• $8,5492
  • €10,0853
  • 495.469
  • 1351.59
20 Aralık 2019 Cuma

Bu hafta burçları neler bekliyor

KOÇ

Bu hafta iş hayatınızda fazlası ile rekabet söz konusu olacaktır. Çabalarınızı biraz daha geliştirirseniz kazanan siz olursunuz. Bu ay hiç bir konuda acele ile kararlar almamaya özen gösterin. Evli Koçlar eşinizin kendi akrabaları ile yaşayacağı finansal gerginliklere karşı dikkatli olmalı yanlışlar ardı sıra hızla ilerlerken bu duruma seyirci kalmamalısınız eşiniz size muhalefet etse bile sakinlikle ilerleyin.

BOĞA

Bu hafta, parasal kazançları ve büyümeyi vaat eden önemli teklifler ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Yeni projelere yatırım yapmak ve yeni insanlarla tanışmak için elverişli bir aydasınız. İşinize odaklanın. Aşk hayatınızda ise güven dolu gelişmeler ile beraberliğinizi daha sağlam temeller üzerine oturtacağınız enerjiler ile karşı karşıyasınız iyi değerlendirin.

İKİZLER

Bu hafta iş hayatınızda otoriteyi korumak için ekstra çaba göstermeli iş hayatınızda tereddütlere yer vermemelisiniz. Sakin bir şekilde kararlar almalı itibarınızın yükseldiği bu özel zaman diliminde zihninizi berrak tutmaya çalışın. Hafta boyunca öğrenci ve çalışan İkizler için, devlet kuruluşları ile ilgili işler de oldukça iyi gelişmeler yaşanabilir.

YENGEÇ

Bu hafta pek çok konuda keskinlik, netlik hakim olacak. Sağlam temele dayalı her şey sizin için faydalı sonuçları beraberinde getirecek. Bu hafta taşınma yerleşim değişikliği gibi düşüncelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgiliniz ile kıskançlık kaynaklı tartışmalar yaşayabilirsiniz.

ASLAN

Bu hafta iş ve eğitim hayatınızda istikrarı yakalamanız açısından sizlere tahmin etmediğiniz faydalar sağlayabilecek enerjiler ile karşı karşıyasınız. Fakat aşırı yorgunluk dikkat dağınıklığına neden olabilir zihinsel ve fiziksel olarak kendinizi güçlü tutmak için yorgunluğu dengelemelisiniz. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinize karşı içten ve samimi tutumunuz iletişime vereceğiniz önem beraberliğinizi çok daha güçlü hale getirecektir.

BAŞAK

Bu hafta ruh ve fiziksel sağlığınızı önemsemelisiniz. Merkezi sinir sisteminize bağlı sorunlar yaşanabilir. Başkaları için gereğinden fazla yükümlülük alarak kendinizi zorlamayın. Size yanlış yapan üzen kıran insanları değiştiremeyeceğinize göre bu kişileri hayatınızdan çıkarmanızın zamanı geldi. İş hayatınızda geçtiğimiz haftalara göre istikrarlı bir ilerleme görülebilir.

TERAZİ

Bu hafta iş değişikliği, yeni bir işe yönelme başlatma gibi düşünceleriniz varsa beklediğinizi bulacağınızdan emin olmadan hızlı kararlar almamaya dikkat edin. Evli Teraziler eşinizin sağlığı ile ilgili konular söz konusu olabilir. Bekar Teraziler de eski eş ya da sevgiliniz ile barışabilirsiniz.

AKREP

Bu hafta her türlü spekülasyon ve riskten uzak durun, yasal olmayan işler başınıza büyük çorapların örülmesine neden olabilir. Dolayısıyla, parasal konularda sizi kendi yanlışlarına alet edebilecek herkesten uzak durun. Özel yaşamınızda ise sınırları tanımlamak ve korumak ilişkinizde oluşabilecek her türlü krizi önleyecektir.

YAY

Bu hafta finansal kazanç sağladığı için hafta boyu parasal kârlar ve iyi nakit akışı elde etmeniz mümkün. İşiniz ile ilgili eğitim faaliyetlerine katılmanız faydalı olacaktır. Kariyer, büyüme işaretleri gösterebilir ve çalışma ortamı genel olarak hoş olmalıdır. Devlet makamlarından faydalar görebilirsiniz.

OĞLAK

Bu hafta hem iş hem de eğitim hayatınızda , yetenek ve yaratıcılığınızı ortaya koyacağınız şanslı enerjilerle karşı karşıyasınız. Bu hafta devam eden miras ya da ortak maddi değerler ile ilgili konularda beklemediğiniz kişilerin entrikaları ile karşılaşabilirsiniz dikkatli olun oyuna gelmeyin. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgiliniz güveninizi sarsacak yaklaşımlar da bulunabilir.

<p>Canlı yayında giderek hararetlenen tartışma, tokat ve yumruklarla son buldu.</p><p>Tofilat'a masa

Moldova'da canlı yayında eski diplomatlar yumruklaştı

2020 Tokyo Olimpiyatları görkemli törenle açıldı

Bayraktar TB3, TCG Anadolu'da birlikte görev yapacak

Metabolizmayı hızlandıran besinler nelerdir?