• $32,847
  • €35,3459
  • 2494.46
  • 10739.9
23 Eylül 2022 Cuma

25 Eylül Yeni Ay ve burçlara etkileri

25 Eylül'de yükselen eylül yeni ayı, sonbaharın ilk ay tutulmasıdır ve bize hayatımızda dengeyi bulmak için çok ihtiyaç duyduğumuz bir fırsatı sunuyor. Herkes bu güçlü ay anını farklı şekilde deneyimleyecek, bu nedenle hazırlanmak için Eylül 2022 yeni ayının burcunuzu nasıl etkileyeceğini bilmek isteyeceksiniz.

Sonbahar ekinoksundan sadece birkaç kısa gün sonra, güneş ve ay tatlı ve cana yakın hava burcu Terazi de hizalanacak ve bu ayın yeni ayını oluşturacak. Bu Yeni Ay Terazi sezonunun sosyal açıdan ileriye dönük yeteneğini tam gaza getiriyor, kabarcıklı taraflarımızı ortaya çıkarıyor ve bağlantı kurma arzusunu ateşliyor. Genel olarak, Terazi'deki yıllık Yeni Ay, işbirlikçi bir ortaklığa başlamak ve hayatımıza daha uyumlu bir denge duygusu getirmek için güzel bir zaman olabilir. Bununla birlikte, bu Ay tutulması Merkür gerilemesi sırasında gerçekleşir - ve armatürler aslında Yeni Ay zamanında Merkür ile işaret dışı bir kavuşumda olacaktır. Merkür'ün dönüşleri yeni şeylere başlamak için pek de ideal bir zaman değil, bu yüzden hafif adımlarla ilerleyin ve kucaklayın. Siz bu mevsimsel değişime adım atarken Terazi'nin her zaman dengeli olan ılımlılık duygusu.

Yeni Ay bolluk ve hoşgörü gezegeni Jüpiter ile karşı karşıya geleceğinden, elbette orta yolu seçmek yapmaktan daha kolay olabilir. Jüpiter'in etkisi duygularımızı güçlendirebilir veya abartabilirken, Merkür gerilemesi düşüncelerimizi bulandırabilir, bu yüzden ölçülü olmaya çalışın. Bu, duygusal bir yeni ay kalıntısıyla uyanmaktan kaçınmanıza yardımcı olacaktır.

KOÇ: Kalbini açık tut Koç, çünkü en yakın ilişkilerindeki dinamikler bu Yeni Ay'ın altında gelişiyor. Önemli bir diğeriniz varsa, birlikte daha uyumlu bir duygusal yolculuğa çıkıyor olabilirsiniz. Bekarsanız, bu bağlantı odaklı enerji hayatınıza yeni birini getirebilir veya sadece dengeli bir birliktelikte aradığınız ideal niteliklere uyum sağlamanıza yardımcı olabilir.

BOĞA: Artık resmi olarak sonbahar, Boğa, bu yüzden günlük rutininiz muhtemelen biraz çekişme gerektirebilir. Bu Yeni Ay tam da ihtiyacınız olan ilham kaynağı olabilir. Daha iyi bir iş/yaşam dengesine odaklanarak veya bir kenara itilmiş bazı kişisel randevular alarak genel sağlık durumunuz söz konusu olduğunda yeni bir sayfa açın. Kendinizin en iyi ve en parlak versiyonu olabilirsiniz.

İKİZLER: Bu Yeni Ay, hayatınızdaki ilham kıvılcımını yeniden ateşliyor. İkizler, bu yüzden onu iyi kullanın. Romantizm ve flörtler buharlaşıyor, bu yüzden bu aşk hayatınızı ısıtmak için harika bir ay. Aynı zamanda yaratıcı çabalar için en iyi zamandır, bu nedenle eski tutku projelerini yeni bir bakış açısıyla ele alın.

YENGEÇ: Yılın daha soğuk yarısına girdiğimiz için yuva yapmak gibisi yok, Yengeç. Ve dördüncü evinizdeki bu Yeni Ay, evinizi yeniden şarj etmeniz gereken rahat sığınak haline getirmeniz için size ilham veriyor. Rahat ve ruhunuzu besleyen bir gece için sonbahar dekoru giyin veya yakın arkadaşlarınızı davet edin. Güvenli alanınızda boş zamanların tadını çıkarmak çok önemlidir.

ASLAN: Merkür gerilemesi sayesinde, iletişim senin için biraz aksadı. Bu diplomatik Yeni Ay, takviminizdeki pürüzleri gidermenize yardımcı olabilir. Çevrenizdeki insanlarla bağlantı kurun ve fikirlerinizi başkalarıyla paylaşmanın yollarını bulun. Yolda sizin için fırsatlara yol açabileceğinden, oluşan yeni bağlantıları veya ortaya çıkan önemli konuşmaları not edin. Özel yaşamınızda ise huzur aşk dolu günlerdesiniz.

BAŞAK: O banka hesabına bir destek getirme zamanı, Başak. Bu Yeni Ay finans sektörünüzü aydınlatıyor, bu nedenle kendiniz için yenilenmiş bir bütçe oluşturmak veya ödeme oranınız hakkında bir konuşma başlatmak için harika bir fırsat. Gelirle ilgili herhangi bir sohbette gezinirken veya müzakere ederken yüksek bir öz değer duygusu kanalize edin. En iyisini hak ediyorsun, bu yüzden daha azına razı olma.

TERAZİ: Bu senin Yeni Ay'ın Terazi, bu yüzden arzularını kucaklamaya ve kendini ilk sıraya koymaya hazırlan. Başkalarının hırslarınız hakkında ne düşüneceği konusunda endişelenmeyin şimdi hedefleriniz için utanmadan ve güvenle harekete geçme zamanı. Başarmak istediğiniz şeylere odaklanın ve kendi beklentileriniz dışında herkesin beklentilerini bırakın.

AKREP: Herkesin arada bir ruhsal pillerini yeniden şarj etmek için bir anına ihtiyacı vardır, Akrep - ve bu Yeni Ay size kendinizi yenilenmiş hissetmenize yardımcı olacak, iç gözlemsel bir rahatlama sunuyor. Büyük planlar yapmak yerine, programınızı boşaltın ve dinlenmek ve dinlenmek için kendinize biraz zaman ayırın. Yalnız olmak, sezgilerinizle uyum içinde olmanıza yardımcı olacaktır.

YAY: Hiçbir şey seni partinin hayatı olmaktan alıkoyamaz, o yüzden dışarı çık ve biraz Yeni Ay eğlencesi yaşa. Arkadaşlık evinizde gerçekleşen bu ay tutulmasıyla, daha güçlü bir topluluk ve bağlantı duygusu hissedeceğinizi garanti edebilirsiniz. Bir süredir görmediğiniz eski arkadaşlara ulaşarak veya arkadaşlarınızla planlar yapma konusunda liderlik ederek bu heyecandan yararlanın.

OĞLAK: Merkür gerilemesi mevcut kariyer çabalarınıza karışıyor olabilir, ancak bu Yeni Ay size heyecan verici fırsatların da ortaya çıktığını hatırlatmak için yaklaşıyor. Profesyonel yaşamınızda hangi adımları atmak istediğinize dair netlik bulmak için bu içe dönük ay enerjisini kullanın. Önümüzdeki altı ay için geçici bir plan yapın ve topu yuvarlamaya başlayın.

KOVA: Bir Kova olarak, güçlü bir dizi kişisel dogmanız var. Ancak bu Yeni Ay, bunlara fazla kapılmadığınızdan emin olmanızı istiyor. Ölçülü olmayı benimseyin ve zihninizi yeni felsefelere ve bakış açılarına açın. Hayata her şeyi bilen biri olarak değil de bir öğrenci olarak yaklaşarak, fikirlerinizi yeni bir sayfa üzerinde şekillendirme ve inançlarınıza daha fazla güvenme şansınız olacak.

BALIK: Muhtemelen kendinizi bu Yeni Ay'ın altında diz boyu duygular içinde buldunuz, Balık - ama bu Ay aynı zamanda iyileşmeye başlamanız için bir şans da getiriyor. Kalbinizin yüzeyinin altında biriken duygularla temasa geçin ve baskıyı hafifletmenin yollarını bulmaya başlayın. Güvenilir bir sevilenle bağlantı kurmak veya duygularınızı günlüğe kaydetmek yardımcı olacaktır.

<p>19 yaşındaki Arda Güler, Avrupa Şampiyonası tarihinde gol  atan en genç oyuncu oldu.</span><br></

Tahtın yeni sahibi Arda Güler!

Dünya mirası Nemrut bayramda ziyaretçi akınına uğradı

Etiyopya'da müzedeki dev kaplumbağa görenleri şaşırtıyor!

Dünya bizimkileri konuşuyor! ''Türkler mücevherine güvendi''