• $13,5617
  • €15,4764
  • 791.869
  • 2072.93
7 Ağustos 2011 Pazar

Nahide'de güzel bir gece...

Akşam Life tam 10 haftadır sizlerle. Her hafta özel fotoğraflarla yaptığımız kapaklar,  röportajlar ve haberlerle dolu iki buçuk ayı geride bıraktık. Bu süreçte yeni formatımızı oturtmak için gece geç saatlere kadar çalıştık. Hoşumuza gitmeyen hiçbir şeyi yayınlamadık. Kapaklar üzerinde defalarca tartıştık. En güzel fotoğrafı seçebilmek için onlarca prova bastık. İlk sayıdaki heyecanımız büyüktü. Gelecek tepkileri merak ediyorduk. Hem okuyucudan gelecek tepkileri hem de meslektaşlarımızdan gelecekleri.
İlk sayı sonrasında tebrik telefonları birer ikişer gelmeye başlayınca keyifli süreç başladı. İkinci hafta yaptığımız Hürrem-Mahidevran kapağıyla birlikte artık büyük bir sorumluluğun altına girdiğimiz resmiyet kazandı. İlk haftadan bugüne kadar, hem magazin dünyasının ünlülerinden tebrikler aldık hem de meslektaşlarımızdan. Derginin ertesi günü haberlerimizin hem internet siteleri, hem gazeteler hem de televizyon kanalları tarafından alınması, yapılan işin iyiliğinin bir göstergesi olsa gerek diye düşünüyoruz. Dergiden aldığı haberleri kaynak göstererek kullanan herkese teşekkürlerimizi sunarken, haberi bire bir manşetlerine çıkarıp, adımızı anmayanlara da sitemlerimizi iletiyoruz.
Her hafta, günlük gazetedeki magazin haberlerini ve bu dergiyi ortaya çıkartmak için çalışan ekibimle geçtiğimiz hafta içi, Ramazan ayı öncesi ufak bir kutlama yaptık. Derginin ilk sayısından bu yana bizi yalnız bırakmayıp, sayfalarımıza konuk olan İzzet Çapa'nın Nahide'sine, iade-i ziyarete gittik. Gecede Yazı İşleri Müdürlerimiz'den Mehmet Kenan Kaya ve İstihbarat Müdürümüz Özkan Tamirak da bizimleydi. Gazetemizin Genel Yayın Yönetmeni İsmail Küçükkaya da yoğun iş temposu arasında, programında bize de yer ayırıp kısa süre gecemizi onurlandırdı. Gazetemizin renkli sayfa editörlerinden Taşkın ve Selin, röportajlarıyla dergimizden tanıdığınız Erçin, kıdemli gece muhabirimiz Sayit, hem içeride hem dışarıda haber kovalayan Ömer, serviste Önder'in kahrını çeken Apo, hızlı ve başarılı editörümüz Öznur, Japonca ve İspanyolca danışmanımız (!) Hakan ve Önder ile güldük, eğlendik o gece. Bodrum'daki görevi sebebiyle aramızda olamayan Emin'le de gece boyunca telefonlaştık, mesajlaştık. O gece aramızda olamasa da, kreatif direktörümüz Şinasi de desteğiyle yanımızdaydı. İzzet Çapa ve ekibinin evsahipliğindeki gecede yediğimiz yemeklerden, izlediğimiz şovlara kadar her şey mükemmeldi. Bir de üzerine ekip arkadaşlarım bana sürpriz yapıp doğum günümü kutladılar. Bu da benim için ayrı bir mutluluk oldu. Bu kısa ara sonrası, şu an elinizde tuttuğunuz dergi için yeniden çalışmaya başladık. Umarız ilk 10 haftada olduğunuz gibi bu haftadan sonra da bizleri yalnız bırakmazsınız.
 Bu gece sonrası geçtiğimiz hafta iki günlük bir Makendonya seyahati yaptım. Seyahatte yaşadıklarım ve Makedonya ile ilgili tüm detayları önümüzdeki hafta sizlerle paylaşacağım...
Hepinize hayırlı Ramazanlar dilerim...

<p> </p>

Hisar O+ neden önemli?

Yıllar sonra ağacın gövdesinden çıktı! Dehşete düşürdü

En sağlıklı 50 yiyecek belli oldu! İşte o liste

Efsane geri döndü! Hurda aracın hayran bırakan değişimi!