• $8,5335
  • €10,1265
  • 495.045
  • 1431.78
17 Temmuz 2020 Cuma

Burçların tarihleri değişmedi

Her sene olduğu gibi yine sadece ülkemizde haber olan konu, gündeme geldi. NASA’nın “burçların tarihleri değişti” ve “13. Burç var diye açıklaması oldu” haberleri üzerine bu açıklamayı yapmak ve gerçekleri tüm astroloji severlere birinci elden açıklamak istedim.

NASA; web sitesinin oyun eğlence bölümünde karikatürler ile basit bir kağıt katlama oyunu yayınlamış olup; bu oyunu da “Yıldız Bulucu” olarak adlandırmıştır. Sonra da bunun sadece bir oyun olduğunu ve buna inanılmaması gerektiğini açıklamıştır. Bu açıklama da NASA’nın bilim adamları tarafından değil NASA web sitesinin eğlence ve oyun bölümü sorumluları tarafından yapılmıştır.

İşte bu açıklama bugün gündeme taşınmıştır. Bu açıklama ise karşımıza maalesef komik bir şekilde ortaya çıkmış ve gündeme oturmuştur.  

KOÇ

Bu hafta size karşı iyi niyetli olmayan kişilerin tuzaklarının bozulacağı, size yaşatılan haksızlıkların karşılığını aldıkları olaylara şahitlik edeceksiniz. Özel hayatınızda ise her şey istediğiniz gibi ilerleyecektir. İş hayatınızda ise sürpriz gelişmeler başarıya ulaştıracaktır sizleri. Kendinizi ruhsal ve bedensel olarak çok daha güçlü ve huzurlu hissedeceksiniz.

BOĞA

Gökyüzü mutluluk huzur ve rahatlamaları getiriyor bu hafta sizlere. Maddi - manevi kazanımlarınız artacak. Bu hafta iş ve eğitim hayatınızda büyük başarılar elde etmeniz mümkün. Pek çok konuda fikir ve önerileriniz kabul görecek size yeni imkanlar kazandıracaktır. Özel yaşamınızda ise aşk tüm hakimiyeti ile kuşatma altına alacak sizleri.

İKİZLER

Bu hafta sürpriz ve önemli yatırımlar gerçekleştirebileceğinize işaret etmekte. Hafta boyunca arkadaşlarınızla ilişkilerinize dikkat etmenizde fayda var. İş hayatınızda yenilikçi olduğunuzda karşılaşacağınız fırsatları doğru değerlendirmenizi sağlayacaktır. Hafta boyunca iş ve özel hayatınızda yapmak istediklerinizi belirleyin ve odaklanın böylelikle doğru kararlar alacak pişmanlıklarınıza yenilerini eklememiş olacaksınız.

YENGEÇ

Bu hafta beklenmedik aksamalar iş ve eğitim hayatınızda zorlayabilir sizleri. İş birlikleri size artılar olarak dönecektir fakat aksaklıklar karşısında kendinizi çaresiz hissetmemeniz çok önemli. Bu hafta özel yaşamınız ile ilgili konularda da daha duyarlı olmalı tek taraflı bencilce yaklaşımlar ile pişman olacağınız kararlar almamalı birlikte olduğunuz insanı da kararlar almak zorunda bırakmamalısınız.

ASLAN

Gökyüzü bu hafta sevdiğiniz insandan gelecek destek ve fikirler ile iş hayatınızda tam anlamı ile bir aydınlanma yaşayabileceğinize işaret etmekte. Finansal konularda yaşadığınız zorluklar hafta ortasından itibaren azalmaya kazançlarınız artmaya başlayacaktır. Dikkat etmeniz gereken konu dost yüzlü gizli düşmanlıkları görmeye çalışmanız olması.

BAŞAK

Bu hafta eğitim ve iş hayatınızda gelişmeleri dikkatle takip etmeli, çalışma tarzınızda yenilikçi yaklaşımlar içinde olmaya gayret etmelisiniz. Bunu yaptığınız andan itibaren kayıpların önleyip kazanımlarınızı yükseltebilirsiniz. Finansal ve hukuki konularda yaşadığınız zorluklar haftanın ilk gününden itibaren azalmaya başlıyor.

TERAZİ

Gökyüzü bu hafta hayat sınavlarının pek çoğundan anlınızın akı ile çıkacağınızı müjdelemekte. İş ve özel hayatınızda karabulutlar dağılıyor. Kaybettiğiniz heyecanı yeniden kazanmaya başlıyorsunuz. İş ve eğitim hayatınızda girişimci olmalı size zarar verdiğinden emin olduğunuz kişiler ile ilişkilerinizi sınırlandırmalı ya da tamamen sonlandırmalısınız.

AKREP

Bu hafta beklenmedik gelişmeler iş ve eğitim hayatınızda etkili olabilir. Değişim sizleri korkutmamalı aksine heyecanlandırmalı. Bunu başardığınız anda şeytanın bacağını kırdınız demektir. Bu hafta aileye ait taşınmaz mallar ile ilgili sorunlarınızda çözüme kavuşabilir hakkınız olanı alabilmiş olmanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz.

YAY

Bu hafta iş hayatınızda büyük değişimler yaşanabilir. Olmaz dediğiniz şeylerin tek tek gerçekleşmeye başlaması ile şaşırabilirsiniz. Bir an önce kendinizi toplamalı yaşanan gelişmeleri hızlı bir şekilde değerlendirmek için var gücünüz ile çabalamalısınız. Eğitim hayatında sorunlar yaşayanlarınız ise bu hafta haklılığınızın ortaya çıkması ile beklediğiniz gelişmeler yaşanabilir.

OĞLAK

Bu hafta hemen her konuda ani kararlar almaktan fevri yaklaşımlar içinde bulunmaktan uzak durmanız için uyarıyor gökyüzü sizleri. Aldığınız kararlar büyük sınavlar vermenize yol açabilir dikkatli davranın. İş hayatınızda ise ayaklarınızı yere sağlam basmalı yapabileceğinizden fazla sorumluluk almamalısınız. Aksi halde haftanın ilerleyen günlerinde sorumluluklarınızın altından kalkamayarak zor durumda kalabilirsiniz.

KOVA

Köklü değişimler haftasındasınız. Hızlı düşünmekten gelişmelerden korkmadan hareket edin. Miras ile ilgili sorunları olan Kovalar bu hafta yaşanacak gelişmeler lehinize olabilir ve bu durum birilerini fazlası ile rahatsız edebilir sizi hedef alan konuşmalardan etkilenebilirsiniz. 

<p>Kadına ve çocuğa yönelik şiddetin arttığı dünyamızda hukuk alanında bilmediğimiz ya da eksik bild

Aile içinde şiddetine maruz kalanlar ne yapmalı?

Iğdır'da yıkılan cezaevinin yerine yapılan sosyal yaşam alanı ilgi görüyor

Milli Güvenlik Kurulu Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında toplandı

Uludağ'da yangın ihtimaline karşı helikopterli denetimler artırıldı