• $13,5201
  • €15,2765
  • 802.804
  • 1973.04
6 Ocak 2011 Perşembe

Kombineler iade edilir

Galatasaray'ı sevenlerin yıllardır hayal ettiği gün geliyor. Seyrantepe'deki stat 15 Ocak'ta muhteşem bir şölenle açılacak. Futbol sevenlerin merakla beklediği stadın etrafında henüz yapılması gereken işler inşallah o güne kadar bitirilmiş olur.
Tavanın açılır kapanır mekanizması olmasa da o günü Galatasaraylılar, gururla anımsayacaklar. Ama gel gör ki; endişe duyulan eksiklikler de az değil. Stadın iç statik yapısında gelenlerin farkına varabileceği bazı eksiklikler mevcut. Bunların hoşgörü ile karşılanmasından yanayım. Zamanla düzelecektir. Önemli olan kusur, onca insanın bu stada niye gideceğini başkan ve yönetimin hala düşünememiş olması.
İlk yarıyı 9. sırada tamamlayan futbol takımına takviye olsun diye şu ana kadar transfer edilebilen tek oyuncu Kazım. Bu büyük star, Aziz Yıldırım'ı bile bıktıran disiplinsizliği ile kadro dışı kalmıştı. İnsanlar onca para ödeyip aldıkları kombine biletleri sırf bu nedenle geri iade etmeye başlarlarsa şaşırmayalım. Yıllar önce zorla gönderdikleri Necati'ye ümit bağlamak da ayrı bir acıklı olay. Yönetimin yarattığı güvensizlik yeni statta daha da artacağa benziyor. Çünkü camia kasaya giren onca paranın transfer gününde niye yok olup gittiğini merakla bulmaya çalışıyor.

<p>İstanbul Ticaret Üniversitesi Ulaştırma Sistemleri Uzmanı  Prof. Dr. Mustafa Ilıcalı araç içinde

Yolda kalan sürücüler araç içinde ne yapmalı?

256 yaşında ölen adamın sırrı açıklandı!

Rusya'nın en korkutucu köyü! Kimse gitmeye cesaret edemiyor

Akbabalar evcil köpeklerin peşine düştü! Korku dolu anlar