• $32,3607
  • €34,4602
  • 2438.65
  • 9814.19
23 Şubat 2024 Cuma

Başak burcunda dolunay gerçekleşecek

24 Şubat 2024'ta Başak burcunda dolunay gerçekleşecek. Başak üretkenliğin burcudur ve istihdamı, iş projelerini, iş arkadaşlarını, evcil hayvanları ve kişinin fiziksel sağlığını yönetir. Bu alanlarda yaşanacak enerjilere özenli olalım işlerimizi iş arkadaşlarımız ile samimiyet derecesini kontrol altında tutmalıyız yanlış anlaşılmalar ve art niyetli entrikalardan korunmuş oluruz. Bu dolunayda planlarımızı, programlarımızı düzene koymak, daha fazla ilerleme kaydetmemize ve ulaşmak istediğimiz yere çok daha hızlı ulaşmamıza yardımcı olacaktır. Diyet, fitness ve sağlık konularında olumlu enerjileri de akıllıca değerlendirip kendimize yatırım yapalım. 14 Eylül 2023'ten bu yana hayatımızı ne kadar etkili bir şekilde inşa ettiğimizin farkına varacağımız enerjiler ile karşı karşıyayız. Güneş Satürn ile birleşecek ve Ay ona karşıt olacak. Büyük zorluklar, depresyon, iş hayatınızda ani ayrılıklar söz konusu olabilir sevdiğiniz işinizden ayrılmak istemiyorsanız kontrollü ve sakin kalın. Venüs ve Mars birleşiyor aşk hayatlarımız yapılanıyor kalbinde tertemiz bir aşkı barındıranlar için mükafat zamanı. Fakat hafta boyunca internet sosyal medya paylaşımlarına dikkat edilmeli. Baş ağrıtıcı olaylar deneyimlenebilir yasal yaptırımlar söz konusu olabilir. Öfkesine yenik düşenler bir anda kendi yaşamlarında gizli kalmasını arzu ettikleri veri ve bilgilerin sosyal platformlarda yayılması ile büyük ve şok edici olaylarla ile sınanabilirler. Dikkat! Ayrıca dolunay enerjisi doğum haritanızda hangi evde gerçekleştiyse o evin temsil ettiği alanları yakından takip edin. Uzman bir gökyüzü rehberinden alacağınız ay döngüsü değerlendirmeleri çok daha sağlıklı kararlar almanızı sağlayabilir.

Koç: Gökyüzü sağlık sorunlarınız finansal kaygılarınız her şeyden önce uzun süredir ruhunuzda esip duran mutsuzluk rüzgarının olumsuzluklarından arınıyor yenileniyor. Kendi gücünüzün farkına varabilmenin gücünü tüm benliğinizde hissetmeye başlıyorsunuz. Özel yaşamınızda yüreğinizin sesine kulak vererek hareket ederseniz mutluluğa giden yolda önemli bir adım atabilirsiniz.

BOĞA: Gökyüzü yorucu bir haftanın ardından kendinize zaman ayıracağınız keyifli bir günü müjdeliyor sizlere. Kişisel bakımınızı yapabilir yeni bir kitaba başlayabilir, ruhunuzu dinlendirmenin huzuru ile var olan sorunlarınızı çözüme kavuşturabilirsiniz. Özel yaşamınızda eş ya da sevgilinizle uyumunuz romantizminiz yükseliyor. Anı güzel yaşayıp yaşatmak kendinize vereceğiniz en büyük armağandır.

İKİZLER: Günlerdir zihninizi tırmalayan soruların cevabını kendiliğinden gelişen olaylarla bulacak ve omuzlarınızda ağırlığını hissettiğiniz sıkıntılarınızdan sıyrılacaksınız. Doğru yerde doğru zamanda olmanın getirisi yaşamınızda yeni bir sayfa açabilir ve yepyeni başlangıçlara yol alabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise aile bireylerinin sağlık sorunlarında yaşanacak keyifli gelişmelerle moral bulacaksınız.

YENGEÇ: Gökyüzü bu hafta aile bireylerinin sorunlarını dinlerken tarafsız olmanız için uyarıyor sizleri. Herkese eşit mesafede olmalı fakat gördüğünüz haksızlık karşısında duygularınızla değil gerçekçi tavrınızla tepkilerinizi dile getirmelisiniz. Maddi konularla ilgili beklediğiniz bir alacak ya da haber bu hafta sürpriz bir şekilde gelebilir. Yeni yatırımlara yönelmek için harekete geçebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise sorunları aşamadığınız bir ilişki içindeyseniz kendinizi feda etmek yerine gerçekleri görmeli ve mantığınızla hareket ederek sorunlara son vermeyi seçmelisiniz.

ASLAN: Sizler için arınma ve yenilenme haftası. Hayatınızda radikal kararlar alıp başarıyla uygulayabileceksiniz ayrıca yaşananlar eş ya da sevgilinizle ilişkinizi de çok daha keyifli ve özel bir hale getirecek birbirinize kenetlenecek ve çok daha iyi anlayabileceksiniz. Doğru her zaman kazanır bunu hiç unutmayın. Bu dönemde kendinize her zamankinden daha fazla değer vermeli ruhunuzu bedeninizi güçlendirecek iyileştirecek her türlü aktivitenin içinde yer almalısınız. Bekar Aslan'lar sizlerde bu süreçte iş hayatınıza önem vermeli duygusal konular için aceleci davranışlar içinde bulunmamalısınız. Yetenekleriniz yeni fırsatları beraberinde getireceğinden şansınızı doğru kullanmalısınız.

BAŞAK: Burcunuzda gerçekleşecek dolunay ile hak ettiğiniz maddi manevi her şeyi kazanmaya başlamaya hazır olun. Özel yaşamınızın önem kazandığı bir döngüdesiniz. Bekar Başaklar doğru yerde doğru zamanda olmanın getirilerini maddi manevi deneyimleyebileceksiniz. Yeni insanlar tanıyacak ve onların yardım ve öneriyle yeni başlangıçlar içinde olacaksınız. Duygusal hayatınızda gerçekçi davranmanız ve dürüst olmanız sağlam temeller üzerine kurulacak bir beraberliğin aşk kapısını aralayacak sizlere... Yenileneceksiniz baştan ayağa mekandan hayata! Özellikle evli ve eşinin ailesiyle sıkıntılı süreçlerden geçen Başaklar hak yerini bulacak. Siz yeter ki sağduyulu davranmayı elden bırakmayın ve zaten baskı altında olan eşinizi sıkboğaz ederek haklılığınızı ispat çabası içine girmeyin. Her şey doğal akışında sizin hayrınıza gelişecek.

TERAZİ: Kariyer hayatınızda yeni başarılı ve kazançlı bir dönemin kapılarını aralıyor sizlere. Yeteneklerinizi sergilemekten çekinmeyin ve ön planda olmaktan korkmayın. İş arıyorsanız bu dönemde girişimci davranın. Hz. İsa'nın söylemindeki gibi 'Kapıları çalın'ki size açılsın! Kuraklıktan sonra yağan yağmur kutsaldır. Bunu unutmayın. Özel yaşamlarınızda ise evli Koç'lar sizlerde eşinizden gelecek güzel haberlerle sevineceksiniz. Özellikle maddi konularda yaşanacak gelişmeler ödeme sıkıntılarınızı da sona erdirecek.

AKREP: Gökyüzünün sizlere yansıyan olumlu enerjileriyle, öğrenci Akrep'ler başarılı olmaya odaklanın ve bu olumlu enerjiyi disiplinli çalışmanızla bütünleştirin. Tutulmanın enerjisi tüm Akrep'leri ruhsal olarak güçlendirecek omuzlarınızda yüreğinizde ağırlık yapan sorun alışkanlık ve takıntılarınızdan arınacak. Kendinizi geliştirebileceğiniz yenileyebileceğiniz aktivitelere yöneleceksiniz. İçinden çıkamadığınızı düşündüğünüz pek çok konuya çözüm bulacak yaşamış olduğunuz onca zorluğa rağmen hayata tutunabilmenin mücadele edebilmenin şükrü ile hayata kendinize bir şans daha verecek. Karşılığını da fazlasıyla alacaksınız.

YAY: Gökyüzünden burcunuza yansıyan enerjiler; kendinize yapılmasını istemediğiniz davranışları eş ya da sevgilinize yapmamanız için uyarıcı. Göksel enerjilerle özel hayatınız fazlasıyla önem kazanmakta. Duygularınızı ifade ederken kırıcı sözler sarf etmemeye özen göstermelisiniz. Özellikle evli Yay'lar eşinize kendisini değersiz hissettirecek sözlerden kesinlikle kaçının. Bekar ve ilişkisi devam eden Yay'lar sizlerde şüpheci davranışlarınız sonucu ani bitişler yaşayabilirsiniz. Gökyüzünden size yansıyan enerjiyi olumlu yönde kullanmak istiyorsanız sağduyulu davranmalı ve takıntılarınızdan uzaklaşmak için kendinizle mücadele etmelisiniz. Kırdığınız yerden kırılmak istemiyorsanız ruhunuzdaki melek şeytanınızı yensin.

OĞLAK: Gökyüzü arınmanız yenilenmeniz ve yaşamın güzelliklerini fark etmeniz için şanslı bir günü müjdeliyor sizlere. Bu hafta; sosyal olun kendinize olan güveninizi ortaya koyun. Hiç kimsenin duygularınızla oynamaya hakkı yok siz izin vermediğiniz sürece. Hayatta olumsuz ilişkilerden ibaret olmadığına göre; aynı yerden değil farklı yerlerden bakın hayata. İş arıyorsanız ya da iş değişikliğine gitmek istiyorsanız bu dönemi değerlendirin. Yeteneklerinizi kazanca dönüştürün. Bu dönemde yeni tanıyacağınız insanlardan beklemediğiniz faydalar görebilir hayat rotanızı bambaşka bir yöne çevirebilirsiniz. Siz yeter ki değişimden korkmayın kırgınlıklarınızın korkularınızın fırsatları değerlendirmemenize neden olmasına izin vermeyin. Can Yücel'in söyleminde olduğu gibi gavura kızıp oruç bozulmaz bir kemik aynı yerden iki kere kırılmaz!

KOVA: Gökyüzü fırsatlarla dolu bir günü müjdeliyor sizlere. Farkına varabildiğiniz kadar değerlendirebilir ya da değerlendiremezsiniz! Ne duruyorsunuz hür iradenizi ortaya koyun ve kazanın. Hayal kırıklarınız kalbinizin kanayan yarası kapanıyor ve yenileniyorsunuz. Sorunlu ilişkilerden sebepsiz bitişlerden yorgun düşmüş ruhunuz aşk enerjisiyle yapılanmaya başlıyor. Evli Kova'lar eş ya da yakınlarınız aracılığıyla gelirler elde edebilirsiniz. Uzun süredir devam eden bir davanız sonuçlanabilir ve yüklü bir kazanç elde edebilirsiniz. Bekar Kova'lar sizlerde iş ve özel yaşamınızda gelen şansı değerlendirmek için harekete geçmelisiniz.

BALIK: Hayatınızda ki özel günlerden birindesiniz, yüzleşmeler ağırlıklarınızdan kurtulmanıza vesile olur belki de... Bu hafta özel yaşamınızla ilgili konularda geçmişte yaptığınız davranışlarınızı gözden geçirin. Size değer veren seven o özel insanı kırmakta ısrar eder bencilce davranışlar içinde olur kendinizi haklı onu haksız konuma sokma çabası içine girerseniz bilin ki geçmişteki kadar şanslı değilsiniz! Toprak yağmurun kıymetini anlayacak fakat o gün yağmur yağmayacak diye bir söz vardır! Geç kalınmışlıkların son pişmanlığın fayda etmeyeceği zamanlarda ektiğinizi biçebilirsiniz! Bekar Balık'lar sizlerde kuşku ve kıskançlık duygunuzu kontrol altına almalı. Sevgilinizin her sözünde her davranışında farklı bir mana çıkarmamalısınız. Kendi kafanızda kurguladığınız düşüncelerin sorumlusu sizsiniz sevgiliniz değil! Mutlu olmak istiyorsanız adil olmalı sevgiye aşka değer vermeyi yaşamınızın bir parçası haline getirmelisiniz.

<p>Anadolu Yayıncılar Federasyonu (AYF) Başkanı Sinan Burhan, Filistin'de bugüne kadar 140 gazetecin

Sultanahmet Meydanı'nda Gazze'de öldürülen gazeteciler anılacak

İstanbul'da insan trafiği!

Hasankeyf'te bayram tatili yoğunluğu

Kapış kapış gidiyor: 50.000 TL'den başlıyor! İşte ikinci el araba modelleri…