• $28,9208
  • €31,485
  • 1924.11
  • 8026.27
1 Ocak 2021 Cuma

2021 gökyüzü enerjileri

Gökyüzü 2021 Nisan sonuna kadar pandemi ile zorlu mücadelemizin hız kesmeden devam edeceğini vurguluyor. Yıl sonuna kadar Kovid- 19 ve farklı virüslerin ortaya çıkması insan ve hayvanların salgın hastalıklarla sınanacağının göstergesi. Farklı tedavi yöntemlerinin gelişmesi mücadelede daha istikrarlı gelişmeleri de beraberinde getirebilir. Aşılar ile ilgili beklenen sonuçların alınması 2022’nin kasım ayını bulabilir.

Bahar aylarından önce seyahatler zorunlu olmadıkça keyif için yapılacak gibi görünmüyor. Yıl boyunca havalimanları uçuşlar ile ilgili pek çok değişiklikle karşı karşıya kalabiliriz. Seyahatler eskisi gibi olmayacak. Aylardır evde olmak, çoğu insanı 2021'de bastırılmış bir seyahat dürtüsüne yöneltecek. Yeni uygulamalar seyahat pasaportları veya sağlık pasaportunun etkili olmasını sağlayacak. Ülkeler, seyahat edenlerin test veya aşı durumunu gösteren yeni seyahat kartları düzenlemeye başlayabilir . Kovid-19 seyahat kartları, ticari binalar ve ulaşım merkezlerinde daha hızlı check-in yapmak için kullanılabilir küresel seyahat için ve hatta şehir dışı gezilerinde bile istenebilir. Testler, yeni güvenlik önlemi olacak. Herkes için riskleri azaltmak adına havalimanları, tren istasyonları ve büyük etkinlikler gibi birçok alanda hızlı testler yaygın hale gelecektir.

KOÇ: Bu hafta sözleşmeler, kontratlar da dikkati elden bırakmamalısınız, ayrıntılar fazlası ile önem kazanmakta. Psikolojik olarak kendinizi yenileyeceğiniz aktivitelere yönelebilir adeta geçmişten bugüne uzanan yüklerinizden tam anlamı ile arınabilirsiniz. Hafta boyunca iş ve eğitim hayatınızla ilgili önemli gelişmeler ve fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Özel hayatınızda da Kalbinizin sesine kulak vermelisiniz başkalarının söylemlerine değil!

BOĞA: Hafta başından itibaren değişim enerjisini daha yoğun hissedeceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız. Sizi destekleyen aldığınız kararlara saygı duyan dostlarınız ile fikir alışverişleri ile istikrarlı gelişmeler ve fırsatlar sizleri karşılamakta. Genel olarak, umduğunuz ya da dilediğiniz şeylerin gerçekleşeceği enerjiler ile karşı karşıyasınız. Tek yapmanız gereken aldığınız kararları cesurca ortaya koymak ve tereddüt etmemek olmalı.

İKİZLER: Bu hafta iş hayatınızda verilen sözlerin beklediğiniz ödemelerin gecikmesine ve finansal anlamda zorlanmanıza sebep olabilir. Bu durum paniğe kapılarak yeni arayışlar içine yönelerek anlık kararlar almanıza sebep olabilir. Aman dikkat! Sizden yaşça büyük insanların uyarılarına ve tecrübelerine güvenmeli ve işbirliklerine ön yargılı olmadan hareket etmelisiniz aşırı gergin ve endişeli bir ruh hali içinde olmamaya özen gösterin.

YENGEÇ: Bu hafta iş hayatınızda sizi yanlış yönlendirerek kırıcı davranışlara sokabilecek kişilere karşı dikkatli davranın. İletişimle ilgili hemen her konuda hassas davranmalısınız. Yaşanacak yanlış anlaşılma ve gecikmeler ciddi sorunlar yaşamanıza sebep olabilir. Özel yaşamınızda ise tek taraflı kararlar almamalı sorumluluklarınızın bilincinde hareket etmeli ve ilişkinize emek verip sahip çıkmayı tercih etmelisiniz.

ASLAN: Bu hafta akraba ya da kardeşleriniz ile ilgili fikir ayrılıkları sorunlar yaşanmasına ve gergin hissetmenize neden olabilir. Bu durumun üstesinden gelebilmek elinizde uzak durun ve gerçekleri görmekten kaçan insanlara yakınlarınız olsa bile ısrarcı olmayın. İş hayatınızda ise şans okları sizden yana ilerlemekte kronikleşmiş hale gelen sorunlarınızı çözüme kavuşturabilir maddi olanaklarınızın genişlemesi ile sevinebilirsiniz.

BAŞAK: Haftanın ilk günleri merkezi sinir sisteminize bağlı hassasiyetler kas ağrıları yaşamanıza neden olabilir. İş stresi ve sorumsuz kişiler yüzünden kendinizi baskı altında hissetmemeye dikkat etmeli ruhsal olarak enerjinizi yüksek tutmaya gayret etmelisiniz. Özel yaşamınızla ilgili pek çok sorunu halledebilmeniz için gökyüzü sizleri destekliyor ailelerin neden olduğu problemleri iletişime önem vererek sevginizi ortaya koyarak aşabilmek elinizde.

TERAZİ: Gökyüzü bu hafta hukuki işlerinizde gecikmeler ve aksaklıklar olabileceği konusunda uyarıyor sizleri. Dikkatli ve kontrollü olduğunuz sürece herhangi bir sorun çıkmadan işlerinizi yürütebilirsiniz. Bu hafta artan kazancınızı değerlendirmek için önemli yatırım fırsatları çıkabilir karşınıza gizliliğe önem verin ve kararlarınızı ertelemeden gerçekleştirin. Bu hafta iş arkadaşlarınız ile aşırı samimiyetten kaçınmalı aranızda ki mesafeyi koruyarak hareket etmelisiniz.

AKREP: Bu hafta iş ve özel yaşamınızla ilgili önemli kararlar vermeden önce her türlü detayı olumlu olumsuz gözden geçirin, üzülmemek yanlış kararlar almamak için. Bu hafta alacak verecekler ile ilgili konularda zorlanabilirsiniz. Bu durum iş hayatınızda beklentileriniz ödemelerinizle ilgili gecikmelere yol açabilir. Bu hafta yeni bir işe girişime ya da ilişkiye başlamak için beklemede kalmalı ani kararlar almamalısınız.

YAY: Bu hafta pek çok konuda ne ektiyseniz onu biçeceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız. Yolunda gitmeyen konularda fikir ve önerilere açık olduğunuz takdirde pek çok zorluğu aşabilirsiniz. Ortak ve başkalarına bağlı işler yapan Yay burçları bu hafta yeni teklifler alabilir daha iyi şartlarda yeni başlangıçlargerçekleştirebilirsiniz.

OĞLAK: Gökyüzü bu hafta yaşadığınız olumlu olumsuz pek çok deneyimi sorun olarak görmekten uzaklaşarak daha huzurlu hissedeceğinize işaret etmekte. Bu hafta finansal konularda temkinli olmalı ayağınızı yorganınıza göre uzatmalısınız. Özel yaşamınızda ise evli Oğlak’lar iç huzurunuzu yakalamış olmanız eşinize olumlu yönde yansıyarak ilişkiniz üzerinde ki kara bulutları ortadan kaldıracaktır.

KOVA: Bu hafta iş ve özel hayatınızda hemen her şey için pozitif düşünmeli ve yaşadıklarınızdan dersler alarak olaylara karşı yaklaşımınızı daha iyi hale getirme gayreti içinde olabilmelisiniz. Özel yaşamınızda evliliğinizde huzursuzluklar yaşamak istemiyorsanız sakin kalmalı söylemlerinizde karşı tarafı suçlar bir tavır takınmamalısınız. Bekar Kova burçları aşk hayatınızda yeni başlangıçlar ve gelişmelerle karşı karşıyasınız bu hafta.

BALIK: Hafta boyunca iş ve eğitim hayatınıza yönelik önemli sevindirici gelişmeler yaşamanız olası. Ayrıca parasal rahatlamalar yaşayarak biriken borçlarınızı kapatarak yeni bir iş sahasına yönelme fırsatı yakalayabilirsiniz. İş arıyorsanız gönlünüze göre bir iş bulmanızda olasılıklar arasında. Özel yaşamınızda ise verdiğiniz sevginin karşılığını aynı şekilde almaya başlayacak krizlerden sonra gelen mutluluğun keyfini çıkaracaksınız.  

<p> İsrail'in saldırıları aralıksız sürüyor. İsrail Deyr Belah'ta birçok binanın bulunduğu büyük bir

İşgalci İsrail'in saldırıları hız kesmiyor

70 bin TL'den başlıyor: Kaçıran pişman oluyor! İşte adeta kapış kapış giden otomobiller

Tokat'ta bir garaj alev alev yandı! 4 araç kullanılamaz hale geldi

Polonya'nın güneyi beyaza büründü