• $32,2053
  • €35,1156
  • 2500.7
  • 10643.6
19 Nisan 2024 Cuma

Aşk ilişkilerimiz önem kazanıyor!

Venüs Koç burcundayken aşkta hayatlarımızda daha kararlı ve cesur oluruz. Bu, bir fetih peşinde koşabileceğiniz ve tutkulu bir aşk ilişkisi başlatabileceğiniz veya ilişkinizde sorumluluk üstlenip birlikteliğinize resmiyet kazandıracağımız enerjiler anlamına gelmekte. Mutlu olmak ve mutlu etmek için cesur olma aşka sahip çıkma zamanı. Yanlış anlaşılmalar gerginlikler sona eriyor bu enerjiler altında Kalbinizin sevgiyle çiçek açmasını izleyin. Bu hafta ile birlikte, içinde bulunduğumuz ilişkiler uzun ömürlülük barındırıyor. Her zaman istediğimiz istikrarlı ilişkiler bizleri karşılıyor. Mevcut ilişkiler de birbirlerini daha yakından anlamaya ve ilişkilerini aşkla iyileştirmeye daha fazla zaman ayıracak. Bu döngü de aşk kapınızı çalabilir ve güçlü bir ilişkiye adım atabilirsiniz. Hiç kimseyi değil kalbinizi dinlemeyi seçin. 23 Nisan'da Pembe Dolunay Akrep burcunun 4 derecesinde gerçekleşecek. Bu zamana yakın yaşanan durum, konuşma ve olaylar, 13 Kasım 2023 Akrep burcundaki Yeni Ay'da (20 derece) başlatılan olayla bağlantılı olacak. Benzer durum ve tartışmalar şimdi yeniden ortaya çıkacak. Akrep burcundaki dolunaylar, hayatımızdaki ve dünyadaki kaynakları nasıl paylaştığımıza büyük dikkat çekiyor. Verdiklerimiz ve aldıklarımız arasında bir denge kurmak son derece önemli olacak ve bu temalar içindeki herhangi bir dengesizlikle yüzleşmek son derece önemli olacaktır. Yatırımlar, varlıklar ve büyük para meseleleri bu Dolunay'da sarsılabilir. Ayrıca Akrep, yakınlığı, gölge benliği ve karanlık enerjileri yöneten burç olduğundan bu konular küresel sahneye taşınacak. Güç mücadeleleri, yoğun duygular, zorlayıcı ve yıkıcı davranışlar derin, içsel arzularımızdan tetiklenebilir. İnsan doğasının karanlık tarafları ortaya çıkabileceği için acımasız veya manipülatif olmamaya dikkat etmeliyiz. İnsanlar gizli, istismarcı eylemlere yönelebilir veya bağımlılıklara veya korkulara yenik düşebilirler. Bunun nedeni evren tarafından cezalandırılmamız değil, bunun yerine derin, bilinçaltı düzeylerde iyileşmeye ve dönüşüme ihtiyaç duyan şeylere ışık tutmaktır. Bu sonuçta kötü alışkanlıkları ve davranışları olumlu, daha sağlıklı olanlar lehine şifa enerjilerini barındırmakta, bu enerjileri kendimizi iyileştirmek, ilişkilerimizi zenginleştirmek ve gerçekliklerimizi daha iyi bir yer haline getirmek için ileri ve ilerici bir zihniyeti benimsememiz gerektiğini gösterecek.

KOÇ: Bu Dolunay sizi tam olarak dönüşüme hazırlıyor, bu yüzden gerçeğinizi onurlandırmak için dünyevi sorumluluklarınızdan biraz kendinize zaman ayırmanız anlamına geliyor sizler için. Bu, derinlere inmek ve sizi ağırlaştıran ruhsal yükün bir kısmını dönüştürmek için iyi bir zamandır bu ister borçlar, tutulmamış sözler veya zehirli ilişki dinamikleri şeklinde olsun. Artık size hizmet etmeyenleri serbest bırakın.

BOĞA: Şimdi ilişkileriniz hakkında çok şey fark ediyorsunuz Boğalar, bu yüzden bu enerjiyi başkalarıyla paylaştığınız bire bir dinamikler hakkında gerçekçi olmak için kullanın. Yüzey seviyesindeki bağları koparmak ya da güçlendirmek zamanı sizler için bu yüzden duygularınız konusunda dürüst olmaktan ve gerçeğinizi konuşmaktan korkmayın.

İKİZLER: Evinizi, programınızı ve günlük rutininizi derinlemesine temizleme zamanı, Hayatınızda dağınıklıkları toparlama zamanı şimdi dikkat dağıtıcı unsurları silme ve üretkenliğin bir köşesini çevirme şansınız. İş etiğinizi canlandırmak ve organizasyon becerilerinizi doğru noktaya taşımak için dolunayı kullanın.

YENGEÇ: Güzellik şimdi hayatınızda çiçekler açtıracak tutku hissiniz de öyle romantik olasılıklar veya kalbin diğer konuları söz konusu olduğunda açık fikirli olun. Cilveli bir kaçamak, beklenmedik bir şekilde şimdi daha derin bir ilişkiye dönüşebilir veya eş ya da sevgilinizle ciddi sorunlarınızı aşabilirsiniz. Her iki durumda da sevgiye evet deyin.

ASLAN: Bu dolunay sizleri özellikle duygusal kılacak, çünkü doğum haritanızdaki en hassas evlerden birine yıldırım gibi etki ediyor. Şimdi geleceğe daha iyi hazırlanmanıza yardımcı olmak için geçmişinizi gözden geçiriyorsunuz bu, ailevi konular, geçmiş kalp kırıklarıyla veya özel hayatınızdaki dramalarla yüzleşmek anlamına gelebilir. Kalbinizdeki gerçeklerden uzak durmayın. Sevilirken aşkınıza sahip çıkın.

BAŞAK: Gerçeğinizi konuşma zamanı, bunu yapmak ne kadar savunmasız veya yoğun olursa olsun. Bu dolunay sizden en derin düşüncelerinizi ve duygularınızı ifade etmenizi istiyor, bu yüzden duygularınızı günlüğe kaydetmenin veya arkadaşlarınızla dürüst sohbetler yapmanın tam zamanı. Her şeyi içeride saklamanıza gerek yok sağlıklı bir yöntem, böylece iyileşmeye başlayabilirsiniz.

TERAZİ: Bu dolunay yüzeye derin duygular getiriyor ama sizin durumunuz aynı zamanda çevrenizdeki maddi dünyaya odaklanmanıza da yardımcı olacak. Şimdi para veya finansla ilgili bazı fikirleri netleştirebilirsiniz bu nedenle bütçenizin sorumluluğunu üstlenmek veya beklediğiniz zammı istemek için iyi bir zaman. Hakkınız olanı almak için mücadele zamanı.

AKREP: Sizler için yılda bir kez gösteriyi durduran dolunaya hoş geldiniz! Bu sizin için bir dönüşüm zamanıdır, bu yüzden ne kadar yoğun olursa olsun kalbinizin yüzeyine çıkan her gerçeği kucaklayın. Ham, savunmasız ve duygusal olarak yüklü hissediyorsunuz ama aynı zamanda özgünlüğünüze radikal bir şekilde sahip olarak yeni bir güç ve kişisel güç duygusu buluyorsunuz. Şimdi dengeleri yapılandırma zamanı.

YAY: Bu dolunay sizin için duygusal ve fiziksel olarak yorucu gelebilir, Kendinizi baskılamak yerine bu enerjiyi biraz yalnız zaman geçirmek için bir işaret olarak alın. Bilinçaltınız size bir şey söylemeye çalışıyor, ancak mesajı yalnızca sessizce kalbinizi dinlediğinizde alırsınız. Hayallerinize ve sezgilerinize dikkat edin ve içgüdülerinizi yok saymayın.

OĞLAK: Kolektif gelecek için umutlarınız ve hayalleriniz neler, kap? Şimdi sahip olduğunuz vizyonlara odaklanma zamanı sadece kendiniz için değil, dünya için. Bu Dolunay aynı zamanda topluluk ve bağlantı ihtiyacınızı da vurguluyor, bu da beklenmedik şekilde yeni fikirler üretmenize yardımcı olabilir. İdealist ve alışılmadık yönünüzü kucaklayın.

KOVA: İş hayatınız bu Dolunay altında merkez sahneye çıkıyor ve kariyerinizde anlamlı bir dönüm noktasına ulaşıyor olabilirsiniz. Yeni çabalara yer açmak veya profesyonel bir projeyi sonuca götürmek için boşa giden bir yan işi bırakmanın tam zamanı. Bu aynı zamanda size üst kademelerden beklenmedik bir ilgi de getirebilir, bu yüzden gelen şansı değerlendirmek adına yeteneklerinizi göstermeye hazır olun.

BALIK: Derin, anlamlı bir kendini keşfetme yolculuğuna çıkıyorsunuz. Bu dolunay ruhsal gelişimine sahip olmanıza yardım edecek. Şimdi büyük düşünmenin, ufkunuzu genişletmenin ve yeni bilgilerinizin dünya görüşünüzü şekillendirmesine izin vermenin tam zamanı. Evrimleşme yollarınızdan emin olun -sürekli değişen kozmik bir varlıksınız, bu yüzden hedeflerinizi yükseltin ve ilerleyin.

<p>Ekranınızın çatladığını düşündüyseniz merak etmeyin...</p><p>Telefonunuz kırılmadı.</p><p>Logo te

X'in logosu neden değişti?

Fethiye'de piton yılanı alarmı! Bulunması için fotokapan kuruldu

60 KPSS puanı yetiyor: İlan resmen açıklandı! Onlarca personel alımı yapılacak…

Türk Yıldızları'ndan nefes kesen gösteri!