• $9,5205
  • €11,0685
  • 547.888
  • 1510.41
20 Mart 2020 Cuma

Astrolojik açıdan "Coronavirüs" analizi

Bize bilinmeyenlerden korkmamızı, Mars ile iletişimi ateşlememizi ve bu kombinasyon yoluyla paniğe neden olan genişleten bir Jüpiter etkisi var.

Önümüzdeki iki hafta en büyük korkuya neden olacak enerjileri barındırıyor gökyüzü, çünkü bu hafta Ay Akrep, Yay ve Oğlak burcunda geçiyor. Hepsi malefiklerle dolu ve çok az umut veriyor. 22 Mart'ta Mars Oğlak burcuna girecek ve yayılmayı biraz yavaşlatacak. 31 Mart 2020'ye kadar Jüpiter Oğlak'a girecek ve daha da yavaşlatacak. Piyasalar biraz sakinleşecek ve insanlar dışarı çıkmaktan daha az korkacak; İki aydan fazla kapalı yerler göreceğinizden şüpheliyim, eğer öyleyse. Korku ve panik ağustos sonuna kadar devam edecek, nisan sonunda işler normalleşecek.

Jüpiter'in 18 Haziran'dan Eylül başlarına kadar Yay'a geri döndüğü virüste bir artış söz konusu olabilir.

Bu salgının çok uzun süreceğini düşünmüyorum. H1N1'den daha kısa olmalı ve hatta nisan ayı sonuna kadar büyük ölçüde yer alabilir. Ancak pazarların daha sakin olacağını düşünmeme rağmen, eylül ayına kadar normale dönmesi zor görünüyor. Dünyadaki farklı yerler, elbette, farklı şekilde etkilenecektir. İtalya ve İran'ın iyileşmesi biraz daha uzun sürecek ama bu süreci atlatacaklar zor da olsa!

KOÇ

Gökyüzü iş hayatınızda yeni tanıyacağınız kişilerden gelecek önerilere açık olmanın getireceği faydalara işaret etmekte. İşinizle ilgili yeni başlangıçlar ve yatırımlar gerçekleştirebilir başarınızla adınızdan söz ettirebilirsiniz. Sözde dostlarınız başarılarınızdan rahatsızlık duyarak önerileri sizi yanıltabilir dikkatli davranın. Yeni bir ilişkiye adım atabilir, var olan ilişkinizi resmiyete taşıyabilirsiniz. Aşk hayatınızda her şey düzelmeye başlıyor. Biraz sabır size çok şey kazandıracak.

BOĞA

Gökyüzü iş hayatınızda yaşanacak olumlu gelişmeler, sizi pek çok konuda cesaretlendirecek. Zorlandığınız sıkıntılı her noktada çıkış noktalarını yakalayarak çözüme kavuşturacak, dostu düşmanı tanımanın ve tedbirli davranmanın ödülünü alacaksınız hayattan. İş hayatınızda istikrar hakim, aktif girişimci ve kendine güvenli tavırlarınızla çevrenizi etkileyecek önemli teklifler alarak, bulunduğunuz konumda önemli ilerlemeler kaydedeceksiniz. Bekar Boğalar sürpriz bir yakınlaşma yaşayabilir. Evli Boğa’lar eşinizin yoğun ilgisiyle karşı karşıyasınız.

İKİZLER

Gökyüzü para alışverişlerinizde dikkatli olmanız için uyarıyor. Bir anlık heves ya da dalgınlık zor durumda kalmanıza neden olabilir. İş hayatınızda hafta boyunca işbirliği içinde olduğunuz ya da ortaklıklarınızın bozulmasına neden olacak her türlü davranıştan kaçınmalısınız. Özel yaşamınızda da öfkeli davranışlar ve kıskançlıklara karşı eş ya da sevgilinizle hem fikir olmalı, kimsenin yanlış yönlendirmesine kapılarak hareket etmemelisiniz. Bekar İkizler sizlerse aşkta olumlu etkilerle dolu bir haftadasınız.

YENGEÇ

Gökyüzü iş ve özel yaşamınızda kararlı olmanın getireceği olumlu enerjilerle dolu bir haftayı müjdeliyor sizlere. Tabi ki etki altında kalmadan kendinize ve kalbinizin sesine güvenerek hareket ettiğiniz takdirde. Özel yaşamınızda ise eşinizin geçmişinde yaşadığı bir ilişki ya da evliliğinden kaynaklanan sorunlar beklenmedik bir şekilde karşınıza çıkabilir, zihninizi bulandırmak isteyen kişilerin oyunlarına alet edilmek istenebilirsiniz , dikkatli davranın gerçeklerden, uzaklaşmayın. Bekar Yengeçler kıskanç arkadaşlarınıza dikkat etmeli , sizi kısıtlayıp yanlış yönlendirmelerine fırsat vermemelisiniz. Bunu yaptığınız anda yeni bir ilişkiye adım atabileceksiniz.

ASLAN

Gökyüzü finansal konularda endişelerinizi yükseltecek olaylara karşı sağduyulu ve diplomatik davranarak, dengeyi sağlayabileceğinize işaret etmekte. İşinizle ilgili her konuda söyleyeceklerinizi yapacaklarınızı planlayarak hareket etmeniz gerekmekte. Özel yaşamınızda birlikte olduğunuz eş ya da sevgilinize, aşkınızın, güveninizin yükseleceği güçleneceği bir haftadasınız.

BAŞAK

Gökyüzü enerjinizi yükseltiyor ve iş hayatınızda kara bulutları aşmanız aydınlanmanız için harekete geçiriyor sizleri. Cesaretiniz ve inancınız gücü sayesinde kariyer hayatınız bambaşka bir boyut kazanacak

TERAZİ

Gökyüzü bu hafta iş eğitim ve özel hayatınızda yaşadığınız zorluklardan sonra bu alanlarda ön plana çıkarak hak ettiğiniz pozisyon ve kazancı elde edebileceğinize işaret etmekte. Evli Teraziler kendi yakınlarınız ve eşiniz arasında yaşanacak tartışmalar söz konusu olabilir, akılcı davranın.

AKREP

Gökyüzü haftaya olumlu enerjilerle merhaba diyeceğinizi müjdelemekte. İş hayatınızda yeni başlangıçlar ve fırsatlara erişebilirsiniz gizliliğe önem verin ve ilerleyin. Bekar ve ilişkisi olmayan Akrep’ler aşk etrafınızı sarabilir. Evli olan Akrepler haftanın ilerleyen günlerinde eski sevgilinizin karşınıza çıkmasıyla şaşırtıcı gelişmeler deneyimleyebilirsiniz.

YAY

Gökyüzü haftanın ilk iki günü iş arkadaşlarınızın gerçek yüzlerinin ortaya çıkacağına işaret ediyor. Üzülmeyin farkındalık kazanın ve unutmayın ki her deneyimden şikayet etmek yerine size öğrettiklerinin ve kazandırdıklarının farkına varmayı seçin. Bekar Yaylar şanslı bir dönemdesiniz sosyal olmalı ve yenilikleri kabullenmelisiniz. Evli Yaylar sorunlu ilişkinizi daha da kritik hale getirebilecek konuşmalardan uzak durmalısınız.

OĞLAK

Gökyüzü işte ve aşkta yüzünüzü, yüreğinizi güldürecek, kalıcı olumlu gelişmelere işaret etmekte. Yeni bir ilişkiye başlayabilir, iş hayatınızda olumlu ve sürekli kazançlar elde edebileceğiniz imkanlara kavuşabilirsiniz. Haftanın ilerleyen günleriyle birlikte uzun zamandır mücadele ettiğiniz konularda sonuç almanızı engelleyen gizli düşmanlarınızın ortaya çıkmasıyla rahat bir nefes alacaksınız

KOVA

Gökyüzü iş hayatınızda süregelen sıkıntılarınızı arkanızda bırakabilmek için olumsuz düşüncelerinizden uzaklaşmanız için harekete geçiriyor sizleri. Özel yaşamınızda ise eşinizle sorunlarınızı yenilemek tartışmak yerine aşkın sihrine kapılmalısınız. Bekar Kovalar sizlerde çarşamba gününden itibaren sürprizlere hazır olun.

BALIK

Bu hafta sizi kazançlı çıkaracak gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yeter ki korkmayın, kızgınlıklarınızın, öfkenizin fırsatları değerlendirmemenize neden olmasına izin vermeyin. Hafta sonu günlerinde kemik ağrıları yaşanabilir. Ağrılarınızı önemseyin ve bir hekime başvurun. Ayrıca sert sporlardan kaçının. Hanımlar sizlerde yüksek topuklu ayakkabılarınız yüzünden burkulmalara karşı dikkatli olun. Özel yaşamınızda ise huzur ve uyumun yoğun olduğu bir haftadasınız.

<p>Almanya'da önemli bir ilk yaşandı. Türk  kökenli bir milletvekili, ilk kez federal mecliste başka

Federal meclise Türk başkanvekili

Dünyada ilk kez üretildi! Türk mühendis ''gücü çevirdi'' ambargoyu aştı

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (27 Ekim 2021)

Gizli kasa her şeyi değiştirdi! Tadilat sırasında şans eseri bulundu