• $13,7737
  • €15,6359
  • 790.899
  • 2034.78
30 Ekim 2020 Cuma

31 Ekim'de Boğa burcunda Mavi Dolunay gerçekleşecek

31 Ekim 2020 Cumartesi günü Boğa burcunda Mavi Dolunay gerçekleşecek. 2001’den bu yana en etkili dolunaylarından biriyle karşı karşıyayız, Ekim ayının ikinci dolunayı, tüm kötülüklerin başlangıç noktasının kıskançlık ve hasetlik olduğu vurgusunu yapıyor bizlere. Boğa Dolunayı ile kıskançlık enerjisiyle bize zarar verenlerin bilincinde olup, bu enerji sarmalından değerli ve olanı korumamız gerektiğinin bilincinde olmalıyız.

31 Ekim 2020 Boğa burcunda Dolunay;

Pek çoğumuz için güven vermek ve güvende hissetmenin öneminin değerini kavrayacağımız enerjilerin hakim olduğu bir dolunay. Değişimi, gelişimi hayatlarımızın bir parçası olarak kabul etmeyi öğrenmeliyiz Temel sorunlarımızı fark etmeli çocukluk travmaları, korkular, başkalarının etkisi altında kalarak yaptığımız yanlışlardan uzaklaşabilme kararlığını ortaya koyabilmeliyiz.

Dolunay sırasında cerrahi operasyonlar kesinlikle önerilmez!

KOÇ: Hafta boyunca baş ağrıları ve boyun bölgenizle ilgili sağlık problemlerinizi önemsemelisiniz. İş hayatınızda riskli davranışlar, anlık kararlar, kayıplara ve ortaklıkların bozulmasına neden olabilir. İyice araştırıp düşünmeden kararlar almamalı ve kendi fikirlerinizi kabul ettirme konusunda ısrarcı davranmamalısınız.

BOĞA: İş ve özel yaşamınızda etki altında kalmadan sadece sezgilerinize güvenin ve cesaretli adımlar atın. Dolunay enerjisi evli Boğa’lar içinde dikkat çekici enerjileri beraberinde getirmekte. Eşinizin geçmişinde yaşadığı bir ilişki ya da evliliğinden kaynaklanan sorunlar yaşanabilir. Eşinizle duygularınızı paylaşmalı ve bu sorunu aşması gerektiğinin farkına varmasını sağlamalısınız.

İKİZLER: Aile, anne, baba ve kardeşlerle ilgili konularda yaşanacak olumlu gelişmeler sizi pek çok konuda cesaretlendirecek. Karşılık beklemeden seviliyor olmanın gücü yaşamınızın sıkıntılı her noktasında çıkış noktalarını yakalayarak çözüme kavuşturmanızı sağlayacak. Bekar İkizler arkadaşlarınız aracılığı ile tanışacağınız biri ile yakınlaşabilir daha önce hissetmediğiniz duyguları deneyimleyebilirsiniz.

YENGEÇ: Hafta boyunca yapacaklarınızı planlayın ve harekete geçin. Dolunay enerjisi, sağlık sorunları yaşayan Yengeçlerinde yüzlerini güldürecek enerjilere sahip. Ayrıca çocuk ya da kardeşleri ile sorunlar yaşayan Yengeçler Başak Dolun ay huzur ve sevginin barışını getirecek sizlere.

ASLAN: Yolculuklarda sorunlar yaşayabilir, bir anlık dikkatsizlik sonucu üzücü olaylarla karşılaşabilirsiniz. Dikkatli olun. Dolunay enerjisi ile özel yaşamınız bir hayli önem kazanacak eş ya da sevgilinizle ilişkiniz hakkında kararlar alacak ve cesaretle uygulayacaksınız. Uygulamalısınız! Haksızlık ettiğinizi düşünüyorsanız özür dileyin, haksızlığa uğradığınızın farkına vardıysanız buna bir son verin.

BAŞAK: İş eğitim ve özel hayatınızda uğramış olduğunuz haksızlıklar yerini olumlu gelişmelere bırakıyor ve ön plana çıkarak hakkınız olanı almaya başlıyorsunuz. Cesaretinizi bilgi deneyim ve özgüvenle birleştirdiğiniz anda rotanızı belirleyin ve hedeflerinize doğru kararlılıkla ilerleyin. Özel yaşamınızda ise AŞK sizi karşılamakta. Aşktan korkmayın ve aşkın her renginin güzelliklerini ruhunuza katın.

TERAZİ: Hedefler belirleyin, yapmanız uzaklaşmanız yakınlaşıp sahip çıkmanız gerekenlerin farkına varın ve harekete geçin. İş hayatınızda sonlanmalar yaşayabilir çok daha iyi şartlarda yeni başlangıçlar ve fırsatlara erişebilirsiniz. Bekar ve ilişkisi olmayan Terazi’ler Dolun ay enerjisi aşk hayatınızda ilişkinizi resmileştirme kararı almanıza yardımcı olabilir.

AKREP: Patron sizsiniz ve siz çok değerlisiniz bunu fark edin. Bekar Akrepler sizzler de şanslı bir dönemdesiniz. Sosyal olmalı ve yenilikleri kabullenmelisiniz. Evli Akrepler sorunlu ilişkinizi sonlandıracak cesareti kendinizde bulduğunuz zamanlardasınız şimdi karar sizin!

YAY: İş ve özel yaşamınızda şans sizden yana. Yeni bir ilişkiye başlayabilir, iş hayatınızda uzun süren belirsizliklerden sonra dikkat çekecek maddi manevi rahatlayacağınız gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bugün meditasyon yapın inançlarınızla bütünleşin ki ruhunuz güçlensin. Arınmak yeni başlangıçlara doğru yol almak için sizleri her bakımdan güçlü kılacaktır.

OĞLAK: Ruhsal olarak güçlendirecek, omuzlarınızda yüreğinizde ağırlık yapan sorun alışkanlık ve takıntılarınızdan arınacaksınız. Kendinizi geliştirebileceğiniz yenileyebileceğiniz aktivitelere yöneleceksiniz. İçinden çıkamadığınızı düşündüğünüz pek çok konuya çözüm bulacak yaşamış olduğunuz onca zorluğa rağmen hayata tutunabilmenin mücadele edebilmenin şükrü ile kendinize bir şans daha vereceksiniz.

KOVA: İş arıyorsanız bulabilir, yeni bir ortaklık yapabilirsiniz. Yeteneklerinizi kazanca dönüştürün. Bu dönemde yeni tanıyacağınız insanlardan beklemediğiniz faydalar görebilir, hayat rotanızı bambaşka bir yöne çevirebilirsiniz. Haftanın son günlerinde kemik ve eklem ağrıları yaşanabilir. Ağrılarınızı önemseyin ve bir hekime görünün.

BALIK: Öfkenizin esiri olmak istemiyorsanız haklı olmaya değil mutlu olmaya bakın. Anlık zaferler elde edip büyük hayal kırıklıkları yaşamanıza sebep olabilir. Alacağınız tepkilerin altından kalkamayabilirsiniz. Duygusal konularda da yerine getiremeyeceğiniz sözler vermemeli gerçekçi davranmalısınız. 

<p>Sosyal medyada birçok dizi yayınlandığı gün TT listesinde kendisine yer buluyor. Tarih dizileri g

Kasım ayının en çok izlenen ilk 10 dizisi

Ukrayna - Rusya sınırında endişelendiren görüntü!

Hangi araç sahibi ne kadar ödeyecek? 2022 yılı MTV oranı belli oldu

Ankara'nın Beypazarı ilçesinde yerlerinden kopan kayalar evlerin üzerine düştü