• $32,7087
  • €34,9432
  • 2442.17
  • 10511.6
24 Eylül 2021 Cuma

26 Eylül Terazi burcunda Merkür Retrosu

22/23 Eylül ekinoks ve Terazi sezonu başladı. Güneş, dünya burcundan Başak burcundan Terazi burcuna geçer. Bunun tam zamanlaması, saat diliminize bağlı olacaktır. Ancak enerjideki değişimi hissedebilmelisiniz. Toprak burcundan hava burcuna geçerken, enerji omurgamızdan yukarı doğru hareket eder ve başımızın üstünden dışarı çıkar. Bu enerjiyi daha yüksek alemlerle bağlantı kurmak ve daha yüksek bir bilgeliği keşfetmek için kullanabilirsiniz, sadece tekrarlayan veya yargılayıcı düşüncelere takılıp kalmamaya dikkat edin. Terazi sezonu ayrıca kalp çakramıza ve ortaklıklarımıza da ışık tutabilir, bu nedenle önümüzdeki günlerde bu temanın ortaya çıktığını fark edebilirsiniz.

Merkür Terazi hava burcunda geri hareketine giriyor. Merkür hava elementi tarafından yönetilir, bu nedenle bu burçta kendini güçlü ve güçlü hisseder. Bu güç, Merkür gerilemesinin enerjik etkilerini artırabilir, bu da bizi biraz daha dağınık veya belki de zihinsel olarak sisli hissettirebilir. Ancak, sezgimize uyum sağlayarak ve bağlantı kurarak bunun bizim için çalışmasını sağlayabiliriz.

KOÇ: Bu hafta her bakımdan duygusal ruhsal ve maddi olarak geçen haftaya kıyasla iyileşmeler yaşayacağınız enerjilerle karşı karşıyasınız. İş ve eğitim hayatınızda vizyonunuzu yüksek tutmalısınız. Yıldızların öğretmeni Satürn'ün baskısı azalıyor. Şimdi finansal konularda kazanımlarınızı arttırmanız mümkün mücadele etmeli hakkınızı aramalı ve kararlı olmalısınız.. Aynı zamanda, Venüs'ün burcunuza yapacağı enerjiler güçlü kılacak sizleri. Özel yaşamınızda sorunlara karşı daha duyarlı olacak devam eden ilişki ya da evliliğiniz ile ilgili bu davranışınızın olumlu yansıması ile huzur verip huzur bulacaksınız.

BOĞA: Bu hafta kardeşlerinizle ilgili konularda sorunlar yaşanabilir. Öğrenci Boğa'lar eğitim ve akademik anlamda konsantre olmakta zorlanabilirler, takıntılı yakınlarınızın etkisi altında kalmamaya özen göstermeli ve bireysel olarak kendinizi motive etmeye gayret etmelisiniz. Haftanın 3'üncü gününden itibaren iş ve eğitim hayatınızda daha iyi enerjiler sizleri karşılamakta. Özel yaşamınızda ise yanlış anlaşılmalara karşı dikkatli olun. Eş ya da sevgilinizin iyi niyetle yaptığı davranışları ilişkinizi kıskanan kişilerin söylemleriyle yanlış değerlendirip ilişkinize zarar verecek yaklaşımlardan uzak durun. Bekar ve ilişkisi olmayan Boğa'lar bu hafta sürpriz beraberliklere adım atabilirler.

İKİZLER: Gökyüzü bu hafta hayatınızın pek alanında hayallerinizi gerçekleştirmek için sizi yorulmadan çalışmaya yöneltecek enerjileri barındırmakta. Bu hafta iş başvurularınız kabul görebilir, iyi gelirler elde edeceğiniz bir işe başlayabilirsiniz. Hukuki konularda alacak verecek meselelerinde ise adalet sizden yana işleyecektir. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizle daha kaliteli zaman geçirmek için çabalayın. Evli İkizler eşinizin yakınlarıyla ilgili konulardan duyduğunuz rahatsızlıklardan eşinizi sorumlu tutan konuşmalar huzursuzlukları tırmandırabilir dikkatli olmalı, ilişkinizi çıkmaza sokmamaya çalışmalısınız. Bu hafta sağlıkla ilgili konularda özellikle şeker hastası olan İkizler biraz daha dikkatli olmalılar.

YENGEÇ: Bu hafta, her bakımdan iş ve eğitim hayatınızda daha yaratıcı olmayı başaracağınız enerjilerle karşı karşıyasınız. İş ve finansal konularda ise beklentilerinizin gerçekleşeceği etkiler söz konusu, fakat bu olumlu gelişmeleri çok fazla paylaşmamaya çalışmanız yararınıza olacaktır. Öğrenci Yengeç'lerde bu hafta son derece başarılı enerjilerle karşı karşıyalar. Sizi motive edecek yakınlarınızın söylemleri cesaretinizi arttıracaktır. Sizi rahatsız hissettirecek olan tek yön ise aşk hayatınızda ilişkilerde şanssız hissetmek ve buna neden olan kişinin tutumu olacaktır.

ASLAN: Gökyüzü bu hafta, iş hayatınızda sürpriz ve beklenmedik gelişmelerle sevineceğiniz başarılı olacağınız enerjilere işaret etmekte. Sabrınızın karşılığını almaya başladığınız bir haftadasınız. Ön yargılarınızdan uzak durmalı iş ve eğitim hayatınızda yaşananların akışına ayak uydurmalısınız. Bu hafta ruhsal ve bedensel olarak ta kendinizi arınmış ve güçlü hissedeceksiniz. Bu hafta aşk hayatınızda hayalleriniz gerçek olabilir. Güven, sevgi, aşk üçlemesinin rüya olmadığını yaşayarak öğrenebilirsiniz. Dikkat edin mutluluğunuz kıskanç ve başkalarının mutluluğundan mutsuz olan kişileri rahatsız edecektir. Tedbirli olmalı burcunuzun temsil ettiği Aslan'ın pençeleriyle sizin olanı korumalısınız. Öğrenci Aslanlar da bu hafta ödüllendirici enerjiler ile karşı karşıyalar.

BAŞAK: Bu hafta iş hayatınızda oldukça iyi bir kazanım elde edebileceğiniz bir işi ya da projeyi önemli bir fırsatı kaçırmanız olası. Başkalarına yardımcı olurken yapmanız gerekenlerden uzaklaşmayın özellikle kardeşleriniz ile ilgili konularda eğrinin doğru olmayacağını görmeli ve kendi işlerinize yönelip fırsatlar karşınıza çıkmışken değerlendirmeyi seçmelisiniz. Kendi işlerinin sahibi Başak'lar da oldukça önemli müşterilerle iyi bir anlaşma yapmak adına şanslı enerjilerle karşı karşıyalar. Özel yaşamınızda ise evrendeki yıldızlar, keyifli ve unutulmaz zaman geçirmeniz adına sizleri desteklemekte.

TERAZİ: Bu hafta iş ve eğitim hayatınızda sizden çok farklı düşünce sürecine ve görüşlerine sahip kişilerin muhalefeti ile karşılaşabilirsiniz. Alım satımlar iş hayatınızla ilgili tanıtımlar bu hafta boyu oldukça ses getirebilir, aktivitelerinizi gerçekleştirmek için elinizi çabuk tutmaya gayret etmelisiniz. Bu hafta özel yaşamınızda da benzer durumlar yaşanabilir. Eşinizle aranızda fikir ve hayat felsefesi olarak ciddi farklılıklarınız varsa, karşılıklı bir karara varabilirsiniz. Evli olan Terazi'ler eşiniz ile daha kaliteli zaman geçirmeye yönelmeli ve birbirinizi anlamaya çalışarak hareket etmelisiniz.

AKREP: Finans, kariyer ve akademisyenlerle ilgili konular bu hafta ön plana çıkıyor. Yardımsever Jüpiter'in enerjileri ile finansal olarak yaşadığınız baskılar hafiflemeye başlıyor. Aile ilgili masraflarınız artacak olsa da, çok fazla endişelenmenize gerek yok. Bu hafta yurtdışıyla ilgili gelişmeler işbirliği yapmak harika bir fikir olabilir sizler için. Şimdi büyük düşünme zamanı bu tarz girişimleriniz rakiplerinize üstünlük sağlamanız açısından önem taşımakta. Kilo problemi olan Akrep'ler daha zinde ve sağlıklı kalmak için düzenli bir egzersizle diyete başlayabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise yeni bir insanla yeni bir başlangıç gerçekleştirebilir, yanlış bir insana gereğinden fazla emek verip kendinizi mahkum ettiğiniz karanlıktan uzaklaşmayı başarabilirsiniz.

YAY: Gökyüzü bu hafta ailevi konularda 3'üncü şahıslardan kaynaklı bazı huzursuzluklar veya rahatsızlıkların sizi mutsuz edebileceğine işaret etmekte. Boş boğaz kişilerin umarsızca söylemleri iş ve eğitim hayatınızda motivasyonunuzu düşürebilir. Bu hafta yakınlarınızla bir akşam yemeğinde buluşmak dışarıdan gelen iyi niyetli olmayan tavırlara karşı planlamalar yapmanız açısından önemli ayrıca böyle bir planlama ile aranızdaki duygusal bağ güçlenir ve sizi bir arada tutar. İş ve eğitim hayatınızda gösterişten uzak durmalı, masraflarınızı dengede tutmalısınız. Bu hafta alım satımlar kredi başvuruları gibi konulardan da uzak durmanız yararınıza olacaktır. Özel yaşamınızda ise kararsızlıklar kuşku ve kaygılar yanlış kararlar ve pişmanlıklara yol açsın istemiyorsanız başkalarının söylemlerinin sizi bu kadar etkilemesine izin vermemelisiniz.

OĞLAK: Bu hafta eviniz ya da iş yerinizin su ve elektrik tesisatı ile ilgili sorun ve onarım çalışmalarıyla uğraşabilirsiniz. İş hayatınızda başarı istiyorsanız risk almalı iyi planlamalarda bulunmalı, başkalarına verilen sözlere değil kendi potansiyelinize ve yapabileceklerinize güvenerek yol almalısınız. Bu hafta birinci önceliğiniz meslek hayatınızda sorunları ortadan kaldırmak için çaba göstermeniz olmalı. Uzun zamandır alan ya da iş değişikliği yapma düşünceniz varsa bu hafta harekete geçin üstlerinizin dikkatini çekmek ve başarıya ulaşmak için yeteneklerinizi sergileyin. Özel yaşamınızda evli Oğlak'lar kıskançlığa bağlı tartışmalar hafta boyunca sizleri zorlayabilir. Bekar Oğlak'lar ise arkadaşları aracılığı ile tanıyacakları biri ile duygusal bir yakınlaşma içine girebilirler bu hafta.

KOVA: Bu hafta iş ve eğitim hayatınızda yeni fikirlerle ve yeni stratejilerle ışıldayacaksınız. Hayal gücünüzü açığa çıkarın ve özellikle parasal konularda beklentilerinizi ilerletmek için yeni yollar keşfedin. Ayrıca, bu haftaki gökyüzü enerjileri maneviyata olan inancınızı güçlendirmek için harika bir dönem sizler için. Kendi işinin sahibi Kova burçları bu hafta oldukça kârlı bir anlaşmayı imzalayabilir var olan şartlarınızı çok daha fazla kitleye ulaştırma imkanı elde edebilirsiniz. Eğitim hayatınızda ise başarı için mücadele eden öğrenciler bilge Jüpiter, güçlü Güneş ve entelektüel Merkür tarafından desteklenmekte, bu da hızlı kavrama gücü ve başarıyı mümkün hale getiriyor sizler için. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin iş hayatında yaşanacak gelişmeler ile sevinebilir birbirinize destek olmanın ne kadar önemli olduğunu daha iyi kavrayabilirsiniz. Bekar Kovalar sizlerde anlık kararlar ile yanlış beraberliklere adım atmamak adına dikkatli olmalısınız.

BALIK: Bu hafta oldukça enerjik hissedeceğiniz enerjiler söz konusu. Kaybettiğiniz hayat enerjiniz aile bireylerinizin de desteğiyle yükselmeye başlıyor. İş hayatınızda ise finansal pozisyonunuzu güçlendirebilecek fırsatlarla karşılaşmanız mümkün. Beklediğiniz terfi yeni bir iş alanı, yeni başlangıçlar haftanın size yansıyan enerjileri arasında. Kendi işinin sahipleri verimliliği arttırmayı sağlayabilecekleri enerjilerle karşı karşıyalar. Özel yaşamınızda ise uzun zaman sonra karşılıklı öz verinin meyvelerini aşkla toplayacakları enerjiler ile karşı karşıyalar. Bekar Balık burçları sizlerde çekiciliğinizin yoğun ve dikkat çektiği bir hafta olmanın şanslı etkilerini doğru değerlendirmek için sosyal olmaya odaklanabilmelisiniz.

<p>Sarıyer'deki Memduh Paşa Yalısı soygunuyla ilgili son dakika haberleri gelmeye devam ediyor. Peki

Film gibi yalı soygununun yeni görüntüleri ortaya çıktı!

2024 Kurban Bayramı namazı saat kaçta? İşte il il namaz vakitleri

20 milyonu aşkın öğrenci karne alarak yaz tatiline girdi

Dünyanın en büyük helikopter filosuna sahip ülkeleri! Türkiye'nin yükselişi devam ediyor