• $16,1334
  • €17,2962
  • 963.859
  • 2396.51
1 Nisan 2012 Pazar

Kriz yönetimi ve Tatlıses...

İbrahim Tatlıses'in hayatında olmak zor iştir. Herkes kolay kolay kaldıramaz. Bu beraber çalıştığı koruması, danışmanı, menajeri için de böyle; anası, oğlu, kardeşi için de... Hayatına giren kadınlar içinse işler daha zor. Adalet Hanım, Perihan Savaş, Derya Tuna, Asena ve Ayşegül Tatlıses bu zorluklarla sürdürdüler, sürdürüyorlar hayatlarını. İbrahim Tatlıses'in ismi çok büyük, haber değeri yüksek... Hal böyle olunca, başta kendisi olmak üzere çevresindeki her kişi medya için önemli. Geçtiğimiz hafta Ayşegül Tatlıses'in aldığı bazı kararlar sonrasında Derya Tuna'nın adının da içinde geçtiği haberler okudunuz gazetelerde. Ve hemen akabinde de Tatlıses'in açıklamalarını... Bu defa Ayşegül Hanım'ın aldığı kararlar sebep oldu bu haberlere. Geçmişte yaşadıkları ilişkinin çok ötesinde artık İbrahim Bey ve Ayşegül Tatlıses'in ilişkisi... Şimdi evliler. Ayşegül Hanım artık her adımında daha dikkatli olmalı. Tabir-i caiz ise kırk düşünüp, bir adım atmalı. Peki neden? Çünkü artık aldığı bu tür kararlar nikah masasına oturduğu tarihten itibaren İbrahim Bey'i de bağlar. İmparator'la yaşamak iyi bir kriz yönetimi gerektirir.
***
Survivor yine patladı gitti. Tutabilene aşk olsun. Sezon öncesi ünlülerin isimleri açıklandığında güzel bir program olacağını herkes sezmişti, fakat yaşananlar bu sezilerin çok üstünde. Mustafa Topaloğlu adeta tarih yazıyor Dominik'te. Uçuk kaçık halleri, kendine has cümleleri bir yana, geçtiğimiz hafta yapılan ağırlık kaldırma yarışmasında kendisinden 32 yaş küçük bir genci alt etmesi herkesi şaşırttı. Hedefine kilitlenmiş bir makine gibi kıpırdamadan duran Topaloğlu, Twitter'da da TT'ler arasındaydı. Herkes onu konuşadursun sessiz sedasız büyüyen bir çekişme var Survivor'da. Hasan-Nihat yarışmaları, gün geçtikçe Fenerbahçe-Galatasaray derbilerine benzeyecek sanırım...
***
Bu aralar sıkça duymaya başladım bir dedikoduyu... Güzide ülkemin önemli komedyenlerinden biri, güzeller güzeli bir oyuncu hanımefendiyle berabermiş! Bu hanım hala çok izlenen dizilerin birinde rol alıyor. AKŞAM Life'ta röportajını da okudunuz geçmişte. Komedyenimiz ile ilgili ise fazla ipucu vermeyeceğim, zaten sevgili seçimi onu ele veriyor. 'Güzel' ve 'oyuncu' seviyor. Önümüzdeki günler bu dedikodunun gerçek olup olmadığını gösterecek, biz de sizlerle paylaşacağız.

Haftaya görüşmek üzere...

twitter.com/bariskocaoglu66

<p>Ezgi Aşık <span style='font-size: 1.6rem;'>soruyor, Doç. Dr. M</span>ehmet Yalçın Yılmaz <span st

İsveç Stokholm Sendromu'ndan kurtulabilir mi?

Sadece ormandaki malzemeleri kullanarak yaptı! Her anını kaydetti

Öyle bir ameliyata imza attı ki! Kolundaki şişliğin içinden bakın ne çıktı

Rus balıkçının ağına takıldı! Görenler dokunmaya bile korktu