• $13,4296
  • €15,2526
  • 771.34
  • 1837.88
25 Ekim 2019 Cuma

Akrep burcunda yeni ay gerçekleşecek

Akrep burcunda gerçekleşecek Yeni Ay Uranüs'ün karşısında. Bu, yeni ayı Ekim 2019 enerjilerini şok edici, öngörülemez ve düzensiz etkileri beraberinde getirebilir. Akrep Yengeç ve Balık burçları fazlası ile gergin huzursuz olabilirler. Bu enerjiler dünya da ve ülkemizde depremler kazalar yangınlar ekonomik siyasi ve savaşları da tetikleyebilir genel anlamda pire için yorgan yakan tutumlardan uzak durmamız gereken bir yeni ay enerjisi ile karşı karşıyayız. Bu yüzden Akrep yeni ayına dikkat, sabır ve esneklikle yaklaşmalıyız. Ani değişimlere uyum sağlayın ve fevri yaklaşımlardan uzak durum.

Yeni Ay’ın Anlamı

Yeni bir ay bir döngünün sonunu ve yeni bir 28 günlük döngünün başlangıcını temsil eder. Güneş konjonktürü Ay’ın canlandırıcı bir enerji ve inisiyatif olarak yansımasıdır. Bu yüzden yeni bir başlangıç yapmak, yeni bir sayfa açmak veya yeni bir proje başlatmak için mükemmel bir zaman dilimi. Ayrıca ilerlemenin yeni ve yaratıcı yollarını ararken eski alışkanlıkları sorgulayabilirsiniz.

KOÇ: Akrep’te gerçekleşecek. Akrep Yeni Ayı ile ciddi konulara yoğunlaşabilir. Daha fazla ciddiyet gerektiren konular ile ilgilenebilirsiniz. Akrep Yeni Ay enerjisi ile var olan ilişkilerinizi derin bir analizden geçirebilir, ilişkilerinizi daha iyi hale getirmek için mücadele etmeyi seçebilirsiniz. İlişkilerinde sorular yaşayan Koç’lar, karşılıklı iletişimle tamam ya da devam kararı alabilirsiniz.

BOĞA: Dost diye bildiğiniz gerçek düşmanlarınızı tanıyacak ve hiç kimsenin yaptığının yanına kar kalmadığına tanıklık edeceksiniz. Özellikle Evli Boğa’lar eşiniz kendi yakınlarından kaynaklanan sorunlar karşısında size karşı minnet duyarken zamanında fark edemedikleri içinde pişmanlık duyarak bunu tüm samimi duyguları ile ifade edecektir.

İKİZLER: İş hayatınızda Yeni Ayı takip eden 4 gün boyunca geçmişle ilgili konular gündeminize gelebilir. Şimdi duygularınızı kontrol altına almalı ve parlak zekanızı diplomatik yaklaşımlarınızla harmanlayarak hareket etmelisiniz. Bunu başardığınız anda çok sayıda projeyi tamamlayabilir zamanınız ve duygularınızla verimli olarak kazanabilirsiniz hem maddi hem manevi olarak.

YENGEÇ: Sevdiğiniz insanlara daha yakınlaşabilir veya gerçek anlamda duygu bağınızın olmadığını düşündüğünüz hissetmediğiniz birinden uzaklaşabilirsiniz. Yaratıcı projelerinizi bitirebilirsiniz. Özellikle aşk hayatınızla ilgili karamsarlığa kapılmamaya özen göstermeli pire için yorgan yakan davranışlar içine girmemelisiniz.

ASLAN: Duygusal olarak daha hassas daha güçlü hissedeceğiniz enerjilerle karşı karşıyasınız. Öfke patlamaları iş hayatınızda krizlere ve istenmeyen ayrılıklara neden olabilir dikkatli davranın. Özel yaşamınızda ise kalbinizden geçmeyen hiç bir duyguyu sözlerinize yansıtmamalı kırıcı bir tutum içinde olmamalısınız.

BAŞAK: Akrep Yeni Ayı ile kalp ve zihin senkronize hale gelecektir sizler için. Ayrıca finansal anlamda kazançlı çıkacağınız iş birlikleri söz konusu olabilir. Duygusal konular ve işinizle ilgili konularda sizin dışınızda yaşanacak gelişmelere ayak uydurmakta zorlanarak her şeyi bırakıp gitme arzunuz yükselebilir. Anlık kararlardan uzak durmalı ve olup biteni akılcı bir şekilde anlamak için sabırlı olmalısınız.

TERAZİ: Finansal sorunları halledebilir veya mali girişimlerle ilerleme kaydederek yeniden istikrar ve güvenden yararlanabilirsiniz. İşinizi daha iyi hale getirmek için araştırma yapabilir ve yoğun şekilde odaklanabilirsiniz. Hayata daha ciddi bir yaklaşımda bulunabilir ve daha iyi sonuçlar için dönüşüm planları üzerinde çalışabilirsiniz.

AKREP: Duygularınız da yükselebilir ve hissettiğiniz şeyler konusunda daha açık olabilirsiniz. Zorluklardan şikayet etmeyi bir tarafa bırakarak her şeyin aşılabilir olduğunun bilinci ile hareket edebilirseniz aleyhinize gelişen pek çok konuyu lehinize çevirebilirsiniz. Aşk ve iş hayatınız yeniden yapılanıyor ve bu kez mimar sizsiniz.

YAY: Geçmişteki, bilinçaltı meselelerinize yönelebilir ve bu sizi yorgun düşüren engelleyen düşüncülerinizi tam anlamı ile zihninizden gönderebilirsiniz. Akrep Yeni Ayı ile tepeden tırnağa köklü bir değişimin başlangıç startını verebilirsiniz.

OĞLAK: Geleceğinize daha fazla odaklanabilirsiniz. Kişisel gelişime yönelik aktivitelerde yer alabilir uzun zamandır hırpalanmış psikolojinizi düzelterek yeni ve güçlü başlangıçlar gerçekleştirebilirsiniz. Uzun zamandır birliktelikleri devam eden Oğlak’lar Aşk hayatınızda önemli gelişmeler yaşayabilir yarım kalan bir aşk hikayesini mutlu sonla tamamlayabilirsiniz.

KOVA: Yeni Ay enerjisi ile geçmişe dayalı hukuksal sorunlar yaşayan Kova’lar kazanacağınızdan emin olduğunuz dava ya da davalarınızda beklemediğiniz sonuçlar alınmasına neden olabilir. İş hayatınızda yükselen farkındalığınız ve ne yönde ilerleyeceğinizi belirleyebilmiş olmanın gücü ile kendiniz adına neyin doğru neyin daha iyi olduğunu ayırt edebileceksiniz.

BALIK: Sorunlu bir ilişkinizi bitirebilirsiniz. Herhangi bir pişmanlık ya da keşkelerin önüne geçmek için duygularınızı yok saymamalısınız. İş hayatınızda ise belirsizlikler netleşiyor uzun zamandır verilen sözlerin yerine getirilmemesinden dolayı finansal konularda zorlanıyorsunuz. Şimdi hepsi ardınızda kalıyor ve iş hayatınızda köklü değişimler yeni kazançları beraberinde getiriyor.

<p>Bu hafta GTA 5'in çevrim içi modundaki özel sunuculara yerleştirilen aşı merkezleri ve oyun içeri

GTA 5'te aşı kuyrukları oluştu | TeknoZone #11

2021'e damga vuran ''Yılın Fotoğrafları'' oylaması başladı

Ankara'ya mevsimin ilk karı yağdı

Yunus polislerinin zorlu eğitiminden kareler