• $28,9678
  • €31,2624
  • 1888.96
  • 7978.82
14 Ocak 2022 Cuma

2022'nin ilk Dolunayı

Bu 2022'nin ilk Dolunayı, sezgisel Yengeç burcuna denk geliyor. Ay, Yengeç burcunda olmayı sever, kendini en çok evinde hissettiği yerdir ve bu zaman penceresinde her birimiz bu uyumlu enerjiden faydalanabiliriz.

Dolunay 17 Ocak'ta zirve yapar, ancak genellikle Dolunay'ı gelmeden yaklaşık dört gün önce hissedebiliriz. Bu süre zarfında onun enerjisinin oluşumundan faydalanabiliriz. Dolunay azaldıkça enerjilere ve gelen her şeye yerleşmeye başlayabiliriz.

Dolunaylar bırakma zamanıdır ve bunu Yengeç Dolunayı altında biraz daha dikkate almamız gerekecek. Havada bir ağırlık olabilir, bu da boğucu veya güçsüzleştirici hissettiren her şeyi üzerimizden atmak için bilinçli bir çaba göstermemiz gerektiği anlamına gelir.

Bunun nedeni, Dolunay'a yakın süzülen Plüton gezegeninin hassas Ay enerjilerine etki etmesidir. Plüton güç gezegenidir, bu nedenle dikkatimiz, kendimizi en güçlü hissettiğimiz ve hatta en güçsüz hissettiğimiz yaşamlarımızdaki güç dinamiklerine çekilebilir.

Bazen Plüton'un etkisi bizi boğulmuş hissettirebilir veya bir şekilde kontrol altında olduğumuzu hissettirebilir. Özellikle ilişkilerimizde hissettiğimiz herhangi bir baskıyı şiddetlendirebilir.

Sürekli beklemek veya başkalarının eylemlerine bağlı olmak bizi güçsüz bir duruma sokabilir, bu nedenle bu şekilde hizalanan düşünmeye dikkat edin. Eylemlerinizi ve inançlarınızı başkalarının tutum ve değerlerine dayandırırken dikkatli olun. "Bu olduğunda, o zaman huzurlu/mutlu/sakin olacağım" ile başlayan düşüncelere dikkat edin.

Bu Dolunay altında herhangi bir baskıcı enerji hissediyorsanız, Evrenin hareketin gücünü kullanarak onu silkip atmanız için sizi desteklediğini bilin. Hareket çok iyileştirici olabilir ve bunu Dolunay altında daha da fazla hissedebiliriz.

Dolunay, perdenin zaten doğal olarak ince olduğu bir zamandır ve Neptün'ün güzel enerjileri ile daha yüksek alemlerle ve yüksek benliğimizle bağlantı kurmamız daha kolay olacaktır. Bütün bunlar inanılmaz derecede iyileştirici olabilir ve bize hepimizin gerçekten kavrayabileceğimizden çok daha büyük bir şeyin parçası olduğumuzu hatırlatabilir.

Maneviyatınızla bağlantı kurmak, bu Dolunay altında yatıştırıcı bir uygulama olabilir. Meditasyon uygulamanızı derinleştirmek, bazı kehanet kartları çekmek veya sezgilerinizle bağlantı kurmak için Neptün'ün enerjilerini kullanabilirsiniz.

Bu enerji, üzerinde çalışıyor olabileceğiniz tüm yaratıcı projeleri de destekler. Aslında, Plüton'dan gelen güç enerjileri ve Neptün'ün yatıştırıcı, yaratıcı enerjileri, yaratıcı çalışmayı desteklemek ve sanatınızı istediğiniz kitlenin veya sektörünüzdeki güçlü kişilerin önüne çıkarmak için harika bir dinamik olabilir.

Dolunaylar ayrıca tamamlanma noktaları olabilir, bu nedenle üzerinde çalıştığınız tüm projelerin, özellikle yaratıcı olanların doğal bir şekilde sona erdiğini görebilirsiniz.

Genel olarak, bu Dolunay bazı uyum anları ama aynı zamanda biraz ağırlık da sunuyor. Dikkatimiz ilişkilerimizdeki güç dinamiklerine çekilebilir ve kendimizi davranışlarımızı bilinçli olarak ayarlamaya ihtiyaç duyabiliriz. Kendinizi güçlendirmeye odaklanın ve her taraftan yağan kozmik destek olduğunu bilin. Yaratıcı projeler de bu süre zarfında gelişebilir.

Yükselen Burcunuza Göre Gajakesari Yoga

1. Yükselen Koç için: Ay 4. evi yönetir ve Jüpiter 9. evi yönetir, dolayısıyla Jüpiter yükselen Koç için faydalı bir gezegendir. Etkilenmemiş Gajakesari Yoga, onlara Gajakesari Yoga'nın zenginlik, sağlık, huzur, statü ve anne için iyi bir yaşam gibi tüm iyi niteliklerini verecektir. Etkilenirse, iç barış orada olmaz ve anne sağlığı zarar görebilir.

2. Yükselen Boğa için: Ay 3. evi yönetir ve Jüpiter 8. evi yönetir, Gajakesari Yoga oluşur, sayaçlar olmadan bile onunla ilişkili iyi etkilerle onları kutsamayacaktır. Diğer bir durumda, Jüpiter ve Ay üzerinde ızdırap olan Gajakesari Yoga, hayatlarında ciddi problemlere yol açacaktır. Çünkü Jüpiter ve Ay üzerindeki ıstırap onların ev anlamlarını bozacak ve onları uğursuz 3., 8. ve 11. evlerin kötü sonucunu vermeye zorlayacaktır.

3. Yükselen İkizler için: Ay 2. evi ve Jüpiter 7. ve 10. evi yönetir. Etkilenmemiş Gajakesari Yoga, iyi iş fırsatlarıyla birlikte iyi finansal kazançlar sağlayacaktır. Hem Jüpiter hem de Ay burada maraka olsa da, bu nedenle bazı sağlık sorunlarını da beraberinde getirecektir.

4. Yengeç burcu için: Ay, bizzat yükselen lorddur, bu nedenle Jüpiter efendiliği 6. ve 9. evlerin üzerindeyken onlar için birinci sınıf bir fayda sağlar. Burada Jüpiter zayıfsa, 6. ev nitelikleri daha belirgin olacaktır ve sağlık sorunlarına neden olabilir. Yine de Jüpiter'in 9. ev üzerindeki efendiliği nedeniyle bunun iyi etkileri olacak. Burada Gajakesari yoga etkilenmemişse, o zaman hayatlarında çok yükselmelerini sağlayabilir. Etkilenirse, utangaç ürkek doğa, düşük enerji, sağlık sorunları ve borç da verebilir.

5. Yükselen Aslan için: Ay 12. evin lordudur, bu nedenle Jüpiter 8. evin lordluğuna sahip olmasına rağmen faydalı bir gezegen olsa da onlar için uğurlu değildir. Onlar için, etkilenmemiş Gajakesari Yoga, yabancı ülkelerde iyi bir yaşam ve iyi amaçlar için çok sayıda seyahat edebilir. Eğer etkilenirse, çocuklar, eğitim ve yasalar açısından sorunlara neden olabilir.

6. Yükselen Başak için: Ay 11. evin efendisidir, dolayısıyla finansal kazançlar için bir gezegen olur, Jüpiter 4. ve 7. evin efendisidir, dolayısıyla aynı zamanda maraka olsa da uğurlu bir gezegendir. Etkilenmemiş Gajakesari Yoga burada oluşursa, o zaman bazı sağlık sorunları olacak olsa da, bir ağabey için iyi finansal kazançlar ve mutlulukla sonuçlanır. Eğer etkilenirse, ev, aile mutluluğu, arkadaşlar ve rahatsız edici evlilik hayatı ile ilgili sorunlar olabilir.

7. Terazi Yükselen: 10. evin ve Jüpiter efendisi sayesinde iyi bir pozisyon aracılığıyla kazanç sağlanacaktır. Gajakesari Yoga'dan etkilenen kişi itibar kaybına, otoriteden kaynaklanan sorunlara, sağlık sorunlarına ve anneye ve anneye neden olabilir.

8. Yükselen Akrep için: Jüpiter Yogakaraka'ya eşdeğerdir, oysa Ay 9. ev lordudur ve temiz bir Gajakesari Yoga onlar için harikalar yaratabilir. Bilgeler tarafından bahsedilen tüm iyi sonuçlar, hem Jüpiter hem de Ay güçlü ve etkilenmemişse kendini gösterecektir. baba ve oğul ile sorun olmak.

9. Yükselen Yay için: Ay, astrolojideki en uğursuz ev olan en 8. evin efendisidir. Jüpiter yükselen ve 4. ev yöneticisidir. Burada, etkilenmemiş Gajakesari yoga, bazı sağlık sorunları olsa da, kalıtsal mülkiyet ve ani finansal kazanç ile sonuçlanacaktır. Eğer etkilenirse, ciddi sağlık sorunları, aile içi barış eksikliği, mal kaybı ve anne için sağlık sorunları ile sonuçlanacaktır.

10. Yükselen Oğlak için: Ay 7. evi yönetirken Jüpiter 3. ve 12. evi yönetir, dolayısıyla Jüpiter yükselen Oğlak için zararlı bir gezegendir. Etkilenmemiş Gajakesari Yoga, yerlilerin ve eşlerin sağlığı zarar görse de, iyi bir amaç için seyahat etme, yabancı ülkelerde iş yapma ile sonuçlanacaktır. Etkilenirse, daha küçük kardeşler için sorunlarla birlikte ciddi evlilik anlaşmazlığına neden olur.

11. Yükselen Kova için: Ay 6. evin efendisidir ve zararlı bir gezegendir, Jüpiter ise 2. ve 11. evin efendisi olması da tamamen faydalı değildir. Etkilenmemiş Gajakesari Yoga, hizmetten kazançlar ve yarışmalarda başarı ile sonuçlanacaktır. Etkilenirse, ciddi sağlık sorunlarına, ailede sorunlara, finansman ve borç kaybına neden olabilir.

12. Yükselen Balık için: Ay 5. evin efendisidir ve Balık için faydalı bir gezegendir. Jüpiter Yükselen ve onuncu evin efendisi olduğu için birinci sınıf bir faydacıdır. Etkilenmemiş Gajakesari Yoga, yüksek otorite, iyi statü, iyi finans ve Gajakesari Yoga ile ilişkili tüm iyi sonuçlarla sonuçlanacaktır. Etkilenirse, çocuklarda sorunlara, aşırı güvene, iş ve sağlık sorunlarına neden olacaktır.

<p>Zengin kitap çeşidiyle öğrencilere alternatif bilgi yuvası olan Çemişgezek Halk Kütüphanesi, düny

Soğuk havalar kütüphaneye ilgiyi arttırdı

Ustasından çay tarifi! Meğer yıllardır yanlış demliyormuşuz…

HADO sporu, ilgi odağı haline geldi! Artırılmış gerçeklik oyunu

Samsun'da UMKE bölge tatbikatı yapıldı! Film sahnelerini aratmayan görüntüler ortaya çıktı