• $32,5675
  • €34,7432
  • 2436.17
  • 9645.02
3 Aralık 2021 Cuma

4 Aralık 2021 Güneş Tutulması

Mayıs 2020'ye kadar hafızamızda bir yolculuğa çıkalım. Bu zamandan bu yana nasıl bir büyüme elde ettiniz? Hayatınız ne şekilde ve nasıl değişti? Mayıs 2020'den beri Yay-İkizler Tutulması döngüsünde yolumuza devam ediyoruz, ancak bu döngü şimdi sona eriyor ve 3/4 Aralık'ta son bir Yeni Ay Tam Güneş Tutulması ile sona erecek.

Bir Tutulma döngüsünde son noktaya ulaşmak önemli bir andır. Yeni bir hedefe varmayı temsil eder. Hayatımızda bir şeyin veya bir parçamızın tamamen yeniden doğduğu ve tamamen bütünleştiği ve hayatımızda aktif bir rol oynamaya hazır olduğu bir enerji anlamına gelir. Tam Güneş Tutulması'na doğru ilerliyoruz, şimdi nasıl yönlendirildiğimize ve nereye sorulduğumuza dair bir model görmeye başlayabiliriz.

Tutulmalar, yeni bilinç durumlarına açılan kapıları temsil eder. Hayatlarımızı değiştiren ve dönüştüren olayları getirme eğilimindedirler ve ruhumuzun evriminin yeni bir bölümüne adım atmamıza izin verirler. Bu Yeni Ay Tam Güneş tutulması Yay burcunda gerçekleşiyor ve seyahat ettiğimiz bu yolculuğun son adımı gibi. Bu yolda son kapıyı açar ve sıkı çalışmamızın ödüllerini getirebilir.

KOÇ: Gökyüzü; iş hayatınızda değişimlere açık olmanız gerektiği vurgusunu yapmakta. İş birlikleri yeni fikir ve önerilere açık olun ve girişimci davranın. Bu hafta özellikle arkadaşlardan dolayı finansal konularda zorluklar yaşayabilirsiniz dikkatli olun. Sağlık sorunları olan Koçlar hafta boyunca dikkatli olmalı ve sağlığınıza her zamankinden daha fazla önem vermelisiniz.

BOĞA: Gökyüzü güçlü etkilerle iş ve özel yaşamınızda istikrarlı gelişmelerle moral bulacağınızı müjdeliyor sizlere. Popülaritenizin yükseleceği bir süreç. Yıldızınızın parladığı bu dönemde kıskanç insanların negatif enerjilerine karşı savuma kalkanlarınızı hazırlayın ve başarınıza müdahale etmelerine fırsat vermeden kararlı bir şekilde ilerlemeye devam edin.

İKİZLER: Bu hafta iş hayatınızda ortaklıklarda ya da devam eden işinizde kendi isteğinizle yol ayrımları yaşayabilirsiniz. İş hayatınızda alacağınız sürpriz teklifleri değerlendirmeli ve sizi daha üst seviyelere gelebileceğiniz her imkanı değerlendirmelisiniz. İş ve özel yaşamınızda gerginliklere, geçmişte yaşanan sorunların üzerinde durmanıza, eş ya da sevgilinize haksız davranışlar içinde bulunmanıza neden olabilir. Gün geçtikçe şiddetlenen tekrarlayan tartışmaların içinde kalabilirsiniz.

YENGEÇ: Finansal konularda şansınız oldukça yüksek bu hafta. Arkadaşlarınız aracılığı ile yeni iş imkanları ile karşılaşabilirsiniz. Gökyüzü sizlere seçimlerinizle başarıya ulaşabileceğiniz etkileri beraberinde getirmekte. Değişim enerjisini akılcı karşılayın memnun olmadığınız bir işiniz varsa başka bir yere çok daha iyi şartlarda geçiş yapabilirsiniz. İş ve özel yaşamınızda kiminle nerede ne konuştuğunuza dikkat edin.

ASLAN: Enerjisi güçlü ve doğru şekillendirebildiğiniz takdirde kalıcı etkileri beraberinde getirebilecek bir hafta karşılıyor sizleri. Hayatınızı yeniden yapılandırabilirsiniz. Güveninizi suiistimal edecek iş arkadaşları, yakın çevrenizde değer verdiğiniz birilerinin arkanızdan çevirdiği dolaplar ortaya çıkabilir. Gerçeklerden uzaklaşmadan yaşananlara bahaneler üretmeden insanları olduğu gibi kabullenmeli ve herkese hak ettiği değeri vermelisiniz.

BAŞAK: Yeniliklere, huzura, değişimlere, size güzellik katan gelişmelere hazır olun! Bilinçaltınızda yaşanan çatışmaların yansıttığı olumsuzlukların farkına varın ve yüzleşin kendinizle. Sizler oldukça güçlü insanlarısınız, gücünüzü ele alın ve cesaretle çıkın hayatın her rengini içinde barındıran o büyük sahnesine en yalın en duru en olgun en bilge halinizle. İş hayatınızda zam ya da ikramiye alabilirsiniz.

TERAZİ: Gökyüzü her bakımdan iyileşmelerle dolu bir haftada olduğunuzu müjdeliyor sizlere. İş hayatınızda ortaklıkları olan Teraziler ortağınızın sizden sakladığı bir takım gerçekleri öğrenebilir iş ve arkadaşlık ilişkinizi bitirerek işinizin kontrolünü tamamen kendiniz alabilirsiniz. Bu hafta meditasyon ibadet gibi ruhsal olarak güçleneceğiniz aktivitelere yönelmelisiniz

AKREP: Arzularınızın yoğun ve yönlendirici olduğu enerjiler ile karşı karşıyasınız. Aşk ve iş hayatınız yeniden yapılanıyor. Zorluklardan sonra gelen kolaylıklar, kararlı tavırlarınız sizi yaşamın her alanında söz sahibi ve başarılı kılacak. Evli Akrep'ler sorunlu bir ilişkiniz varsa şiddetli tartışmalar hakaret varan kırıcı sözler duyabilirsiniz eşinizden. Sakin olun ve bu sancılı süreci sizde aynı şekilde karşılık vererek daha da içinden çıkılmaz bir hale getirmeyin.

YAY: Bu hafta işinizle ilgili konu ve projelerde yanlış anlaşılmalar ve yanlış yönlendirmelerle karşılaşabilirsiniz. Dikkatli davranın. Başkalarının ne dediğinden çok, siz yapmanız gerekenlere odaklanın kazanın. Ailenizi de ilgilendiren geçmişe dayalı bir takım hukuki konular maddi alacak verecek meseleleri tekrar gündeminizde yer alabilir. Geçmişte çözüme kavuşturulmamış sürüncemede kalmış pek çok mesele çözüme kavuşabilir ve bunun sonucunda alınan yeni kararlar ile kazanımlar elde edebilirsiniz.

OĞLAK: Gökyüzü bu hafta özel yaşamınızda ki dönüşüm enerjisi ile zorlanabileceğinize dikkat çekmekte, eski eş ya da sevgilinizden kaynaklanan sorunlar gündeminize gelebilir. Nafaka miras gibi konularla ilgili aleyhinize gelişen konular ile ilgilenmenin stresi ile karşılaşabilirsiniz. İletişimde işinizle ilgili zamanı doğru değerlendirmeye, hiç bir şeyi atlamamaya dikkat etmelisiniz. Bunu yaptığınız anda başarı maddi kazanımlar olarak sizinle ilerleyecektir

KOVA: Gökyüzü bu hafta finansal konularda ve iş hayatınızda fazlası ile etkili enerjileri barındırmakta. Aşk hayatınızda uzun yıllara dayanan bir evlilik ya da beraberliğin içindeyseniz son bir kaç aydır yaşanan sıkıntılar üzerine çözüm odaklı konuşun ve birlikte kararlar almayı deneyin. Bekar Kova'lar sizler de ayrılık yaşadığınız sevgilinizle bir araya gelebilirsiniz sürpriz bir şekilde.

BALIK: Bu hafta İş hayatınızda planlı olmalı, anlık kararlar ve tereddütlere yer vermeden hareket etmelisiniz. Özel yaşamınız ve arkadaşlık ilişkileriniz konusunda dikkatli olmanız gereken bir haftadasınız. Eğitim hayatı devam eden ve eğitim sektöründe görevli olan Balıklar engellendiğiniz haksızlığa uğradığınız konularda öylesine sürpriz gelişmeler yaşanabilir. Evli Balık'lar sizlerde eşinizin eleştirmek yerine anlamaya çalışmalı ona karşı öfkenizin sevginizi gölgelemesine izin vermemelisiniz.

<p>Öztürk bu keşfiyle Harvard Üniversitesi Fizik Bölümünden 'Gertrude  ve Maurice Goldhaber' ödülünü

Bilim dünyası Türk fizikçiyi konuşuyor!

Slovakya'nın en büyük buz mağarası eriyor

Enkaz kentte çiftçinin yüzünü güldüren hasat... Tarlada 70 TL'ye satılıyor

BİM 23 Nisan 2024 aktüel ürünler kataloğu