• $32,8405
  • €35,3364
  • 2485.57
  • 10739.9
24 Mayıs 2024 Cuma

23 Mayıs 2024 Dolunayı

KOÇ: Seyahat, eğitiminize devam etmek veya uluslararası işlere dahil olmak için yeni fırsatlar bu dolunay ile gündeminize gelebilir. Bu dolunay günlük rutininize ara vermek için harika bir zamandır. Çiçek ayı aynı zamanda topluluk önünde konuşma sektörünüzü de harekete geçirerek bunu yeni bir kampanya başlatmak veya yeteneklerinizi yeni bir platformda tanıtmanın yollarını düşünmek için çok önemli bir an haline getiriyor. Yeni fikirleri denemekten korkmayın.

BOĞA: İsteklerinizi söylemekten korkmayın bu dolunayda. İster yeni bir ortak girişime giriyor olun, ister finansal bir karar almayı düşünüyor olun, ister bir ortakla şartları müzakere ediyor olun, açık ve kendinden emin bir iletişim çok önemlidir. Güvenlik açıklarını ifade etmek rahatsız edici olsa da güvendiğiniz biriyle iş hayatınızda güçlü bir ekip kurmak faydanıza olacaktır. Korkularınızı dönüştürün bu dolunay enerjisiyle...

İKİZLER: Açık iletişim ve karşılıklı anlayış yoluyla mevcut ilişkinizi güçlendirmek, hayatınıza pozitif enerji getirecektir. Dolunay ufkunuzu genişletmenize yardımcı olabilecek bir ortakla işbirliği yapma şansı sunuyor. İlişkilerinizde bazı şeyleri heyecanlandırmak istiyorsanız, mücadeleci olmalısınız. Bırakın kalbiniz sizi yönlendirsin. Bu dolunay ile sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

YENGEÇ: İş ve eğitim hayatınızda, her zamanki programınızı takip etmek yerine, favori aktivitelerinizi yeni bir sağlık ve sağlıklı yaşam rejimine dahil etmeye odaklanın. Eğer işiniz monoton geliyorsa, uzmanlığınızı paylaşmak ve başkalarına fayda sağlamak için bir çalıştay veya seminer düzenlemeyi düşünün. Ayrıca işyerindeki departmanların değişmesi ilerleme için yeni fırsatlar yaratabilir. Girişim ve talepte bulunmaktan çekinmeyin.

ASLAN: Yeni bir liderlik rolü veya ekip projesi konusunda hevesli olsanız da Dolunay yavaşlamanız için uyarıyor sizleri. Sağlığınız özel hayatınıza öncelik vermelisiniz. Eğlenceye de öncelik vermeye teşvik ediyor. Ne kadar büyük ya da küçük olursa olsun yeni anılar yaratmaya odaklanın.

BAŞAK: Bu dolunayın, duygusal olarak yüklü hissetmek senin için şu anda zorlayıcı olabilir, ama sorun değil. Bu dolunay ile sevdikleriniz ve aile üyeleriyle yeniden bağlantı kurmayı sağlayabilir ve işinize sevdiklerinize aidiyet duygunuzu güçlendirebilir. Ayrıca, daha fazla alan ve konfor yaratmak için evinizi yenilemek veya yeniden dekore etmek, yeniden ortaya çıkan ağır duygularla mücadele etmenize yardımcı olabilir.

TERAZİ: Bu dolunay altında becerilerinizi geliştirmek ve yaratıcılığa ilham vermek için yaratıcı bir yazma veya iletişim kursuna kaydolmayı düşünün. Yeni bir girişimi açıklamaya hazır olanlar için bu yılın çiçek ayı, dünyayla bir blog veya iletişim/medya projesi başlatmak için mükemmel bir fırsat. Bu, parlamanın ve benzersiz bakış açınızı dünyayla paylaşmanın zamanıdır.

AKREP: Bu dolunay, Finansal konular para ve varlık sektörlerinizi öne çıkarırken, kendinizi gelirinizi artırmanın veya harcama alışkanlıklarınızı değerlendirmenin yeni yollarını ararken bulabilirsiniz. Bu aynı zamanda kişisel değerlerinizi ve bunların finansal hedeflerinizle nasıl uyumlu olduğunu düşünmek için de iyi bir zamandır. Uzun vadede finansal büyümeye ve istikrara odaklanın.

YAY: Batı astrolojisine göre burcunuzda gerçekleşecek Dolunay, tutkularınızı ve ilgi alanlarınızı dünyayla daha fazla paylaşmak için mükemmel bir fırsat sunuyor. Programınızı dolduran potansiyel konuşma etkileşimleri veya etkileyici kampanyalar yapabilir web sitenizi güncellemek de dikkate değer olabilir. Yolculuk tutkusu ortaya çıkarsa, yeni ufuklar keşfetmek ve kendinizi farklı kültürlere kaptırmak için yalnız bir gezi planlamayı düşünün. Bu heyecan verici zamanı en iyi şekilde değerlendirin.

OĞLAK: Bu dolunay şifa enerjisini harekete geçirmesiyle, derin düşünme ve iç gözlem için harika bir zaman olacak sizler için. Aktif kalmak için güçlü bir istek duysanız da, iç benliğinizle bağlantı kurmak için meditasyonu, rüya analizini ve farkındalığı benimseyin. Bu dönüştürücü dönemde sabırlı olun ve ruhunuzu besleyin.

KOVA: Bu dolunay iş ve eğitiminiz ile ilgili bir etkinliğine katılmak değerli bağlantılara ve ilhamlara yol açabilir, bu nedenle ağınızı genişletme fırsatlarına açık olun. Mevcut arkadaşlıkları geliştirmek, bir grup projesini tamamlamak veya bir liderlik pozisyonuna başvurmak için ilham alıyor olsanız da çiçek ayı, topluluğunuzla aktif olarak etkileşim kurma ve bir takım oyuncusu olma arzunuzu destekler. Sesiniz duyulsun!

BALIK: Bu dolunay mesleki başarılarınız ve katkılarınız için kamuoyu tarafından tanınmaya açık olun. Dolunay itibar sektörünüzü harekete geçirmesiyle birlikte, bu sosyal güvenilirliğinizi ve itibarınızı yükseltecek kariyer fırsatlarını aramanın zamanıdır. İlgi odağını başkalarıyla paylaşma eğiliminde olsanız da, başarılarınızı küçümsemeye karşı koyun. Gücünüze ve etkinize sahip olun! Bunu hak ettiniz.

Gökler rehberimiz yolumuz ışık olsun.

<p>19 yaşındaki Arda Güler, Avrupa Şampiyonası tarihinde gol  atan en genç oyuncu oldu.</span><br></

Tahtın yeni sahibi Arda Güler!

Dünya mirası Nemrut bayramda ziyaretçi akınına uğradı

Etiyopya'da müzedeki dev kaplumbağa görenleri şaşırtıyor!

Dünya bizimkileri konuşuyor! ''Türkler mücevherine güvendi''