• $31,4271
  • €33,9582
  • 2063.73
  • 9193.69
5 Ocak 2024 Cuma

11 Ocak 2024 Yeni Ay

11 Ocak 2024'te Oğlak burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Yeniaylar hayatımızda bir kapı açar ve çoğu zaman yolumuza yeni fırsatlar getirir. Oğlak Yeni ayı ile uzun vadeli hedeflerimizi belirleme kararlarımızı değerlendirme ve isteklerimizi gerçekleştirmek için yapılacakları belirleme şansımız olacak. Yeni Aylar bize harekete geçme dürtüsü verir ve Oğlak burcunun profesyonel başarı ve bize zarar veren davranışları ilişkileri noktalamak iyi olanı değerlendirmek için mükemmel bir zaman her birimizin. Gerçekleşen Yeni Ay enerjisi ile haftayı en büyük planlarınızı hayata geçirmek kendinizi şifalandırıp güçlendirmek için kullanın. Bu Yeni Ayda düşüncelerimize niyetlerimize seçimlerimize çok dikkat edelim ki en yüce hayrımıza olsun. 22 Haziran 2024 21 Temmuz 2024 tarihlerine dikkat. iki dolunay yakınında meydana gelen olaylarla doğrudan bağlantılı olacak. Bu yeni ay; heyecan, sürprizler ve birdenbire birçok yeni başlangıç getirecek yaşamlarımıza. Bunun nedeni, yeni ayın devrimlerin gezegeni Uranüs ile mükemmel bir şekilde hizalanmasıdır. Ruhlarımızda ki ağırlıklardan arınacağız kendimizi çok romantik, yaratıcı, şifalanmış ve duygu dolu hissetmemizi sağlayacak. Öğretmen Satürn'ün enerjisi kişisel veya profesyonel olarak şimdiye kadar başlatılan veya inşa edilen herhangi bir işimizin ilişkimizin yarım kalan pek çok şeyin çok daha kalıcı hale gelmesini ve uzun vadeli büyüme ve mutluluğa erişmesini sağlayacak güçlü enerjiler ile koruyucu olacak. Her yönüyle şifa dolu bu yeni ay enerjisi ile şifalanmaya olsun niyetlerimiz.

KOÇ BURCU: 11 Ocak'ta gerçekleşecek Yeni ay sizlere başarıya giden kapıyı açabilir. Çok yakında mesleki başarılar beğeni, şöhret, ödüller alabilirsiniz. Yeni iş fırsatları, terfiler veya kilometre taşı projeleri ortaya çıkabilir fırsatları akıllıca değerlendirin. Mesleğinizden memnun değilseniz ya da yeni projeler başlatmak ya da yeni bir alana yönelmek istiyorsanız şimdi yeni ay enerjisini kullanın.

BOĞA BURCU: 11 Ocak'ta buraya da gelecek olan Yeni ay, onu takip eden haftada size önemli fırsatlar getirecek. bir kapı açacak. İş hayatınızda şansınızı değerlendirip önemli işlere imza atacak uzun süreli kazanımlar elde edebileceksiniz. İş ve eğitim hayatınızda yeni projelerine başvurmak veya bunlar ile ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise romantizm yükseliyor aşk hiç beklenmedik anda kalbiniz de yer alabilir.

İKİZLER BURCU: 11 Ocak'ta Yeni ay enerjisi krediler ödemeler ile ilgili konularda destekliyor sizleri. Başvurularda bulunup olumlu sonuçlar alabilirsiniz. İş ve ailevi konularda ise tartışmalar huzursuzluklar yaşanabilir dikkatli davranın. Özel yaşamınızda ise duygularınızı ifade etmekten çekinmeyin.

YENGEÇ BURCU: 11 Ocak' Yeni ay ortaklaşa işlerde destekliyor sizleri. Bu, bir ortak veya ekiple çalışarak, başkalarıyla işbirliği yaparak veya uzun vadeli sözler vererek çok daha ileri gideceğiniz anlamına gelir. Bekar olan birçok Yengeç, uzun vadeli ilişkilere adım atabilirsiniz. Evli ve ilişkisi devam edenlerinde duygusal bağları güçlenecek.

ASLAN BURCU: 11 Ocak ta Yeni Ay ve, takip eden haftada da iş hayatınızda önemli fırsatlar getirebilir sizlere. Bu enerjiyle moral bulacak özel yaşamınızda da huzursuzluklardan arınacak mutlu olacağınız gelişmeler içinde olacaksınız. Sevildiğinizi hissetmek güçlü kılacak sizleri birlikte olduğunuz anları unutulmaz kılacağınız aktiviteler yapmalısınız.

BAŞAK BURCU: 11 Ocakta Yeni Ay dikkatinizi romantizme ve flörte, doğurganlığa ve çocuklarınıza veya yaratıcılığa çekecek. Bu, bekarların müstakbel taliplerle randevu ayarlaması için iki yıllık bir döngüdeki en önemli dönemlerden biridir bu yeni ay enerjisi ile aşık olduğunuzu fark edebilirsiniz. Evli olanlar ise. Çocuklarınızla daha yakın olmak, anı yaşayarak vakit geçirmek veya hamile kalmayı düşünüyorsanız yeni ay enerjisinin güçlü etkilerini değerlendirin.

TERAZİ BURCU: 11 Ocakta Yeni Ay enerjisi ile hayatınızı sonsuza dek değiştirecek gelişmeler ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bazılarınız aniden ebeveyn olabilir ailenizin kökleri ile ilgili beklenmedik gerçekler gün yüzüne çıkabilir. Bekar Teraziler hızla başlayan ilişkilere adım atabilir anlık kararlar ile pişmanlıklar deneyimleyebilirler.

AKREP BURCU: 11 Ocak'ta Yeni Ay gerçekleşecek son 3 ayın zorlayıcı enerjilerinden arındıracak sizleri sabrınızın sınandığı her noktada maddi manevi duygusal mükafatlar olarak yansıyacak bu güçlü yeni ay enerjisi size. Özellik ile arkadaşlarınız ile ilişkileriniz daha iyi hale gelecek maddi konularda ise emeklerinizin karşılığını almaya başlıyorsunuz.

YAY BURCU: Yeni Ay 11 Ocak'ta gerçekleşecek size zam, yeni iş, yeni müşteriler veya başka bir yan uğraş yoluyla daha fazla para kazanmanızı sağlayacak enerjiler olarak yansıyacak. Ancak harcamalarınızın da yükseleceğini unutmayın. Özel yaşamınızda ise tutku yükseliyor.

OĞLAK BURCU: 11 Ocak'ta burcunuza da yeni ay gerçekleşiyor, umutlarınıza ve hayallerinize bir kapı açıyor. Bunu takip eden haftada projelere ve planlara başlayın ve hedeflerinize doğru ilerlemek için harekete geçin. Şimdi gerçekleştirdiğiniz her şey 1 yıl boyunca etkili olacak yaşamlarınızda. Şu anda ne yaptığınıza, kiminle konuştuğunuza dikkat edin. Özel yaşamınızda gerçek aşkı bulmak veya aşk hayatınızı inşa etmek için muhteşem bir zamandır. Yeni bir saç modeli deneyerek, yeni kıyafetler satın alarak veya kendinizi şımartın.

KOVA BURCU: 11 Ocak'ta Yeni Ay gerçekleşecek. Her şeyden önce, sezgilerinizi dinleyerek kararlar almaya odaklanın. İş hayatınızda güzel haberler alabilir işiniz ile ilgili önemli kararlarınızı hayata geçirebilirsiniz. Bu güçlü Yeni Ay enerjisi ile Önümüzdeki yıl yaşamınızı kişisel ve profesyonel olarak nasıl inşa etmek istediğiniz konusunda bilinçli ve kararlı olun ve, hayallerinizdeki yaşamı inşa etmek için harekete geçin.

BALIK BURCU: 11 Ocak'ta Yeni Ay gerçekleşecek bu enerji ile sizi sevenlerle birlikte olmanın getireceği fırsatlar iş hayatınızda önemli gelişmelere neden olabilir. Özel yaşamınız da şans sizden yana sevdiğiniz insanla barışabilir ilişkinizde ki sorunları ortadan kaldırabilirsiniz. Finansal konular da hakkınız olanı alacağınız güçlü enerjiler sizleri karşılıyor.

Gökler rehberimiz yolumuz ışık olsun.

<p>Antalya Balıkçı Barınağı'nda teknesi bulunan balıkçı Yusuf Kara balık yakalamak için denize açıld

Antalya'da oltaya köpek balığı takıldı... O anlar kamerada

Eskişehir'de binanın garajı yandı! 30 kişi dumandan etkilendi

İkinci el otomobil alacaklar dikkat! Bu arabalar 150.000 TL ile 350.000 TL arası…

Pandalar 17 yıl sonra Çin'e gönderildi