• $9,2563
  • €10,7502
  • 527.118
  • 1409.56
7 Ağustos 2020 Cuma

Ağustos gökyüzü enerjileri

Pek çok açıdan yeni bir şey başlatmak, yeni bir şey öğrenmek ve yeni bakış açıları ve yönler aramak için gerekli cesareti bulacağımız enerjilerle karşı karşıyayız. Transitlerin uyumlu etkileriyle önce kendimize sevdiklerimize hoşgörü, kendine yeterlilik gibi konularda da daha disiplinli ve pozitif olmamızın gerekliliğini ön planda tutmamız önemli ay boyunca. Aslan burcunda ilerleyen GÜNEŞ tüm gücü ile bizleri kuşatıp güçlendirirken hayatlarımızda bir şeyleri sıraya koyma, önceliklerini belirleme ve artık bize hizmet etmeyenleri ortadan kaldırma noktasında net kararlar vermeliyiz.

KOÇ: Kariyer ve iş konularında, Koç burcunda doğanlar Satürn'ün enerjisi ile mesleki konularda önemli ilerlemeler kaydedecekler bu ay. Girişimleriniz kabul görecek ve dolayısıyla sonuçlar olumlu olacaktır. Sevdiklerinizle uyumlu bir birliktelik içinde olacaksınız böylece aile hayatı zevkli huzurlu olacak sizler için. Ayın ikinci ve son bölümünde, aşk ilişkilerinin çiçek açmasını bekleyebilirsiniz.

BOĞA: Boğa burcunda doğanların mesleğinde ve iş konularında ilerleme fırsatları olacağı güçlü enerjiler ile dolu bir ay Ağustos. Danışmanlık, teknoloji, tıp, hukuk, ticaret ve pazarlama ya da idare alanlarında yer alanlar ay ortalarına kadar önemli büyümeler ile karşı karşıyalar. Ağustos ayının ilk haftasında aşk ilişkilerinde rahatsızlık olabilir. Şüpheci ve güvensiz hissedebilir eş ya da sevgilinize karşı soğuk tavırlar sergileyebilirsiniz. Dikkatli olun ve kafanızdaki kurgularla yanlış kararlar almayın.

İKİZLER: İkizler burcunda doğanlar, Ayın başından itibaren çabalarınızda tutarlıysanız, kariyerinizde önemli ölçüde ilerleyeceksiniz. Hizmet sektöründe olanlar ayın orta ve dördüncü haftasında iyileşme ve ilerleme adına son derece olumlu gelişmeler ile karşı karşıyalar. Bu ay, aile, sosyal ve hatta iş odaklı ilişkilerde olumlu ilerlemeler kaydedeceksiniz.

YENGEÇ: Ağustos ayında ilerleme fırsatları sizleri karşılıyor. İş değiştirebilir, tutarlı çabalarınız sayesinde başarı çıtanızı yükseltebilirsiniz. İnşaat, imalat ve üretim, satış, teknoloji, yönetim ve tıp ve ilgili sektörlerde yer alanlar ilerleme ve gelişmelere hazır olmalılar. Mars'ın ayın ilk yarısındaki olumlu hareketi nedeniyle, meslek hayalleriniz gerçekleşecek gibi görünüyor. Ayın üçüncü haftasında da istediğiniz sonuçları alabilirsiniz. Ayın son bölümünde karışık sonuçlar olabilir iyi niyetli olmayan arkadaşlarınızın entrikalarına karşı dikkatli olmalısınız. Aşk hayatınızda hayal kırıklıkları yaşamamak için dikkatli olmal,ı tek taraflı fedakarlıkların sorumluluğunu bir başınıza yüklenmeden tepkilerinizi zamanında vermelisiniz.

ASLAN: Mesleki konular da fırsatlar beklenmedik şekilde karşınıza çıkabilir. Çabalarınızın ödülünü alacağınız özel zamanlar. Özel ve kamu firmalarında yönetim ve teknoloji alanında çalışanlar sorunları aşıp oldukça başarılı olacaklar. Bu ay ilişkilerinizde arzu ettiğiniz gelişmeler kendiliğinden gerçekleşecek ve huzur dolu olmanın enerjisi hayatınızın tümüne yansıyacak. Ayın üçüncü ve dördüncü haftası eş ya da sevgiliniz ile güven dolu hoş ve sevgi dolu gelişmeler yaşayarak sevinebilirsiniz.

BAŞAK: Kariyerde ilerleme için uygun fırsatlar söz konusu. Tüm çabalarınız, gereği gibi kabul edilecektir. Yarışmalar, teknoloji, güzellik, filmler, yönetim, edebiyat ve tıp alanlarıyla ilgilenenler için son derece başarılı gelişmeler söz konusu olabilir. Üçüncü haftadan itibaren eş ya da sevgilinizle son derece huzurlu olacağınız enerjiler söz konusu. Ebeveynler ve kardeşlerle olan sorunlarınızı da çözümleyebilmek rahatlatacak sizleri.

TERAZİ: Kariyerde ilerleme için uygun fırsatlar olacaktır. Ticaret, edebiyat, sanat, teknoloji, tıp ve ilgili alanlarda yer alanlar, büyüme için önemli fırsatlar söz konusu. Eş ve sevgilileriyle mutluluklarıyla dikkat çekecekler. Ay başından itibaren eş ya da sevgilinize daha yakın olacaksınız. Ay ortası yakın ailenizle de ilişkilerinize rahatlık getirecek enerjileri barındırıyor.

AKREP: Hizmet veya ilgili sektörlerde çalışıyorsanız, sizin için iyi haberler olabilir. Geçmiş çabalarınız işinizin büyümesine yansıyacak ve başarılı bir iş insanı olarak tanınacaksınız. Güneş'in elverişli geçişi ay ortasında ve sonunda elverişli durumlar getirecek sizlere. Bu, çalışmanız için yeni sınırlar açabilir kendinize güvenmeli ve girişimci davranmalısınız. Üçüncü haftaya kadar oldukça iyi haberler iyi gelişmeler bekleyebilirsiniz. Ayın ortası ve son haftası itibariyle kişisel ilişkilerinizde istediğiniz sonuçları bekleyebilirsiniz

YAY: Ağustos ayı meslek ve iş dünyası için fırsatlar getiriyor sizlere. Yenilikçi olmalısınız. Özel veya kamu firmalarında iş yapma düşünceniz başvurularınız varsa istediğiniz haberleri alabilirsiniz. İşinizde yeni gelişmeler olacak. Ayrıca eş ya da sevgiliniz ile eğlenceli, mutluluk ve keyifli zamanlar getirecek sizlere. Aileniz birleşecek ve rahat edeceksiniz. Kıskanç insanların enerjilerine dikkat etmelisiniz.

OĞLAK: Özel ve kamu birimlerine katılmaya hevesliyseniz, arzulanan başarı için çabalarınızı yoğunlaştırmak faydalı olacaktır. Birinci ve üçüncü haftaya kadar tanıtım için fırsatlarınız olacak. Ayın geri kalanında karışık sonuçlar söz konusu. Mücadeleci olmanız, geri çekilip kabuğunuzda kalmamanız oldukça önemli. Ağustos ayında aşk, sevgi ve bağlılığın gücü ile kuşatılacaksınız. Ayın başında, yakın akrabalarınızla sorunlar yaşayabilirsiniz. Ailenizden bazı kişiler mutluğunuzdan rahatsızlık duyabilir. Ayın ilk, orta ve üçüncü haftası eş ya da sevgilinizden güçlü bir sevgi ve şefkat göreceksiniz. Ay sonuna doğru kıskançlığınıza dikkat etmelisiniz. Sert kelimeler kullanmaktan, kaçının faturası ağır olabilir sizler için.

KOVA: Kariyer, teknoloji, tıp, yönetim, liderlik, üretim, satış, inşaat, yaratma, güzellik, iletişim, navigasyon ve seyahat, spor alanlarında sektörde büyük ilerlemeler yakalayabilirsiniz. Ayın ortası, ayın üçüncü ve dördüncü kısmı, kariyer ve iş dünyasında ilerleme için iyi ilişkiler geliştirmek için geniş seçenekler söz konusu. Fakat özel çaba sarf etmelisiniz. Ayın başlangıcında, kardeşleriniz ve ebeveynlerinizle ilişkilerinizi istediğiniz noktaya taşıyabileceksiniz. Kişisel ilişkiler konusunda, ayın ilk ve üçüncü haftası size, eşinizin sevgisini ve özlemini daha iyi anlayacağınız gelişmeler söz konusu.

BALIK: Balık burcunda doğanlar sadece yerel alanlarda değil, küresel olarak yer alan firmalar tarafından da ilerleme ve gelişme fırsatları kaydedilebilecekleri enerjiler ile karşı karşıyalar. Sanat, edebiyat, öğretim, güzellik, inşaat, medya, hukuk, danışmanlık, tıp, filmler, tiyatro alanında ilerleme fırsatlarında önemli bir büyüme kaydedebilirsiniz. Sevgi, şefkat ve güven, ilişkilerinizde yüzünüzü güldürecek. Ortak bir konuda görüşmeler ve anlaşmalar eş ya da sevgiliniz ile ilişkinizi güçlendirecektir. Kişisel ilişkiler konusunda, ikinci ve dördüncü hafta da dışardan gelen müdahalelere dikkat edin.  

<p>İstanbul Altınbaş Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Eray Güçlüer, terör örgütü DHKP-C operasyonuna i

Kılıçdaroğlu'nun iddiası yeniden gündemde

Fenerbahçe, Trabzon'a ayak bastı

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (16 Ekim 2021)

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Angela Merkel ortak basın toplantısı düzenledi