• $31,0708
  • €33,679
  • 2032.57
  • 9374.2
1 Aralık 2023 Cuma

Bu hafta gökyüzüne dikkat

KOÇ: Gökyüzü maddi konularda yaşanacak gelişmelerle rahatlamalara işaret etmekte. Hiç aklınızda yokken dostlarınız aracılığı ile mülk edinebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinize olan kırgınlığınızı aşmak için gereken gücü kendinizde bulamayabilir iç dünyanıza yönelerek yaşadıklarınızı ve yaşattıklarınızı adil bir değerlendirmeye alabilirsiniz.

BOĞA: Gökyüzü enerjileriyle kendinize zaman ayırın tamamıyla size özel bir zaman hayattan beklentilerinizi bembeyaz bir kağıda yazın ve denize bırakın tüm inancınız ve içtenliğinizle kendiniz sevdikleriniz ve insanlık için ruhunuzu zihninizi dinlendirin. Dua edin ruhunuzu okşayacak bir müzik dinleyin ama kesinlikle kendinizle baş başa olun. İş hayatınızda beklediğiniz haberler gelişmelerle ilgili stres yapmayın zafer daima inananlarındır. Siz yaptığınız işe inanın gerisi gelecektir. Özel yaşamınızda ise sizin hayatınızda ki istikrar ve olumlu etkiler eş yada sevgilinize de olumlu olarak yansıyacaktır.

İKİZLER: Gökyüzü hafta boyunca duygusal hayatınızda yaşanacak olumlu gelişmeleri müjdeliyor sizlere bekarsanız hayatınızı paylaşıp birlikte yaşlanacağınız o özel insanla tanışabilir, devam eden bir ilişki içindeyseniz söz nişan gibi evliliğe giden yolda ilk adımı atabilirsiniz. Yeni Ay günü biraz toz misk alıp az miktarda suyla karıştırarak cennet bahçesini andıran o özel kokunun tüm evinizi ruhunuzu sarmasını sağlayabilir. Yaşam alanınızda ve kendinizde oluşan tüm negatif enerjilerden uzaklaşabilir. Yeni başlangıçlar yapmak için gereken gücü toplayabilirsiniz. Ne duruyorsunuz öyleyse hayat enerjisini doğru kullanmak için harekete geçin mücadele edin ve dileklerinizi gerçekleştirmek için mücadele edin.

YENGEÇ: Gökyüzü haftanın ilk 3 günü duygusal hayatınızda yaşanabilecek yanlış anlaşılmaların gerginliklere sebep olarak psikolojik olarak yorgun düşebileceğiniz konusunda uyarıyor sizleri. İlişkinizde çözüm odaklı davranın ve sürekli tekrar eden olumsuz alışkanlıklarınızdan uzaklaşarak yenilikçi davranın. Kendinizi yenilemeniz olumlu alışkanlıklar kazanmanız sadece özel yaşamınızda değil hayatınızın her noktasında sizlere fayda sağlayacaktır. Kendi gerçeklerinizle yüzleştiğiniz an hayatınızda yeni bir sayfa açar karanlıktan aydınlığa yürüyebilirsiniz. Dua edin meditasyon yapın derin derin nefes alın ve dileklerde bulunun.

ASLAN: Geçen Ay'ın yorucu ve stresli günlerinden sonra yüzünüzü güldürecek gelişmelerle iş hayatınızda istikrarlı bir hafta karşılıyor sizleri. Zam terfi ya da yeni bir pozisyon söz konusu olabilir. Özel yaşamınızda ise uzun zaman sonra keyifli gelişmeler yaşayabilir eş ya da sevgilinizin yoğun ve samimi davranışları karşısında şaşırabilirsiniz. Bekar ve ilişkisi olmayan Aslan'lar doğru yerde doğru zamanda sizin için doğru insanla karşılaşabileceğiniz bir haftadasınız davetleri karşılıksız bırakmayın.

BAŞAK: Gökyüzü Ay'ın iki günü aile arasında yaşanabilecek tartışmaların başrol oyuncusu olmamanız için uyarıyor sizleri. Küçük bir konuyu büyütebilir pire için yorgan yakmaya kalkabilir ve sonunda üzün ama daha çok üzülen taraf siz olabilirsiniz dikkatli davranın. Ruhsal geçişleriniz dengelenir daha sağlıklı düşünerek hareket edebilirsiniz. İş hayatınızda gecikmeler iptaller yaşanabilir KORKMAYIN! Her şey sizin müdahaleniz olmadan yoluna girecektir.

TERAZİ: Bu hafta sezgilerinize güvenerek hareket ederseniz hayatınızın her alanında başarılı ve mutlu olabilirsiniz ruh ve beden sağlığınızı daha iyi hale getirecek aktivitelerle ilgilenin. Dua meditasyon niyet istek ve yeni kararlar için en uygun zamanlardır Yeni Ay günleri. Aşk sevgi bereket tohumları ekin ve inançla büyütün yetiştirin. Göreceksiniz ki ilerleyen günlerle birlikte kazanan siz olacaksınız. Hırsı öfkeyi geçmişin ağır yükünü ardınızda bırakın. Siz sevgiye saflığa huzura yönelin ve unutmayın RÜZGAR EKEN FIRTINA BİÇER...

AKREP: Gökyüzü geçen ay burcunuzda yaşanan Güneş tutulmasından sonra bu ayda yüzünüzü güldürmeye devam ediyor özünüze sadık kalarak değişiyor gelişiyor yeni başlangıçlara doğru emin adımlarla yol alıyorsunuz. Finansal konularda rahatlayacak işinizle ilgili sürpriz gelişmeler yaşayacaksınız. Yeni Ay da tüm ağırlıklarınızı geçmişle hesaplaşmayı isyanlarınızı ardınızda bırakın nefes teknikleri ile bedeninizi dua ve meditasyon ile ruhunuzu güçlendirin. Bu hayat sizin ve bir kere geldiniz! Farkına varın ve hayatı daha geniş bir perspektiften ele alarak yaşamaya başlayın.

YAY: Gökyüzü yeniliklerle dolu bir haftayı müjdeliyor sizlere... Kendinize bir kumbara alın ve demir paralarla bolluk bereket istikrar ve başarıya niyet ederek kumbaranıza doldurun. Yeni Ay tohumlama zamanıdır. Sizde bolluğa berekete ilk tohumu atın bu zamanda. İş hayatınızda popülerliğiniz artıyor uzun zamandır görmezden gelinen emekleriniz fark ediliyor ve siz kariyer hayatınızda hızla ve doğru bir şekilde ilerlemeye başlıyorsunuz. Bu hafta olabildiğince sosyal olun yeni insanlar aşk hayatınızda sürpriz ve keyifli gelişmeler yaşamanızı sağlayabilir. Evli Yay'lar eşinizin saygı ve sevgi dolu yaklaşımı ilişkinizi bambaşka bir seviyeye taşıyacak etkiye sahip...

OĞLAK: Gökyüzü haftanın ilk 2 günü öfkeyle söyleyeceğiniz sözlerin yıkıcı etkileri ile karşı karşıya kalabileceğiniz yönünde uyarıyor sizleri. Daima siz haklı olamaz ya da her şeyi herkesten çok siz bilemezsiniz. Her insanın ruhunda yaşayan bir iyi bir kötü tarafı vardır. Bir meleğimiz bir de şeytanımız! Öncelikle vermeniz gereken karar meleğinizi mi güçlendirecek şeytanınıza teslim olup başta sizi sonra sevdiklerinizi yıkıp geçmesine izin mi vereceksiniz tercihte seçimde sizin! İş hayatınızda aktif ve girişimci davranmalı iş birlikleriyle var olan şartları iyileştirmek için çaba göstermelisiniz. Özel yaşamınızda da sürekli ben diyerek karşınızdaki insanın düşüncelerini görmezden gelmemeli ilişkinize saygı duymuyorsanız birey olarak ona saygı duymanız gerektiğini hatırlayarak hareket etmelisiniz.

KOVA: Bu haftanın enerjisi yüksek ve verimli sizler için. İş hayatınızda pek çok fırsatla karşılaşmanıza yardımcı olabilir. Yeni bir işe başlayabilir yaptığınızı işte ön plana çıkarak maddi manevi olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise geçmişte kalan olumsuz ilişkinizin karamsarlığını yüreğinizden ruhunuzdan söküp atarak yaşama sevincinizi yeniden kazandıracak özel bir insanı tanıyabilir kısa sure içinde yıllardır tanışıyormuşçasına onun yanında kendinizi huzurlu ve güvende hissederek sağlam temeller üzerine yeni bir birlikteliğe adım atabilirsiniz.

BALIK: Gökyüzü haftanın ilk iki günü gizli kalmış bir konunun sürpriz bir şekilde açığa çıkmasına sebep olabilir. Bu durum sizler için olumlu da olabilir olumsuz da her iki durumda da yaşanabilecek bu durum karşısında sakin ve duyarlı davranmalı yaşamın size sunduklarını değiştirmeye yönelmeden isyan etmeden vakur bir tavır içinde bulunmalısınız. Sizin adınıza mücadele verecek insanlar size doğru ve dürüst olmanın dost sahibi olmanın önemini yeniden hatırlatacak. Gökyüzünün olumlu yansımasını birebir yaşamınıza çekmek için Ay'ı gören bir yerde beyaz bir mum yakın ve sadece odaklanın beyazın gücünü hissedin karanlıkları nasıl da aydınlattığını dağıttığını fark edin ve yaşamınızda sizi yoran üzen enerjinizi düşüren karanlıkları belirsizlikleri inançlarınızla ışık olup dağıtın.

<p>İsrail aylardır Mescid-i Aksa'ya girmek isteyen Filistinlilere kısıtlamalar uyguluyor. Filistinli

Mescid-i Aksa'ya Filistinliler akın etti

70.000 TL'den başlıyor: Kapış kapış gidiyor! İkinci el otomobil alacaklar dikkat…

Yavruları için ölümü göze aldı! Piton yılanı ile komodo ejderi karşı karşıya gelirse

Çöp evde emekli öğretmenin cansız bedeni bulundu! Yaklaşık 10 gündür haber alınamıyordu