• $28,9919
  • €31,2252
  • 1866.62
  • 7913.76
15 Ocak 2021 Cuma

Bilinçaltı korkularınızdan çıkabilirsiniz

Gökyüzü hafta boyunca hayatımızdaki pek çok şeyi dönüştürüp şifalandıracağımız enerjilere hakim olacak. Çaresizlik, güvensizlik bilinçaltı korkularından çıkmamız mümkün.

KOÇ BURCU

Bu hafta gökyüzü aşk hayatınızda şanslı kılacak sizleri. Eş ya da sevgilinizden gelecek maddi manevi güzellikler söz konusu olabilir. Arkadaşlarınız ve tanıdıklarınızın aracılığı ile yeni bir birlikteliğe adım atabilirsiniz. Eğer evli değilseniz bu ay evleneceğiniz o özel insanla tanışabilirsiniz. Venüs transitin yansıması ile aşk hayatınızda her türlü güzel sürprize hazır olmalısınız.

BOĞA BURCU

Bu hafta iş hayatınızda mesai arkadaşlarınızla ilişkilerde gerginliklere dikkat edin. Sakin olun ve sizi hiç kimsenin fikirlerinizi hayata geçirme noktasında engellemesine izin vermeyin. Gökyüzünün bu olumlu enerjisi ile sıkıntılarınızı ardınızda bırakın ve her doğan günün yeni bir hayata merhaba demek olduğunun farkına vararak hareket edin.

İKİZLER BURCU

Bekar ve ilişkisi devam eden İkizler evliliğe giden yolda ilk adımı bu hafta atabilirsiniz. Evli ve ilişkisinde sürekli sorunlar yaşayan İkizler eş ya da sevgilinizin aşırı baskısı ve suçlamaları ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Sizlere tavsiyem haklı olma çabası içine girmeden tartışmalardan uzak durmalı ve birlikte olduğunuz insanın öfkesinin dinmesini bekledikten sonra sakinlikle konuları ele almalısınız.

YENGEÇ BURCU

Bu hafta özel hayatınızda daha fazla odaklanabilirsiniz ve bozulan gergin ilişkilerinizi daha iyi bir hale getirmek için çalışabilirsiniz. Özel yaşamınız da geçmişle ilgili konular geçmişte yaşanmış ilişkiler ile ilgili sırlar ortaya çıkabilir gizli ve açık düşmanlıklarda bulunan kişilerle baş etmekte zorluklar yaşayabilirsiniz. İş hayatınızda sürpriz gelişmeler yaşayabilir finansal anlamda birden fazla uzun süreli gelirler elde edeceğiniz fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

ASLAN BURCU

Bu hafta iş ve özel hayatınızda önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bir yükseliş, yeni bir işe başlama, görev değişikliği terfi ya da kendi işinizin sahibi olabileceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız. Sanatla ilgili bir işle meşgulseniz yeteneklerinizi başkaları tarafından takdir edilecek ve istikrarlı enerjiler ile yükselişe geçmeye başlayacaksınız..

BAŞAK BURCU

İş hayatınızda başarınız artacak ve rakiplerinize üstünlük sağlayacaksınız. Kariyerinizde oldukça olumlu gelişmeler bekliyor sizleri. Daha cesur olacaksınız ve enerjik hissedeceksiniz. Bu hafta finansal konularda olabildiğince az risk almalı ve gerçekçi davranarak hareket etmelisiniz. Özel yaşamınızda evli Başak’lar eşin sağlık sorunları ve iş hayatında ki gerginlikler ile ilgilenebilirler.

TERAZİ BURCU

İşinizle ilgili var olan şartları iyileştirmek için harekete geçebilir, başarılı olabilirsiniz. Ayrıntılara önem vermeli aklına güvendiğiniz kişilerle fikir alışverişleri yapmalısınız. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin iş hayatında yaşanan belirsizlikler içine kapanmasına ve finansal konularda yanlış kararlar almasına neden olabilir bu süreçte onunla iletişime önem verin ve anlayışlı davranmaya çalışın.

AKREP BURCU

Aşk hayatınız seçimleriniz ve cesaretinizle yeni bir boyut kazanabilir. Haksızlık ettiğinizi düşünüyorsanız özür dileyin, haksızlığa uğradığınızın farkına vardıysanız hakkınızı arayın. Sizler özel yaşamınızda huzursuz olduğunuzda hayatınızın her alanına yansıtan kendinize dahi itiraf etmeseniz bile duygusal insanlarsınız. Bunun bilinci ile hareket etmeyi başarmalısınız.

YAY BURCU

Bu hafta özel yaşamınızda kadın arkadaşlardan gelecek zorluklara dikkat etmeli eş ya da sevgilinizle ilgili özel konuları kimse ile paylaşmamaya özen göstermelisiniz. Aksi takdirde sırlarınızın ortaya dökülmesi ile karşı karşıya kalabilirsiniz. İş hayatınızda yeni başlangıçlar, ses getirecek işler ya da projeler gerçekleştirebilirsiniz fakat kiminle nerede ne konuştuğunuza dikkat edin! Sorunlar yaşadığınız iş arkadaşlarınızla ilişkileriniz söyledikleriniz yüzünden krizlere dönüşebilir.

OĞLAK BURCU

Özel yaşamınızda kıskançlık duygunuzun esiri olmadan gerçekçi davranmalısınız. Kendi kurguladığınız sorunları görmezden gelirseniz daha ciddi sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Eş ya da sevgilinizin ilişkinize verdiği emeği görmezden gelmemeli bu kişiler ile aranızdaki sorunları çözüme kavuşturabilmek için müdahale etmelisiniz. Bekar Oğlaklar dostlarınız aracılığı ile tanışacağınız biri ile duygusal bir yakınlaşma yaşamınızda sürpriz gelişmeleri getirebilir sizlere.

KOVA BURCU

Bu hafta iş hayatınız ve kariyeriniz ile ilgili bitiş ve başlangıçlar yaşanabilir. Özellikle iş ve özel yaşamınızda gizli düşmanlıklar sorunlara neden olabilir. Hukuki sorunlar ile de karşılaşabilirsiniz. Korkuya kapılmayıp öfke ile hareket etmediğiniz takdirde aleyhinize gelişen her şey lehinize dönecektir. Özel yaşamınızda ise geçmişin olumsuzluklarının zihninizi yormaya izin verdiğiniz sürece mutlu olmanız ve mutlu etmeniz mümkün olmayacaktır.

BALIK BURCU

Gökyüzü bu hafta manevi konuları daha da önemli ve etkili kılacak sizler için. Psikolojik sıkıntılardan takıntı ve kaygılardan uzaklaşacak ruhunuzu şifalandıracak enerjileri doğru kullanabilirsiniz yeter ki isteyin. Çocuk sahibi Balıklar onların eğitim hayatlarında yaşanacak olumlu gelişmeler başarı çıtalarını arttırmaları ile gururlanacaksınız. Bu hafta Annenizin sağlığı konusunda biraz tetikte olmak zorundasınız. 

Anne, bebek ve çocuk festivali kapılarını açtı

Dikkat: Bu otomobiller 350 bin TL ile 450 bin TL arası! Kaçıran adeta pişman oluyor

Gaziantep sise büründü

ŞOK 9 Aralık kataloğu: 2359 TL'ye airfyer, 7299 TL'ye dik süpürge fırsatı!