• $32,4113
  • €34,578
  • 2447.2
  • 9783.03
23 Nisan 2021 Cuma

Başaklar bu hafta kötümser davranmayın

KOÇ: Gökyüzü bu hafta iş ve özel hayatınızla ilgili zorlamalarda bulunmamanız ve sahip olduğunuzu iyi değerlendirmenizin önemine dikkat çekmekte. Ancak böylelikle her şey yoluna girecek, siz zihninizdeki belirsizliklerden kurtulacaksınız. Yapıcı bir tutum içinde olmalı, sizi seven değer veren insanların uyarılarını dikkate almalısınız. Finansal konularda salı gününden itibaren alacaklarınızın ödemesinin yapılması ile rahatlayabilirsiniz.

Haftanın şanslı numaraları: 41, 14, 46, 15, 10

BOĞA: İş hayatınızda harika fırsatlar sizleri karşılıyor. Hafta boyunca değerlendirmelerinizi yapın kararlarınızı kısa süre içinde verin. Sessiz, sakin ve hoşgörülü yaklaşımlarınızla başarınızı yükseklere taşımaya başlayın. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinize verdiğiniz emeğin sevginin karşılığını aşkla alacak mutluluğunuzu güvenle sadakatle besleyerek birbirinize olan bağınızı kuvvetlendireceksiniz.

Haftanın şanslı numaraları: 61, 2, 65, 82, 46

İKİZLER: Gökyüzü haftanın ilk gününden itibaren yaşayacaklarınız karşısında şaşıracağınıza işaret etmekte. Rüya gibi bir hafta sizleri karşılıyor, yeter ki kendinize baskı kurup yaşanan güzelliklerden korkarak kaygı ile hareket etmeyin. Özel yaşamınızda aşk dolu dizgin hükmünü sürmeye başlıyor.

Haftanın şanslı numaraları: 81, 54, 9, 2, 6

YENGEÇ: Gökyüzü bu hafta uyku düzeninize dikkat etmeniz gerektiğine işaret etmekte. Uyumakta zorlanıyorsanız mutlaka rahat bir uyku uyumak için yöntemler araştırmalı ve uygulamalısınız. Bunu yaptığınız anda ruhsal ve fiziksel olarak kendinizi toparlayacak yoğun geçecek haftayı en iyi şekilde değerlendirip kazançlı çıkacaksınız. Ailevi konular ve özel yaşamınızda başkalarının düşünceleri ile hareket ederseniz huzursuzlukları yaratan da yöneten de siz ve davranışlarınız olacaktır.

Haftanın şanslı numaraları: 69, 66, 78, 22, 48

ASLAN: Bu hafta sizler için maddi - manevi lehinize olacak gelişmelerle sevineceksiniz. Sağ duyu ve sakinlikle davranmalı hiçbir şey için gereğinden fazla tepki vermeden hareket etmelisiniz. İşinizle ilgili her detay sizi başarıya ulaştıracak güçte. İş birliklerine açık olun ama son kararını kendiniz vererek hareket edin. Özel hayatınızda ise yanlış anlaşılmalara ve kıskançlıklara karşı dikkatli davranın.

Haftanın şanslı numaraları: 51, 41, 62, 83, 71

BAŞAK: Bu hafta ailevi konular başta olmak üzere işinizle ilgili gecikmelerde kötümser ve kaygılı davranmayın. Emin olun haftanın ilk gününün akşam saatlerinden itibaren her şey istediğinizden çok daha iyi bir hal alarak ilerleyecektir. İşinizle ilgili finansal konularda kazançlarınızı arttırmanıza yardımcı olacak kişilerle yollarınız kesişebilir ve güçlü desteklerle pek çok ilki gerçekleştirebilirsiniz.

Haftanın şanslı numaraları: 34, 39, 83, 79, 74

TERAZİ: Gökyüzü iş hayatınızda gizli düşmanlık ve entrikalarla karşı karşıya kalabileceğiniz yönünde uyarıyor sizleri. Bu haftayı olabildiğince sakin geçirmeye çalışmalı, fazla ön planda olup çıkışlarda bulunmamalısınız. Emin olun kısa bir süre için geri planda kalmayı tercih etmeniz size zarar verme çabası içinde olan kişileri amaçlarına ulaştırmayacaktır. Pratik zekanızı finansal konularda kullanmalı ve alacaklarınızın peşinde ısrarcı olmalısınız.

Haftanın şanslı numaraları: 85, 40, 41, 51, 36

AKREP: İşinizle ilgili konularda oldukça zorlayıcı etkilerle karşılaşabileceğiniz enerjiler hakim. Bunu en hafif şekilde atlatabilmek, yaşanan zorluklara bir yenisini daha eklememek için sakinliğinizi korumalısınız. Finansal konularda zararlı çıkacağınız iş birlikleri söz konusu olabilir sizlere tavsiyem hafta boyunca güçlü sezgilerinizin rehberliğine güvenerek kararlar almanız.

Haftanın şanslı numaraları: 97, 94, 15, 35, 30

YAY: Gökyüzü bu hafta boyunca her şeyin sizler için olumlu ilerleyeceğini müjdelemekte. Beklediğiniz her haber olumlu şekilde bu hafta cevaplanabilir iş ve özel yaşamınızda her şey sizi mutlu edip kazançlı çıkarmak için ilerleyecek. Özünüzdeki iyilik ve inancın ilahi mükafatını almaya başlıyorsunuz.

Haftanın şanslı numaraları: 46, 73, 27, 59, 42

OĞLAK: Akrabalarınızdan zarar görebilir, size karşı takındıkları tutuma sabır göstermekte zorlanabilirsiniz. Özel yaşamınızda, eş ya da sevgilinize nezaketli davranmalı onu üzecek kıracak davranışlarda bulunmamalısınız. Kendi yakınlarınızla yaşadığınız gerginliği ona yansıtmak sizi de davranışlarınızdan dolayı pişmanlığa ve mutsuzluğa itebilir.

Haftanın şanslı numaraları 24, 37, 67, 94, 51

KOVA: Bu hafta işinizle ilgili her türlü ayrıntıya önem vermeli, başkalarının yönlendirmesi ile hareket etmeden içinize sinen işlerin altına imza atmalısınız. Ailevi konularda ise yakınlarınızla ilişkileriniz önem kazanmakta, dargın olduğunuz aile bireyleri ile ilişkilerinizi düzeltmek için atacağınız adım sizi hayal kırıklığına neden olabilir. Özel yaşamınızda ise Evli kovalar eşinizle ilişkinizde yaşanan krizlere onun imalı ve suçlayıcı konuşmaları ile bir yenisi daha eklenebilir.

Haftanın şanslı numaraları: 96, 43, 51, 89, 40

BALIK: Bu hafta iş ve ailevi konularda gerginlikler yaşanabilir, küçük meseleler üzerinde ısrarcı davranışlarınız krizlere ve kalp kırıklıklarına neden olabilir. Size tavsiyem anlamadan dinlemeden ön yargılı tepkiler vermekten uzak durmanız. İşinizle ilgili mesai arkadaşlarınızla tartışmalar otorite konumunda ki kişilerle karşı karşıya kalıp hukuki boyuta varan zararlar görmenize neden olabilir aman dikkat!

Haftanın şanslı numaraları: 72, 36, 17, 39, 94

<p> İsrail, yıllardır abluka altında tuttuğu Gazze Şeridi'ne yönelik saldırılarını 191 gündür sürdür

Katil İsrail Gazze'ye saldırmaya devam ediyor

Piknikçiler Dicle Nehri kıyısını çöplüğe çevirdi

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (15 Nisan 2024)

Filistinliler Gazze'nin kuzeyine dönüyor!