• $28,9919
  • €31,2252
  • 1866.62
  • 7913.76
21 Ekim 2023 Cumartesi

Burak Yılmaz'ın ilk ciddi sınavı

Beşiktaş'ta teknik direktör Şenol Güneş görevinden istifa etti ve takım Burak Yılmaz'a emanet edildi. Siyah beyazlı yönetim seçime giderken yeni yönetim kurulu kuruluna kadar takımın başında Burak Yılmaz'ın olacağını açıkladı. 38 yaşındaki teknik adam ilk maçını İstanbulspor'a karşı 2-0'lık skorla kazandı. Şimdi ise rakibi Galatasaray.

DERBİLER HER ZAMAN FARKLI OLUR

Yüzyılı aşkındır rakip olan Beşiktaş ve Galatasaray arasında oynanan maçlarda ev sahibi olan tarafın üstünlüğü dikkat çekiyor. Sarı kırmızılıların ev sahipliği yapacağı derbide favorim Galatasaray. Ancak genç teknik direktör Burak Yılmaz'dan da derbi adına bir sürpriz bekliyorum. İlk ciddi maçına çıkacak olan Yılmaz, milli aranın da vermiş olduğu fırsatı iyi değerlendirdi. Derbiye odaklanan ve iyi çalışan Yılmaz'ın nasıl bir kurguyla sahaya çıkacağını merak ediyorum.

ÖNEMLİ FIRSAT

Beşiktaş taraftarı çok duygusaldır. Burak Yılmaz ile olan evvelden beri gerginlik Galatasaray derbisinin kazanılmasıyla tersine dönebilir. İlerleyen haftalarda alınacak seri galibiyetler Burak Yılmaz'ı uzun süre takımın başında dahi tutabilir. Yani birçok şey Burak Yılmaz'ın elinde. Futbolculuk döneminde pes etmeyen, çalışan Burak Yılmaz'ın teknik direktörlük kariyerinde de başarılı olacağına inanıyorum.

<p>Ankara ile İstanbul arasında ulaşımı sağlayan D-100 kara yolunun Bolu Dağı kesiminde sis etkili o

Bolu Dağı'nda yoğun sis! Görüş mesafesi düştü

Dikkat: Bu otomobiller 350 bin TL ile 450 bin TL arası! Kaçıran adeta pişman oluyor

Gaziantep sise büründü

ŞOK 9 Aralık kataloğu: 2359 TL'ye airfyer, 7299 TL'ye dik süpürge fırsatı!