• $16,9548
  • €17,3929
  • 964.282
  • 2371.25
16 Şubat 2018 Cuma

Kalemin en zor yazdığı günler...

Öyle zor günlerden geçiyoruz ki, yazmak zor, düşünmek zor, hayat zor. Afrin Zeytin Dalı Harekatı’nda Mehmetçiğimizden gelen haberler hafta sonu yaktı içimizi… Afrin’de mücadele ederken şehit olan 12 Mehmetçiğimize Allah’tan rahmet, ailelerine büyük sabır diliyorum. Şehit haberleri verilirken kahramanlarımızın vasiyetnamesi ya da yazdıkları mektup yüreklerimizi dağlıyor. Bizler rahat uyuyalım diye yaptıkları fedakarlıklar hiçbir duygunun ötesine geçmez, geçemez… Devletimize, Türk ordusuna, askerimize, Mehmetçiğimize dua edip, destek olmak bu zor günlerde tek görevimiz. Türk halkı birlik olmanın ne demek olduğunu zaten 7’den 70’e göstermeyi çok iyi bilir ve şimdi birlik zamanı. Evlerimizde, eşimiz, dostumuz, ailemizle birlikte buradan hayatımıza devam ediyorsak ve en acısı da onlar bizim için tüm bunlardan mağdur, bizim için oradalarsa, haklarını ödememiz imkansız. Bize hakkınızı helal edin. Başın sağ olsun Türkiyem.

Seni unutmayacağız Özgecan

Bundan 3 yıl önce… Tarihler 11 Şubat 2015’i gösterirken Özgecan Aslan, acımasızca öldürülmüştü. Okulundan eve dönerken tek suçu o minibüse binmekti… Ve o acı günün 3. yıldönümüydü hafta sonu. Şehitlerimizi unutmayacağımız gibi, seni de unutmayacağız Özgecan. Kadına yapılan şiddetin, istismarın, kadın cinayetlerinin biteceği ve senin kabrinde huzur içinde yatacağın günler gelecek elbet. Acın geçmeyecek, çalınan hayatın geri gelmeyecek, ailenin yaşadığı acı, hüzün bitmeyecek ama umarım bu ülkenin gençleri bir gün böyle acılar, korkular yaşamadan bu hasta ruhların cezasını en ağır şekilde çektiği, kadına şiddetin bittiği günleri görecektir. Acıların bittiği şubatlar, çocukların, gençlerin, kadınların hep mutlu olduğu şubatlar görmek dileğiyle. Rahmet ve dualarımız seninle Özgecan….

Megastar’a yakışanı yaptı

Neden yakışanı yaptı, saklamadı, lafı dolandırmadı, gizlemedi, aldı eline telefonu, belki de bugüne kadar hiçbir ünlülünün yapamadığını yapıp, baba olacağını, o kadar samimi içten açıkladı ki, herkes onun adına bin kat mutlu oldu.

GÜZEL BİR ANI

Tarkan evliliğini reklam aracı yapmadı, doğacak olan çocuğunu da tabii ki. Zaten Tarkan bugün starlığı o kadar layıkıyla yapıyor ki, o yüzden bu ülkenin Megastar’ı. İşin içinde samimiyet olunca, o iki dakikalık en samimi duygularla çekilen video da ülkenin gündemine oturdu. Konuşmayan, taklit etmeyen kalmadı. İşte bu samimiyet halka öyle güzel geçiyor ki, senin başka hiçbir şey yapmana gerek kalmıyor. Baba olacağını duyurmak ancak bu kadar güzel gösterilebilirdi. Daha şimdiden çocuğuna çok güzel bir anı bıraktın sevgili Tarkan.

<p>Cenk Torun, Çılgın Bediş dizisindeki Oktay rolü ile tanınıp  sevilmişti. Cenk Torun'a Çılgın Bedi

Çılgın Bediş'in Oktay'ı Cenk Torun yıllardır yanlış bilinen gerçeği açıkladı

Fatih'in kılıcının aynısı yaptı! Yurt dışından gelen taleplere yetişemiyor

Türkiye'de 500 bin TL altında alınabilecek otomobiller! Listeler güncellendi

İçmeler köyünde yaşam normale dönmeye başladı