• $15,8587
  • €16,7173
  • 923.578
  • 2394.83
7 Haziran 2019 Cuma

Kenan'ın sıkılması yakındır

Beren Saat - Kenan Doğulu çiftinin evliliklerinde bir süredir kara bulutlar geziyor. Bunu da nereden mi biliyoruz, tabii ki Beren Saat’in paylaşımlarından… Şifreli cümleleriyle, herkesin anlamakta güçlük çektiği mesajlarıyla Saat, evde yaşanan sorunları takipçileriyle paylaşıyor. Kenan ise ne yapıyor, işine odaklanmış konserden konsere koşturuyor. Belli ki evliliğindeki sorunları işine yansıtmamaya çalışıyor. Beren konuştukça konuşuyor, Kenan susuyor. Gerçekten Kenan’ın sabrına hayranım. Her gün yeni bir tepki ve paylaşımla karşılaşmasına rağmen geçmiş yılların hatırına susuyor. Biz artık Beren’in Kenan’a laf atmalarından, ilişkilerinin ne boyutta olduğunu, boşanacaklar mı yoksa barıştılar mı sorularından bunaldık. Beren bizi bu kadar bunaltmışken Kenan ne yapsın?

Büyük lokma ye büyük konuşma

Şeyma Subaşı, Instagram’ında reklam alarak iPhone hediyesi kazandıran ünlüler arasına girdi. Hal böyle olunca sosyal medyada bununla ilgili bayağı bir espiriler döndü. Çünkü Subaşı geçen yıl sosyal medyadan markalara seslenip “Boşuna gönderiyorsunuz ben reklam paylaşmıyorum” demişti. Şeyma’nın boşanmadan sonra daha küçük bir eve geçmesi, özel jetle uçmayıp tarifeli uçakla seyahet etmesi, kıyafetlerini evinde yer olmadığı İçin 2. el mağazada satışa çıkarması, Miami’de otelde kalmaya başlaması gibi hayatında birçok şey değişti. Ve en son sosyal medyadan reklam da almaya başladı. Şeyma konforlu hayatı birer birer terk ediyor diyenlere inat eğlenceli ve mutlu bir hayat gösterse de o da zaman zaman eski konforlu günlerini kesin arıyordur. Ya da yakında aramaya başlayacaktır. Bu hayat böyle! Büyük lokma ye, büyük konuşma diye boşuna dememişler büyüklerimiz.

Yalandan evlilik yaparak Gerçek Kahraman olmak

Çektiği videolarla üne kavuşan Enes Batur’un ikinci filmi ‘Gerçek Kahraman’ 3 günde 90 bin 353 kişi tarafından izlendi. Tabii büyük hayal kırıklığı olmuştur. Bana sorarsanız 90 bin bile bu filmler için çok. Çocukları yüzünden filmi izlemeye zorla giden ebeveynleri de varsayarsak demek ki film 45 bin izleyici de. Sinemaya gidenler çoğu salonların boş olduğunu söyledi. İşte böyle. Eğer sen içi boş, hiçbir şey üretmeden bir şeyler yapmaya devam edersen ancak bir kere kazanırsın o paraları. Film izlensin diye ne yalandan evliliği kaldı ne de magazin programlarına çıkmadığı. Ama sonuç hüsran… Sinemaya emek veren, sürekli eğiten emektarların kıymeti eninde sonunda anlaşılacak. Bu sosyal medyanın başımıza ördüğü bu fenomenler eninde sonunda duvara toslayacaklar. Sıra sıra başladılar dökülmeye. Bir nesil bunlarla yetişmek zorunda kaldı maalesef ama bilinçli anne- babalar en azından uzak tutmayı başarabildiler çocuklarını.

<p>Earle Dickson, 1920'li yılların başında genç ve oldukça sakar bir kadınla evli olan bir şirket ça

Yara bandı nasıl icat edildi? | İcat Çıkarma #7

Perlit'e talep yağıyor! Dünyadaki rezervinin yüzde 75'i Türkiye'de

Çinliler sonunda bunu da yaptı! Kendi kendine giden yemek arabasıyla yemek hizmeti başladı

Bakan Kurum'dan Atatürk Havalimanı ile ilgili açıklama