• $13,5409
  • €15,4354
  • 788.547
  • 2065.81
27 Kasım 2020 Cuma

30 Kasım'da İkizler burcunda Ay Tutulması

Sırat köprüsünden geçeceğiz. Ya beraatımızı alacak kendimizi geliştirerek geçeceğiz bu köprüden ya da zannımızca alışkanlıklarımızın esaretinde yaptığımız bencilliklerin cezası ile karşı karşıya kalacağız. Seçim irademizde ve ruhlarımızın iyi yönünün kötü tarafını yenmesinde saklı.

KOÇ: Bu hafta her konuda güçlü bir dönem karşılıyor sizleri. Yeniliklere açık olmanız, kariyer hayatınızın en parlak döneminin kapılarını aralıyor sizlere. Bu dönemde başarı merdivenlerini hızla çıkacak gerçek dostların destekleri ile kalıcı ve uzun vadeli işlerin başarılı kahramanı olacaksınız.

BOĞA: Bu hafta kendi yakınlarınız ve ailenizle ilgili konularda yaşanacak olumlu ya da olumsuz gelişmelerle ilgileneceğinize işaret etmekte. Aile içinde geçmişte yaşanan bir sorun tekrar gündeme gelebilir ve yaşanan gerginliğin yerini huzura bırakması için yapıcı yönde görevi siz üstlenebilirsiniz. Bunu yaparken sezgilerinize güvenin. Önemli olan kimin haklı olduğundan ziyade aile bütünlüğünün korunması ve kalplerin kırılmaması olmalıdır.

İKİZLER: Bu hafta kaybettiğinizi düşündüğünüz maddi - manevi konularda yaşanacak gelişmelerle var olan şartlarınızın iyileşerek eskisinden çok daha iyi bir hale geleceğine işaret etmekte. İş hayatınızda duygularınızla değil mantığınızla hareket ederseniz kazanacaksınız. Bu süre içinde; aile bireylerinizin desteğini de uyarılarını da dikkate almalı; her şeyi ben bilirim tarzında hareket etmeden yeni fikir ve düşüncelere açık olmalısınız.

YENGEÇ: Bu hafta gökyüzü duygusal geçişlerinizi daha da yoğun bir hale getirebilir. Kararlar alın yaşadıklarınızı sorgulayın fakat uygulamaya geçmek için biraz bekleyin. Ailevi konularda tutumunuz bir hayli önem kazanmakta. Bağlarınızın güçleneceği birbirinizi anlayarak ve saygı duyarak hareket edeceğiniz bu özel zamanı iyi değerlendirin. Bekar Yengeç’ler de değişim enerjisini yoğun bir şekilde yaşayacaklar ve yeni farklı sağlam temeller üzerine kurulu keyifli bir birlikteliğe adım atacak.

ASLAN: Bu hafta her konuda yanlış düşüncelerinizden uzaklaşacaksınız. Aşk hayatınızda mutluluk bazı sözde arkadaşlarınızı rahatsız edecek dikkat edin ve konuşmayın. Eş ya da sevgilinizle aranızı açmak için sinsi planlarının amacına ulaşmasına izin vermemek sizin elinizde.

BAŞAK: Özgüveniniz yükselecek, şansınız yükseliyor. Bu hafta yeni başlangıçlar ve iş hayatınızda yaşanacak hızlı gelişmeler temponuzu yükseltecek. Cesur olun ve sorumluluk almaktan çekinmeyin. Parlak zekanızı ortaya koyma zamanıdır şimdi. Yakın çevrenizde gerçekleşecek olumlu etkiler sizi de etkileyecek. Düşüncelerinizi gerçeğe dönüştürmek için pek çok fırsat girişim sizin fark ettiğiniz kadarı ile yaşamınızı taçlandıracak.

TERAZİ: Bu hafta terfi, zam gibi kariyer hayatınızda olumlu enerjiler hakim. Gizliliğe önem verin ve beklentilerinizi yaşadığınız gelişmeleri ulu orta konuşmamaya özen gösterin. Fiziksel çekiciliğinizin her zamankinden yüksek olduğu bir süreçtesiniz. Çevrenizde hayranlık uyandıracak birçok teklifle karşılaşacaksınız.

AKREP: Gökyüzü bu hafta eski eş eski sevgili ya da ortaktan kaynaklı zararlar ile karşılaşabileceğinize işaret etmekte çok dikkatli olun. Aynı tekrarlar daha büyük zararlar almanıza neden olabilir. Bu dönemde iş hayatınızda dikkatli olmalısınız. Çalışma arkadaşlarınız arasında yaşanacak gerginlikler sizi de etkileyebilir.

YAY: Uzun zamandır finansal problemler yaşıyor, çok emek verip az kazanıyorsanız yüzünüzü güldürecek gelişmeler ile karşı karşıyasınız bu hafta. Uzun zamandır tahsil etmek için uğraştığınız bir alacağınızla ilgili olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Mesleğinizle ön plana çıkacak ve işbirlikleri sayesinde kariyerinizde hedeflerinizi yükseltecek imkanlarla karşılaşacaksınız. Yine bu dönemde alım satımlar sizler için karlı kazanımlar getirecektir.

OĞLAK: Bu hafta yakın arkadaşlarınız ve akrabalarınızdan zararlar görebilir beklemediğiniz nankörlüklerle karşılaşabilirsiniz. Bu durum sizleri kısa bir süre için üzse de gerçeklerle yüzleşmenin rahatlığını yaşayacaksınız. Girişimleriniz hemen her konuda etkili ve olumlu yönde ilerleyecektir. Aşk hayatınızda ise kendinize de sevdiğiniz insana da adil olmalısınız.

KOVA: Bu hafta arkadaşlıklarınızı yeniden gözden geçirecek ve bazı ilişkilerinizi bitirerek hayatınızda düzenlemeler de bulunabileceksiniz. Bu hafta özgüveninizin egoya dönüşmemesi konusunda her zamankinden hassas davranın. Ay boyunca tartışmalar sizin zararınıza olacaktır bunun bilinci ile sakinliğinizi koruyarak hareket edin.

BALIK: Bu hafta; istediğiniz hızda ilerlemeyen tüm konularda yaşanacak hızlı ve olumlu gelişmeler öz güveninizi yükseltirken doğru yerde doğru zamanda doğru insanlarla birlikte olabilmenin mükafatınında büyük olacağını müjdeliyor sizlere. Sezgilerinize güvenin ve enerjinizi pozitif düşünerek sürekli yükseltin. Bu ay önce ben demek yerine size değer veren insanların olduğunu unutmadan önce BİZ daima BİZ demeyi başarabilmelisiniz.  

<p>Programda öne çıkan başlıklar:</p><p>AK Parti MKYK Üyesi Emre Cemil Ayvalı:  CHP'nin tüm yandaşla

Başkan Erdoğan'dan Arnavutluk'ta

Yeni taşındığı evde gizli geçit buldu! Kapağı açınca hayatının şokunu yaşadı

Para yerine taş kullanıyorlar! İşte ülkeler hakkında ilginç bilgiler...

Dünyayı alarma geçirdi! Yanardağ felaketinde adalar tamamen battı