• $17,2602
  • €17,6494
  • 968.072
  • 2416.49
24 Mayıs 2019 Cuma

Aile değerlerine önem veriyorum

Dr. Şenay Devi, koreograf ve modacı Uğurkan Erez ile astrolojinin nabzını tuttu.

En büyük hayaliniz nedir?

Bundan 30 yıl önce bu soruyu sormuş olsaydınız, çok şey söyleyebilirdim. Lakin çok şükür tüm hedeflerime ulaştım. Ama yine durmak yok, yola devam. O yüzden daha yapacak çok şeylerim var. Zaten gerçekleştikçe hep beraber göreceğiz.

En sevdiğiniz ve rahatsız olduğunuz yönleriniz neler?

Tabii ki her zaman olduğu gibi disiplinli ve çok çalışmayı seviyorum. En rahatsız olduğum şey de yalandır.

Siz Merkür insanısınız. Burcunuz Başak. Uğurkan Erez’i birkaç cümleyle ifade etmenizi istesek.

Az öncede belirttiğim gibi burcumun özelliği ve yapı olarak disiplinli, çalışkan, detaycı, titiz ve aile değerlerine önem veren biriyim. İçimdeki çocuğu koruyabilmiş olmam, beni üretken ve enerjik kılıyor.

Astroloji ülkemizde doğru bilinmekten çok yanlış biliniyor. Sizin bu konuda düşünceleriniz neler?

Astroloji çok uzun çağlardan beri var olan, gezegen ve yıldızların insanların üzerindeki etkisini yorumlayan bir bilim dalıdır. Maalesef ülkemizde falcılıkla karıştırılmasından dolayı yanlış biliniyor.

Yakında yapmayı düşündüğünüz bir televizyon programı var mı?

Evet! Çok güzel projeler var. Görüşme aşamasındayız. Herkese sürpriz olsun.

Size ilham veren şeyler nelerdir?

Mesleğime âşık olmam.

Zaten insan işini severse ilham onla gelir.

En sevdiğiniz renk?

Bütün renklerin kendine göre bir dili olduğunu düşünüyorum.

O yüzden renk ayırt etmem.

Hayatta olmazsa olmazım dediğiniz şeyler nelerdir?

Manevi duygular olmazsa olmazım. Ailem başta olmak üzere huzur, sağlık, mutluluk geri kalan her şey zaten bir şekilde oluyor.

Astroloji gökbilim sizin için nasıl bir anlam ve önem taşıyor?

Bence insan hayatındaki dönemleri, fırsatları, şanslı zamanları, kısıtlayan ve zorlayan durumları, gecikmeleri bilmek açısından öğrenmemiz gerektiği bir gerçek. Sonuçta insanın ne yapacağı kendi iradesi elindedir ama içimizdeki gücün farkındalığını görmek açısından astroloji gökbilim önemlidir diye düşünüyorum.

KOÇ

İş hayatınızda tartışmalar söz konusu. Özellikle ortak bir projenin sorumluluğunu yöneten Koç’lar, bu süre içinde öfkenizi kontrol altında tutmalı, fevri davranışlar içinde olmamalısınız.

BOĞA

İş hayatınızda sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Öğrenci Boğa’lar eğitim hayatınıza gereken önemi verirseniz pek çok konuda önemli bir çıkış gerçekleştirebilirsiniz.

İKİZLER

İş hayatınızda zarar ettiğiniz konularda zekanızı ve olgunluğunuzu konuşturarak yeni fırsatlar, yeni imkanlarla karşılaşabilirsiniz. Finansal konularda bu enerjiyi çok iyi değerlendirmelisiniz.

YENGEÇ

Özel hayatınızda size değer veren kişilerden gelecek şanslar yakalayacaksınız. İş hayatınızda ise sorumluluklarınızın ağırlığı, tartışmaya hazır bir ruh hali içinde olmanıza sebep olabilir.

ASLAN

İş hayatınızda sürpriz tekliflerle karşılaşabilirsiniz. Yenilikçi davranmalı her türlü işbirliğine, fikir ve projeye açık olmalısınız. Evli Aslan’lar sizler için hassas dönemler kapıda.

BAŞAK

İş ve özel yaşamınızda haftanın ilk iki günü hiç kimse ile tartışmamaya özen gösterin. Kontrolünüz dışında gerçekleşecek olaylarla karşılaşabilirsiniz. Aman dikkat!

TERAZİ

İş değişikliği düşünüyorsanız gerçekleştirebilir, yeni bir iş ya da projenin başına geçebilirsiniz. Evli Terazi’ler öfkeyle kararlar almadan önce son derece iyi düşünmelisiniz.

AKREP

Duygusal konularda zorluklar geciktirilmiş olsa da ayrılıkları beraberinde getirebilir. Sürekli tekrar eden problemlerinize yeni bir tanesinin daha eklenmesiyle sorun yaşaybilirsiniz.

YAY

Kendinizi geliştirmeli ve iş hayatınızda işbirliklerine de, güç birliklerine de açık olmalısınız. Beraberliğinde ani bitişler yaşamış olan Yay’lar, kaçırdığı şansları tekrar bulabilir.

OĞLAK

İşle ilgili konularda yeni insanlar tanıyabilir, yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Özel yaşamınızda kendi yakınlarınızla ilgili konularda hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz.

KOVA

Aşk en saf, en tutkulu en güzel haliyle gelip kalbinize ansızın okunu atabilir. İş hayatınızda gizli saklı olayların içine çekilmek istenebilirsiniz.

BALIK

Evli Balık’lar ilişkinizde sorunlar aynı tekrarlarla sizi yoruyor. Arkadaşlık ilişkilerinizde ve özel yaşamınızda kendinize her zamankinden daha fazla değer vereceksiniz.

<p>Cenk Torun, Çılgın Bediş dizisindeki Oktay rolü ile tanınıp  sevilmişti. Cenk Torun'a Çılgın Bedi

Çılgın Bediş'in Oktay'ı Cenk Torun yıllardır yanlış bilinen gerçeği açıkladı

Fatih'in kılıcının aynısı yaptı! Yurt dışından gelen taleplere yetişemiyor

Türkiye'de 500 bin TL altında alınabilecek otomobiller! Listeler güncellendi

İçmeler köyünde yaşam normale dönmeye başladı