• $16,3746
  • €17,5822
  • 973.202
  • 2450.84
26 Mart 2021 Cuma

Bu haftanın numerolojik sayısı 22

11:11'den sonra, tekrar eden 2'leri (22, 222, 22:22) içeren sayılarının görülmesi, yükselen farkındalığın habercisi...

22 NUMARA NE ANLAMA GELİYOR?

Daha önce açıklandığım gibi, numerolojide 22 sayısı bir ana sayıdır. Çift formda 2 numarasının frekansına titreşir, ayrıca 4 sayısının temelindeki rezonansını tutar (2 + 2 = 4 gibi).

2 NUMARASININ ANLAMI VE FREKANSI

2 sayısı dişildir. Duyarlılık, yaratıcılık ve sezgi gibi temelde kadınsı niteliklerin çoğunu barındırır. İlişkiler, işbirliği ve eşleşme ile ilgilidir. 2 aynı zamanda şifayı sembolize eder ve numerolojide, başka hiçbir sayının yapamayacağı bir şekilde birliği ve bütünlüğü getirir.

4 NUMARASININ ANLAMI VE FREKANSI

Dört, güçlü ve kararlı bir titreşime sahip bir sayıdır.

Maddiyat, fiziksellik, pratiklik ve refah olarak kabul edilir. Sağlam ve amaca yönelik şeylerin sembolü olarak yeryüzünün kendisini temsil eder.

22 SAYININ ANLAMI VE SIKLIĞI

İlk ve en önemlisi 22 Numeroloji sayısı, çok güçlü bir ruhsal rehberlik mesajı taşır.

Bu güçlü sayıyı gördüğünüzde, iç sesinize güvenmeye teşvik ediliyorsunuz.

22'yi göründüğünüzde, bu yolunuza çıkan birçok bilginin olduğunun bir işaretidir, ancak onu duymak için sessiz olmanız gerekir.

KOÇ: Bu haftanın başından itibaren sağlıklı bir zindeliğe sahip olacaksınız. Daha önce sağlıkla ilgili herhangi bir sorununuz varsa, iyileşmeye başlayacaksınız. Aşk hayatınızda ise özellikle Evli olanlar tatlı ve romantik anlar yaşayarak huzur bulacakları enerjiler ile karşı karşıyalar. Eşinizle ve güzel yerlere seyahat etmek için iyi fırsatlar elde edebilirsiniz.

BOĞA: Boğa burcunun ilk 10 gününde doğanlar için, haftanın ilk bölümünde yatırım ve dış ilişkiler için uygun bir zaman dilimi. Rakiplerinize sizi engelleyen kişi ve kurumlara karşı uygun cevaplar vermek için nispeten daha güçlü ve kendinden emin bir konumda olacaksınız. Hukuki konularda da bir üstünlük elde etmek için birçok fırsat hafta boyu sizden yana. Sağlık konusunda bu haftanın ilk günlerinde bağışıklık sisteminize dikkat etmelisiniz.

İKİZLER: Haftanın başında, mali konularda arzu edilen bir ilerleme elde etmeniz mümkün. Ek gelir kaynaklarından elde edilen gelirlerde tatmin edici bir büyümeye tanıklık edersiniz. Haftanın başlangıcında aklınızdaki gelişmeler gerçekleşebilir iş ve eğitim hayatınızda. İşiniz ile ilgili bu hafta hedeflerinize ulaşmak için uygun enerjiler ile karşı karşıyasınız iyi değerlendirin.

YENGEÇ: Haftanın başından itibaren, eğitim ve iş hayatınızda çok şey başarmaya meyilli olacaksınız. Devlete ve özel firmalara verilen görüşmelerde başarı göstergeniz oldukça yüksek. Arkadaşlarınızla ve yakın arkadaşlarınızla iyi bir ilişki sürdürebileceksiniz. Hizmet sektöründeki terfiinizle ilgili olumlu göstergeler de söz konusu. Bu hafta ortasında para meseleleri için çok karlı çıkacağınız enerjiler ile karşı karşıyasınız.

ASLAN: Aslanlar, resmi ya da özel bir işinizin güvenceye alınması için haftanın başından itibaren harika gelişmeler yaşayabilirler. Finansal konularda yaşadığınız zorluklar azalmaya başlıyor. Dini ve manevi konularla daha fazla ilgilenebilir, ruhunuzu arındırmayı başarabilirsiniz. Hafta boyunca aşk hayatınızda şanslı enerjiler söz konusu. Eş ya da sevgiliniz ile iyi zaman geçireceksiniz.

BAŞAK: Haftanın başından itibaren, finans ve dış meseleler açısından adalet ve başarı sizden yana. Yasal alanlarda da sizin için olumlu gelişmeler söz konusu. Bu haftanın ilk kısmı sizin için sağlıkla ilgili küçük endişelerine neden olabilir. Bu aşamada paniğe kapılmadan hareket etmeli olayları büyütmemelisiniz. Hafta ortasından itibaren çok şanslı bir süreç sizleri karşılamakta tadını çıkartmalısınız.

TERAZİ: Teraziler, profesyonel alanlarda haftanın başından itibaren üstünlük sağlayacağınız enerjiler ile karşı karşıyasınız. Yönetim ve ortaklıklarda kar elde edebilirsiniz. Haftanın ikinci aşamasında bazı sağlık sorunlarınız olabilir dikkatli olmalısınız. Ticaret ve yatırım sektörlerinde daha yüksek oranda kar elde edilmesi mümkün bu alanlarda olanlar için. Ayrıca yasal konularda daha iyi bir konumda olacaksınız.

AKREP: Bu hafta Akrepler yatırımlardan beklenmedik kazançlar başarılar elde edebilir. Bu hafta başından itibaren anneniz ve yakınlarınızla güçlü bir duygusal bağ kurabilir aradaki sorunları tamamen çözüme kavuşturabilirsiniz. Bekar Akrepler sizler de hafta boyunca samimi ilişkiler kuracaksınız. Haftanın ilk aşamasında, sağlık açısından iniş ve çıkışlar sizleri zorlayabilir. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgiliniz ile duygu dolu tutkulu anların tadını çıkarabilirsiniz.

YAY: Bu hafta akademik sektörde ilerlemekte başarılı olacağınız enerjiler ile karşı karşıyasınız. İş hayatınızda içinde bulunduğunuz sektörde istisna olmayı hedefliyorsanız, gönülden çaba sarf ederseniz bu hafta başarının tadına varmanız mümkün. Mali konularda haftanın başından itibaren önemli bir liderlik kazanabilirsiniz. Aile hayatınızda da aşk hayatınızda da mutluluk hakim olacak.

OĞLAK: Oğlaklar, rahat bir yaşam elde etmek için maddi - manevi olumlu başlangıçlar yapabilme şansına sahip olacaklar. Geçmişteki sağlık sorunlarından kurtulmanın ve istikrarlı sağlığın yeniden kazanılmasının güçlü belirtileri var sizler için. Zor işlerinizle işinizde büyük başarılar elde edebilirsiniz. İş girişimleriniz de uzun vadeli anlaşmalar kazanımlar elde etmeniz mümkün. Haftanın ikinci bölümünde daha iyi bir finansal pozisyonla iş değişikliği fırsatı yakalayabilirsiniz.

KOVA: Bu hafta iş ve eğitim hayatınızda daha güçlü bir pozisyon ve tanınma kazanmak için uygun enerjiler ile karşı karşıyasınız. Kardeşlerle dostlar ile sorunlarınız dargınlıklarınız varsa uzlaşmacı tutumunuz ve sakinlikle sorunları aşabilirsiniz. Sevdiklerinizi de kendinizi de üzmeyin ve hayatın tadını çıkartın şimdi. Hafta başından itibaren şansınız size destek olacak.

BALIK: Bu hafta sizler için taşınmaz mülkler miras ile ilgili meseleler hakkında iyi haberler alacağınız enerjiler söz konusu. Yabancı alanlarda ve yatırımlarda tatmin edici bir büyüme yakalayabilirsiniz. Sağlığınız ile ilgili ise kronik sağlık sorunları olanlar biraz zorlanacakları enerjiler ile karşı karşıyalar, kontrolleri ihmal etmemelisiniz. Bu hafta akrabalarınızdan ve arkadaşlarınızdan yeterince destek alacaksınız. İş arayanlar bu hafta olumlu sonuçlar alabilirler.

<p> </p>

TÜRKİYE'NİN BAŞARILARINDAN KİMLER RAHATSIZ?

Diş taşlarına karşı doğal çözüm! İşte mucize yöntem

Nesli tükenmek üzere! Komodo ejderinin yumurtadan çıkış anı böyle görüntülendi

Elini sokan yılanla hastaneye koştu