• $31,0248
  • €33,7035
  • 2020.64
  • 9312.12
29 Aralık 2023 Cuma

27 Aralık 2023 dolunay ve burç yorumları

Yılın son dolunayı Mars'la kavuşumda ve Neptün'le kare açı yapması, güçlü bir hayal gücünü ve imkansıza yönelik arzuyu harekete geçirerek, Yeni Yıla yaratıcı bir şekilde hazırlanmamıza ve yeteneklerimizi sergilememize olanak tanır.

Geçmişin kim olduğumuz üzerinde derin bir etkisi vardır, bu nedenle bizi sıkışıp tutan eski hikayeleri düşünmek ve bırakmak, deneyimlemek istediklerimiz için çabalamak için gerekli iç özgürlüğü yaratmak önemlidir.

Burcun altıncı evindeki dolunay, hem işte hem de refahınızda ertelediğiniz her şeyi yüzeye çıkarabilir ve genellikle her iki alanda da sonuçlara yol açar.

ASTROLOJİK ETKİLER VE ÖNEMİ

27 Aralık 2023 tarihinde Yengeç burcundaki dolunay özellikle gezegenleri beşinci derece artı eksi 2 derece olan Yengeç, Akrep ve Balık burçlarında olanlar için önemli olacak.

Yengeç burcundaki dolunay bir güvenlik duygusu getirir ve duygulara, anılara, aileye, sevgiye odaklanmanızı sağlar.

Dolunay enerjisini kendinizi araştırmaya, yaratıcılığa, felsefeye, tarihe ve sosyolojiye kaptırmak için kullanın, kişisel gelişim için en harika zamanı yapın.

İLİŞKİLER VE BAĞLANTILAR

Astrolojide yedinci ev, en önemli ilişkilerimizi, kişisel ve iş ortaklarımızı, ilişkilerin kalitesini, haklarımızı ve yükümlülüklerimizi içerir.

Bilinçaltı rüyalar, kurtuluş ve yalnızlıkla ilişkilendirilen burcun on ikinci evi, dolunay sırasında kibirden emekli olup gerçekten önemli olana odaklanma, bitmemiş işleri netleştirme ve yeni içgörüler kazanma fırsatı sağlar.

Dolunay sırasında, canlı rüyalar ve geçmiş korkular yeniden su yüzüne çıkabilir ve kişisel gelişim ve dönüşüm için onlarla yüzleşme ve bunları ele alma fırsatı sunabilir.

KOÇ: Bu Dolunay ile hafta boyunca baş ağrıları ve boyun bölgenizle ilgili sağlık problemlerinizi önemsemelisiniz. İş hayatınızda riskli davranışlar anlık kararlar kayıplara ve ortaklıkların bozulmasına neden olabilir. İyice araştırıp düşünmeden kararlar almamalı ve kendi fikirlerinizi kabul ettirme konusunda ısrarcı davranmamalısınız. Özel yaşamınızda da öfkeli davranışlar ve kıskançlıklardan uzak durmalı gizli saklı işler çevirmemelisiniz.

BOĞA: Bu Dolunay ile iş ve özel yaşamınızda etki altında kalmadan sadece sezgilerinize güvenin ve cesaretli adımlar atın. Dolunay enerjisi evli Boğa'lar içinde dikkat çekici enerjileri beraberinde getirmekte. Eşinizin geçmişinde yaşadığı bir ilişki ya da evliliğinden kaynaklanan sorunlar yaşanabilir. Eşinizle duygularınızı paylaşmalı ve bu sorunu aşması gerektiğinin farkına varmasını sağlamalısınız. Bekar Boğa'lar sizlerde bu dönemde birden fazla insanın dikkatini çekebilir kıskanç arkadaşlarınızın hoş olmayan davranışları ile yeni bir ilişkiye adım atmaktan alıkonabilirsiniz.

İKİZLER: Bu Dolunay ile aile anne-baba kardeşlerle ilgili konularda yaşanacak olumlu gelişmeler sizi pek çok konuda cesaretlendirecek. Karşılık beklemeden seviliyor olmanın gücü yaşamınızın sıkıntılı her noktasında çıkış noktalarını yakalayarak çözüme kavuşturmanızı sağlayacak. Bekar İkizler arkadaşlarınız aracılığıyla tanışacağınız biriyle yakınlaşabilir daha önce hissetmediğiniz duyguları deneyimleyebilirsiniz.

YENGEÇ: Dolun ay enerjisi sağlık sorunları yaşayan Yengeçlerinde yüzlerini güldürecek enerjilere sahip. Ayrıca çocuk ya da kardeşleriyle sorunlar yaşayan Yengeçler Başak Dolun ay huzur ve sevginin barışını getirecek sizlere. Yeni bir beraberliğe adım atabilir var olan beraberliğinizde sorunları aşarak evlilik yolunda ilk adımı atma kararı alabilirsiniz.

ASLAN: Bu Dolunay ile yolculuklarda sorunlar yaşayabilir bir anlık dikkatsizlik sonucu üzücü olaylarla karşılaşabilirsiniz. Dikkatli olun. Dolun ay enerjisi ile özel yaşamınız bir hayli önem kazanacak eş ya da sevgilinizle ilişkiniz hakkında kararlar alacak ve cesaretle uygulayacaksınız. Uygulamalısınız! Aşk hayatınız seçimleriniz ve cesaretinizle bambaşka bir boyut kazanacak. İçinize yönelin ve kalbinizin sesini dinleyerek kararlar alın... Haksızlık ettiğinizi düşünüyorsanız özür dileyin, haksızlığa uğradığınızın farkına vardıysanız buna bir son verin. Yaşadıklarınız ve yaşattıklarınızı sorgulayın. Sizler özel yaşamınızda huzursuz olduğunuzda hayatınızın her alanına yansıtan aşkı tüm yalınlığıyla yaşayan ve yaşatan insanlarsınız. Bunun bilinci ile hareket etmeyi başarmalısınız.

BAŞAK: Bu Dolunay enerjisi ile iş eğitim ve özel hayatınızda uğramış olduğunuz haksızlıklar zorluklar yerini olumlu gelişmelere bırakıyor ve ön plana çıkarak hakkınız olanı almaya başlıyorsunuz. Cesaretinizi bilgi deneyim ve özgüvenle birleştirdiğiniz anda rotanızı belirleyin ve hedeflerinize doğru kararlılıkla ilerleyin. Özel yaşamınızda ise aşk sizi karşılamakta... Aşktan korkmayın ve aşkın her renginin güzelliklerini ruhunuza katın.

TERAZİ: Bu Dolunay ile Başak burcunda Dolunay gerçekleşecek. Hedefler belirleyin yapmanız uzaklaşmanız yakınlaşıp sahip çıkmanız gerekenlerin farkına varın ve harekete geçin. İş hayatınızda sonlanmalar yaşayabilir çok daha iyi şartlarda yeni başlangıçlar ve fırsatlara erişebilirsiniz. Korkmayın değişim enerjisi sizleri girdap gibi içine çekerken direnmek yerine uyumlu olun ufak tefek zorluklarla karşılaşsanız da mücadele edin yeteneklerinizi ortaya koyun ve başkalarına değil kendinize güvenerek hareket edin. Bekar ve ilişkisi olmayan Terazi'ler Dolun ay enerjisi aşk hayatınızda ilişkinizi resmileştirme kararı almanıza yardımcı olabilir.

AKREP: Bu Dolunay ile patron sizsiniz ve siz çok değerlisiniz bunu fark edin ve bırakın yüreğinizde aşk ruhunuzda heyecan şekillendirsin bir çocuğun bitmez tükenmez enerjisi gibi hayatınızı. Bekar Akrepler sizlerde şanslı bir dönemdesiniz sosyal olmalı ve yenilikleri kabullenmelisiniz. Evli Akrepler sorunlu ilişkinizi sonlandıracak cesareti kendinizde bulduğunuz zamanlardasınız şimdi karar sizin!

YAY: Bu Dolunay ile iş ve özel yaşamınızda şans sizden yana. Yeni bir ilişkiye başlayabilir iş hayatınızda uzun süren belirsizliklerden sonra dikkat çekecek maddi manevi rahatlayacağınız gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bugün meditasyon yapın inançlarınızla bütünleşin ki ruhunuz güçlensin. Arınmak yeni başlangıçlara doğru yol almak için sizleri her bakımdan güçlü kılacaktır. Dolun ay enerjisi daha önce farkına dahi varamadığınız gizli düşmanlarınızın ortaya çıkmasını ve zarar vermelerini engelleyecek. Sizler için arınma ve yenilenme zamanı. Hayatınızda radikal kararlar alıp başarıyla uygulayabileceksiniz evli Yaylar yaşananlar eşinizle ilişkinizi de çok daha keyifli ve özel bir hale getirecek.

OĞLAK: Bu Dolunay ile ruhsal olarak güçlendirecek omuzlarınızda yüreğinizde ağırlık yapan sorun alışkanlık ve takıntılarınızdan arınacak. Kendinizi geliştirebileceğiniz yenileyebileceğiniz aktivitelere yöneleceksiniz. İçinden çıkamadığınızı düşündüğünüz pek çok konuya çözüm bulacak yaşamış olduğunuz onca zorluğa rağmen hayata tutunabilmenin mücadele edebilmenin şükrü ile hayata kendinize bir şansa daha verecek. Karşılığını da fazlası ile alacaksınız.

KOVA: Bu Dolunay ile iş arıyorsanız bulabilir yeni bir ortaklık yapabilirsiniz. Yeteneklerinizi kazanca dönüştürün. Bu dönemde yeni tanıyacağınız insanlardan beklemediğiniz faydalar görebilir hayat rotanızı bambaşka bir yöne çevirebilirsiniz. Haftanın son günlerinde kemik ve eklem ağrıları yaşanabilir. Ağrılarınızı önemseyin ve bir hekime görünün.

BALIK: Bu Dolunay ile öfkenizin esiri olmak istemiyorsanız haklı olmaya değil mutlu olmaya bakın ve öfkeli sözlerin yıkıcı etkisinden uzak kalmak için sakin ve adil olmayı başarın. Anlık zaferler elde edip büyük hayal kırıklıkları yaşamanıza sebep olabilir. Alacağınız tepkilerin altından kalkamayabilirsiniz. Duygusal konularda da yerine getiremeyeceğiniz sözler vermemeli gerçekçi davranmalısınız. Maddi konularda çıkarcı yaklaşımlar ciddi sorunlara sebep olabilir her bakımdan gerçekçi ve uyumlu olduğunuz takdirde her şey yoluna girecek.

<p>Malko Tırnovo gümrük noktasındaki gümrük görevlileri, Bulgar tescilli bir arabada yapılan incelem

Sıkı sıkı sardılar ama gümrükten geçiremediler

60.000 TL'den başlıyor: Kapış kapış gidiyor! İşte ikinci el otomobiller…

BİM 23 Şubat 2024 aktüel ürünler kataloğu yayınlandı

Dünyanın en kirli halısı! Son halini gören gözlerine inanamıyor