• $ 7,5575
  • € 8,9826
  • 473.93
  • 1111.96
Haber Hattı
Haber hattı
0530 708 54 54
Bip""/
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

2019’da bizi neler bekliyor

2019 öğretmen Satürn’ün disipline edici enerjileriyle başladı. Gökyüzü enerjileri kitleleri bireyleri toplumları dönüştürücü öğretici ciddi sınavlara tabi tutulacağımız etkilerle dolu.

Dünya ve ülkemiz açısından değerlendirdiğimizde, dünya genelinde hükümetler liderlere yönelik sözlü ve fiziki saldırılar görebiliriz ve bazı yönetimler ya baskıları yaptırımları artıracak ya da şiddeti artırarak başlayacak 2019’a. Artan sağlamlık birçok ülkede var ve her ne kadar finansal yapılar bir miktar stres göstermeye başlasa da, Güneş ve Satürn, en azından yılın ilk üç ayı için zengin üretim kombinasyonunda. Ay düğümleri Ketu, mart ayında ekonomileri etkileyecek ve korkulan ticaret çatışmaları mart ve mayıs ayları arasında ve yine kasım ayında ortaya çıkacak gibi görünmekte.

Genel olarak iç huzursuzluk olmaya devam edecek, özellikle Avrupa’da mart ve mayısa kadar dördüncü evdeki gezegen yerleşimleri su baskınları, yangınlar ve depremlerden kaynaklanan sorunların etkili olacağına işaret etmekte… Aynı şekilde, Avrupa, özellikle Almanya, Avusturya ve Yunanistan bu yıl yavaşlama yaşayacaklar. İngiltere, ilginç bir şekilde, anakara Avrupa’dan daha iyisini yapacak.

Ancak Ortadoğu ekonomik olarak iyiye gidecek. Türkiye özellikle bir tür lider olmak üzere eğlence alanında çok başarılı olacak. Hindistan statüsünde artış yaşayacak.

Deprem riskleri bu yıl Doğu Rusya ve Alaska’da ve Güney Pasifik Bölgesi’nde güçlü görünmekte.

Brezilya yenilenen bir büyüme yaşayacak ve çoğu ülkenin yaşadığı genel muhafazakar ve göçmen karşıtı eğilimleri devam edecek. En az iki yıl bu yönelimde bir değişiklik olmayacak.

Kolombiya ve Peru gibi yerlerde sosyal reform belirgin olacak.

KOÇ

İş ve eğitim hayatlarında otorite konumundaki kişilerle sorunlar yaşayabilirler. Ancak nisan ayında beklenmeyen kariyer sorunlarıyla ilgili dengeleri korumaları gereken enerjiler söz konusu. Bu enerjiler evli hayat da sorun yaratacaktır.

BOĞA

Yılın ilk ayı ödemeleri almakta ve para toplamakta zorlanacak, fakat ilerleyen zamanla birlikte iyi finansal fırsatlar yaşayacaklar. İlişki için şubat ve mayısda son derece olumlu enerjilerle karşı karşıyalar. İşte de aşkta da istikrar ve başarı hakim.

İKİZLER

Büyük ün ve iyi iş olanakları yaşayacakları enerjilerle karşı karşıyalar, ancak uzun vadeli ilişkilerde beklenmedik ayrılıklar yaşayabilirler. Çocuklar, arkadaşlar, ödüller ve hatta kısa süreli romantizm ile güzel zamanlar da İkizlerin yaşayacakları arasında.

YENGEÇ

Bu yıl kıskanç bireylerle ilgili sorunlar, onların neden olacağı masraflar ve bazı küçük sorunları yaşayabilirler. Küçük sağlık sorunlarına dikkat etmeliler. Çalışma hayatınızda, hedeflerinizi takip ederseniz, işinizde başarı sağlayabilirsiniz.

ASLAN

Bu yıl iyi eğitim ve iş hayatlarında tanıtım fırsatlarını yaşayacaklar. Güneşin çocukları ve geçmiş eylemlerden olumsuz etkileri hakkında dikkatli olması gerektiğinin bilinciyle, karşılaştıkları güzellikleri sahip çıkmalılar.

BAŞAK

Bu yıl harika seyahat fırsatları yaşayabilirsiniz. Ancak ilişkideki partnerinizle aşk hayatınızda fikir ayrılıklarından dolayı zorluk çekebilirsiniz. İş hayatınızda ise büyük başarıların altına imza atacağınız enerjiler hakim.

TERAZİ

Bu yıl büyük bir cesarete sahip olacak ve bazı uzun vadeli emelleri yerine getirme finansal ilerleme sağlama fırsatına sahip olacaksınız. Bununla birlikte, bu yıl babanız veya hükümetle ilgili bazı zorluklar yaşanabilir.

AKREP

Bu yıl kendinizi şanslı hissetmelisiniz. Ancak iç sorunlarınızı aşmak sizin elinizde başkalarını suçlamak yerine kendinizi geliştirip yenilikçi davranın. Bu yıl boyunca iş hayatınızda önemli fırsatlarla karşılaşacaksınız.

YAY

Bu yıl kişisel hedeflerinize müdahale etmek isteyen kişilere tepki vermezseniz zor bir yıl geçirebilirsiniz. Jüpiter’in yansımasıyla, son dakikada kurtarılan finansal fırsatlar karşınıza çıkabilir. Fark edebildiğiniz takdirde.

OĞLAK

Bu yılın ilk iki ayı, sizler için beklenmedik masraflarla yorucu olabilir. Mart ayından sonra finansal büyüme yaşayarak toparlanacaksınız. Özellikle mart ayından sonra aşk hayatınızda beklenmeyen sorunlar yaşayabilirsiniz.

KOVA

Bu yıl çok fazla enerji tüketeceksiniz. Bazı arkadaşlık ilişkilerinizi onların gerçek yüzünü görerek bitirebilirsiniz. Genel olarak şansınız daha önce olmadığı kadar güzel, tam ve zengin olacaktır.

BALIK

Bu yıl zorlu bir çalışma enerjisi sizleri karşılasa da genel olarak iyi şanslar ve iyi ödüller kazanabileceğiniz etkiler söz konusu. Enerji seviyeniz yüksek olacak bir şeyler yapma arzunuzu kimsenin durdurmasına izin vermeyin.

MSB: 2 PKK'lı terörist, düzenlenen hava harekâtıyla etkisiz hale getirildi

MSB: 2 PKK'lı terörist, düzenlenen hava harekâtıyla etkisiz hale getirildi

20 Eylül altın fiyatları güncel, anlık ne kadar oldu?

20 Eylül altın fiyatları güncel, anlık ne kadar oldu?

Sonbaharda gezilecek en popüler yerler

Sonbaharda gezilecek en popüler yerler

Kıskançlıklara maruz kalabilirsiniz! 21 Eylül 2020 burç yorumlar&

Kıskançlıklara maruz kalabilirsiniz! 21 Eylül 2020 burç yorumları