• $8,5492
  • €10,0853
  • 495.469
  • 1351.59
17 Ocak 2020 Cuma

Aşkın gezegeni balık burcunda

13 Ocak - 7 Şubat aşkın gezegeni Venüs Balık burcunda... Bu transitte kalbi temiz niyeti güzel ve dürüst olanlar aşkla güçlenecekleri enerjilerle karşı karşıyalar.

KOÇ: Profesyonel imajınızı büyük ölçüde engelleyebilecek tartışmalardan uzak durun. Unutmayın, sabır başarının anahtarıdır. Politikayla ilgilenen Koç burçları, bu hafta elde edeceğiniz fırsatlardan en iyi şekilde faydalanmaya hazır olun. Gökyüzü aşk hayatınızda, sevginize ve evlilik ilişkilerinize karşı daha dikkatli olmanız konusunda sizi uyarıyor.

BOĞA: Sürpriz başarılarla, olumlu ilerlemeler elde edeceksiniz bu hafta. Eş ya da sevgilinize, güvenmelisiniz korkularınızı yenmelisiniz artık. Bu hafta herhangi bir yatırımın yakın gelecekte zarar getirebileceği ihtimali olduğundan, konut amaçlı bir ev almayı planlıyorsanız, bu fikri beklemeye alın! Hafta boyunca diyete ve beslenme ile ilgili konularda başarılı sonuçlar alabilirsiniz.

İKİZLER: Bu hafta yenileneceğiniz enerjilerle karşı karşıyasınız. Uluslararası iş toplantılarınız ve girişimlerinizde başarılı olacaksınız. Bir gayrimenkul işiyle uğraşıyorsanız, bu hafta olağanüstü derecede karlı gelişmelerle karşı karşıyasınız. Haftanın ilk günlerinde yanlış anlama ve sık sık tartışma olasılığı olduğu için ilişkiniz iniş çıkışlarla doludur. Bu duygusal türbülansa neden olur.

YENGEÇ: Bu hafta uluslararası iş gezileri son derece verimli olabilir. İşinizle ilgili son derece önemli ve kârlı projelerde yer alabilirsiniz. İş değişikliğinden kaçının. Yenilikçi fikirlerinizi veya planlarınızı başkalarının yanında açıklamamaya dikkat edin. Evli ve ilişkisi devam eden Yengeç burçları, hırslı yaklaşımlardan uzak durun.

ASLAN: Aile büyüklerinizle ilgili yıllardan beri süren her türlü sorun bu hafta çözülecek. Bağışıklık sisteminize dikkat etmelisiniz.

BAŞAK: Tüm çalışmalarınız ve aktiviteleriniz için sürekli destekleyici enerjilerle karşı karşıyasınız. Finansal olarak büyük rahatlama sağlayacağınız, fırsatlar söz konusu. Tasarruf planlarınızı sistematik olarak iyileştirebilirsiniz. Aşkı hayatınızda huzur güven ve tutku hakim. Sevginizi karşılıklı olarak güçlendirecek ve evlilik ya da devam eden ilişkinizi daha güzel bir ilişki haline getireceksiniz.

TERAZİ: Bu haftaya küçük çatışmalar yaşayarak başlayabilirsiniz. Bu durumlarla karşılaşırken diplomatik bir tutum geliştirmelisiniz. Koşullar konusunda huzursuz olabilirsiniz. İşler sizi biraz karışık veya kararsız hale getirecek olsa da öfkenizi kontrol altında tutmalısınız. Bu hafta finansal ilerleme için sizin için olumlu olacak. Gereksiz harcamalardan kaçınmalısınız. Ailenizden maddi destek görebilirsiniz.

AKREP: Güçlü ve olumlu değişikliklerle karşı karşıyasınız. Çeşitli faaliyetlerde bulunacak ve zorluklarla baş etmeye hazır olacaksınız. Yeni arkadaşlıklar kurabilir ve sosyal çevreyi geliştirebilirsiniz. Aile üyeleriyle olan samimi ilişkiniz, problemlerin etkili bir şekilde üstesinden gelmeye yardımcı olacaktır. Finansal olarak kazançlar elde edeceksiniz.

YAY: Yaşamınızda çok daha iyi bir gelişme sağlayabilecek büyük kararlar alabileceksiniz. Aşk hayatınızda eş ya da sevgilinizle kalp bağınız güçlenecek. Birbirinize destekleyici olmanın getirisiyle daha iyi bir hayatın tadını çıkaracaksınız. Bekâr ve ilişkisi olmayanlar ise hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz bir ilişkiye başlamakta aceleci olmamalısınız.

OĞLAK: Alacağınız kararlarda, vereceğiniz tepkilerde dikkatli ve ölçülü olmalısınız. Seyahatler bu hafta boyunca elverişli olmayabilir sizler için. Yolculuklar sağlık problemlerini artırabilir. Sağlığınız için özel özen göstermelisiniz. Güveniniz, eş ya da sevgilinizle hassas sorunları çözecektir. Sindirim sorunlarından muzdarip olabileceğiniz için diyetle ilgilenmelisiniz.

KOVA: Geçmiş çalışmalar ve aktiviteler bu hafta maddi manevi olumlu sonuç vermeye başlayacak. İşinize başarı kazandıran şeyleri alırken kendinizden çok emin davranmalısınız. Finansal taahhütlerde daha fazla hesaplama yapmanın zamanı geldi. Her bir taahhüt, çifte kontrolle uygun bir şekilde yerine getirilebilir olacak sizler için.

BALIK: Bu hafta, eş ya da sevgilinizden saygı ve sevgi göreceksiniz. Ev hayatında, size başarı verebilecek yeni sorumluluklar alma zamanı geldi. Tüm borçlarınızı kolaylıkla ödeyeceksiniz, bu da finansta önemli ölçüde rahatlama sağlayabilir sizlere. Doğru şekilde para biriktirmeye yatırım yapmaya başlayacaksınız. Daha enerjik ve mutlu hissedeceksiniz.

<p>Başkan Erdoğan Ayasofya Camii'nin ibadete açılışını sosyal medya hesabından video ile kutladı. Er

Başkan Erdoğan'dan 'Ayasofya'nın Dirilişi' paylaşımı

2020 Tokyo Olimpiyatları görkemli törenle açıldı

Bayraktar TB3, TCG Anadolu'da birlikte görev yapacak

Metabolizmayı hızlandıran besinler nelerdir?