Yeni bir ilişkiye adım atabilir var olan ilişkinizi resmiyete taşıyabilirsiniz. Aşk hayatınızda her şey düzelmeye başlıyor biraz sabır size çok şey kazandıracak.

BOĞA: Gökyüzü iş hayatınızda yaşanacak olumlu gelişmeler sizi pek çok konuda cesaretlendirecek. Zorlandığınız sıkıntılı her noktada çıkış noktalarını yakalayarak çözüme kavuşturacak dostu düşmanı tanımanın ve tedbirli davranmanın ödülünü alacaksınız hayattan. İş hayatınızda istikrar hakim aktif girişimci ve kendine güvenli tavırlarınızla çevrenizi etkileyecek önemli teklifler alarak bulunduğunuz konumda önemli ilerlemeler kaydedeceksiniz. Bekar Boğalar Sürpriz bir yakınlaşma yaşayabilir bir anda aşkın rüzgarının savurduğu yöne ilerlemeye başlayabilirsiniz. Evli Boğa'lar sizlerde eşinizin yoğun ilgisi ile karşı karşıyasınız hafta boyunca.

İKİZLER: Gökyüzü bu hafta para alışverişlerinizde dikkatli olmanız için uyarıyor sizleri. Bir anlık heves ya da dalgınlık zor durumda kalmanıza neden olabilir. İş hayatınızda hafta boyunca iş birliği içinde olduğunuz ya da ortaklıklarınızın bozulmasına neden olacak her türlü davranıştan kaçınmalısınız. Özel yaşamınızda da öfkeli davranışlar ve kıskançlıklara karşı eş ya da sevgilinizle hem fikir olmalı kimsenin yanlış yönlendirmesine kapılarak hareket etmemelisiniz. Bekar İkizler sizlerse aşkta olumlu etkilerle dolu bir haftadasınız.

YENGEÇ: Gökyüzü iş ve özel yaşamınızda kararlı olmanın getireceği olumlu enerjilerle dolu bir haftayı müjdeliyor sizlere. Tabii ki etki altında kalmadan kendinize ve kalbinizin sesine güvenerek hareket ettiğiniz takdirde. Özel yaşamınızda ise eşinizin geçmişinde yaşadığı bir ilişki ya da evliliğinden kaynaklanan sorunlar beklenmedik bir şekilde karşınıza çıkabilir zihninizi bulandırmak isteyen kişilerin oyunlarına alet edilmek istenebilirsiniz dikkatli davranın gerçeklerden uzaklaşmayın. Bekar Yengeçler kıskanç arkadaşlarınıza dikkat etmeli sizi kısıtlayıp yanlış yönlendirmelerine fırsat vermemelisiniz. Bunu yaptığınız anda yeni bir ilişkiye adım atabileceksiniz.

ASLAN: Gökyüzü finansal konularda endişelerinizi yükseltecek olaylara karşı sağduyulu ve diplomatik davranarak dengeyi sağlayabileceğinize işaret etmekte. İşinizle ilgili her konuda söyleyeceklerinizi yapacaklarınızı planlayarak hareket etmeniz gerekmekte. Özel yaşamınızda ise birlikte olduğunuz kişinin söylediklerinden çok davranış diline dikkat edin. Bekar Aslanlar hafta boyunca aşk hayatınızda beklenmedik gelişmeler yaşayabilir Yeni bir beraberliğe adım atabilirsiniz. Hava da aşk kokusu var.

BAŞAK: Gökyüzü enerjinizi yükseltiyor bu hafta ve iş hayatınızda kara bulutları aşmanız aydınlanmanız için harekete geçiriyor sizleri. Cesaretiniz ve inancınız gücü sayesinde kariyer hayatınız bambaşka bir boyut kazanacak. İçinize yönelin ve kalbinizin sesini dinleyerek kararlar alın. Özel yaşamınızda bekar ve ilişkisi olmayan uzun süredir devam eden bir arkadaşlığınız aşka dönüşebilir. Evli Başaklar kimsenin etkisinde kalmadan sadece kalbinizin sesine güvenin ve ilerleyin.

TERAZİ: Gökyüzü bu hafta iş eğitim ve özel hayatınızda yaşadığınız zorluklardan sonra bu alanlarda ön plana çıkarak hak ettiğiniz pozisyon ve kazancı elde edebileceğinize işaret etmekte. Evli Terazile kendi yakınlarınız ve eşiniz arasında yaşanacak tartışmalar söz konusu olabilir akılcı davranın.

AKREP: Gökyüzü haftaya olumlu enerjilerle merhaba diyeceğinizi müjdelemekte... Yeter ki sahip çıkmanız gereken değerlerin farkına varın ve harekete geçin. İş hayatınızda yeni başlangıçlar ve fırsatlara erişebilirsiniz gizliliğe önem verin ve ilerleyin. Aşk hayatınızda ise bekar ve ilişkisi olmayan akrepler aşk etrafınızı sarabilir. Evli olan, akrepler sizlerde haftanın ilerleyen günlerinde eski sevgilinizin karşınıza çıkması ile şaşırtıcı gelişmeler deneyimleyebilirsiniz.

YAY: Gökyüzü haftanın ilk iki günü iş arkadaşlarınızın gerçek yüzlerinin ortaya çıkacağına işaret ediyor. Üzülmeyin farkındalık kazanın ve unutmayın ki her deneyimden şikayet etmek yerine size öğrettiklerinin ve kazandırdıklarının farkına varmayı seçin. Bu hayat sizin kumandan sizsiniz ve siz çok değerlisiniz bunu fark edin ve bırakın yüreğinizde Aşk ruhunuzda heyecanla yeniden şekillensin hayat kendi komutanızda. Bekar Yaylar sizlerde şanslı bir dönemdesiniz sosyal olmalı ve yenilikleri kabullenmelisiniz. Evli Yaylar sorunlu ilişkinizi daha da kritik hale getirebilecek konuşmalardan uzak durmalısınız.

OĞLAK: Gökyüzü iş te ve aşkta yüzünüzü yüreğinizi güldürecek kalıcı olumlu gelişmelere işaret etmekte. Yeni bir ilişkiye başlayabilir iş hayatınızda olumlu ve sürekli kazançlar elde edebileceğiniz imkanlara kavuşabilirsiniz. Haftanın ilerleyen günleri ile birlikte uzun zamandır mücadele ettiğiniz konularda sonuç almanızı engelleyen gizli düşmanlarınızın ortaya çıkması ile rahat bir nefes alacaksınız. Evli Oğlaklar eşinizle ilişkinizi de çok daha keyifli ve özel bir hale getirmeniz için gökyüzü sizleri desteklemekte. Güçlendirip özel hale getireceksiniz.

KOVA: Gökyüzü iş hayatınızda süregelen sıkıntılarınızı arkanızda bırakabilmek için olumsuz düşüncelerinizden uzaklaşmanız için harekete geçiriyor sizleri. Özel yaşamınızda ise eşinizle sorunlarınızı yenilemek tartışmak yerine Aşkın sihrine kapılmalısınız. Bekar Kovalar sizlerde çarşamba gününden itibaren sürprizlere hazır olun.

BALIK: Gökyüzü silkinip toparlamanız haklarınıza sahip çıkmanız için motivasyonunuzu iletişim gücünüzle yeteneklerinizi kazanca dönüştürün. Bu hafta sizi kazançlı çıkaracak gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yeter ki korkmayın kızgınlıklarınızın öfkenizin fırsatları değerlendirmemenize neden olmasına izin vermeyin. Hafta sonu günlerinde kemik ağrıları yaşanabilir. Ağrılarınızı önemseyin ve bir hekime başvurun. Ayrıca sert sporlardan kaçının. Hanım efendiler sizlerde yüksek topuklu ayakkabılarınız yüzünden burkulmalara karşı dikkatli olun. Özel yaşamınızda ise huzur ve uyumun yoğun olduğu bir haftadasınız.

<p>Yer Hakkari'nin Yükseova ilçesine bağlı Kısıklı köyü.</p><p>260 haneli yaklaşık 1500 nüfuslu Kısı

Türkiye'de tek: İmece usulü kurban!

Etiyopya'da müzedeki dev kaplumbağa görenleri şaşırtıyor!

Dünya bizimkileri konuşuyor! ''Türkler mücevherine güvendi''

Milliler inanmış bir kere!