• $15,984
  • €16,9433
  • 949.073
  • 2391.39
2 Ekim 2011 Pazar

Olmaz denilen oldu!

İbrahim Tatlıses 11 yıllık sevgilisi Ayşegül Yıldız'la evlendi. Şok nikah, sürpriz nikah... Beş gündür her yerde bunları okuyorsunuz. Bir sürü dedikodu da cabası... 'Derya Tuna şoke mi oldu, Asena ne dedi, İdo babasına tavır mı aldı...' Bu sorulara doğru-yanlış, bir sürü cevap veriliyor.

Ben olaya şöyle bakıyorum:
Tatlıses, her zaman hakkını verdiği, adını saygıyla andığı, popülerliği öncesi evlendiği ilk eşi Adalet Hanım'dan sonra ilk defa nikah masasına oturdu. Onca ilişkinin ardından...
Yıllar içinde birçok ilişkisi oldu ünlü türkücünün, Bunların en göz önünde olanları, kızı Melek Zübeyde'nin annesi Perihan Savaş, oğlu İdo'nun annesi Derya Tuna ve Asena... Her biri uzun yıllar sürdü. Bu ilişkilerin iç içe geçtiği zamanlara da şahit olduk. Ayşegül Yıldız'la olan ilişkisi artık çok farklı bir boyutta. Tatlıses, Ayşegül Yıldız'a taşıması için soyadını verdi!

O artık Ayşegül Tatlıses
Kimileri bunu Ayşegül'ün zaferi olarak yorumluyor. Hak verdiğim yanları var. Eğer bu 'sevdiğin adamı beklemek, uğruna zaman harcayıp sebat etmenin sonunda istediğini almaksa', evet, bunu bir zafer olarak değerlendirebilirim. Fakat zafer, 'Asena ve Derya Tuna gibi isimleri geride bırakıp onları yendim mantığında bir yaklaşımsa' bu bir zafer değil mağlubiyettir gözümde. Kaldı ki, böyle olduğunu düşünmek bile istemem.
Artık Türkiye'de attığı adım olay olan İbrahim Tatlıses'in eşi olan Ayşegül Yıldız Tatlıses'i farklı sorumluluklar da bekliyor.

PERİHAN SAVAŞ'IN NEZAKETİ
Ben nikah sonrası çifte mutluluklar dileyen Perihan Savaş'ın duruşunu çok beğendim. Tüm yaşanmışlıkları hazmetmiş, hayatının halŒ bir köşesinde bulunan eski hayat arkadaşı ve yeni eşine gönülden mutluluklar diledi. Tatlıses de bunu düşünmüş olacak ki, kimseyle son ana kadar paylaşmadığı evlilik fikrini Perihan Hanım'la paylaşmış...
Olan oldu, yaşanan yaşandı. Artık İbrahim Bey ve Ayşegül Hanım evliler. Onlar böyle mutluluğu yakalayacaklarını düşündüler. Bizlere onları kutlamak düşer... Ben de kendilerini tebrik ederim.
Haftaya görüşmek üzere...

twitter.com/bariskocaoglu66

<p> </p>

“Havalimanı yıkılıyor” yalanı

Yavrusu için kendini feda etti! Vahşi doğanın acımasız yüzü

ABD 50 yıl sonra UFO'ları konuşmak için panel düzenledi

Doğu Karadeniz'in zorlu yolları havadan görüntülendi! Yolculuk yapmak cesaret ister