• $16,2939
  • €17,4909
  • 970.197
  • 2451.34
12 Haziran 2011 Pazar

İki davet, bir olay...

Geçtiğimiz hafta birkaç gün İstanbul'dan uzakta, Antalya Belek'teydim. Tam 240 milyon dolarlık bir yatırım olan Maxx Royal'e davet edildim. Hem merakımı gidermek hem de davete icabet etmek için İstanbul'daki işlerimi ayarlayıp Antalya'ya uçtum. Öncelikle şunu belirtmek isterim ki, tesis gerçekten göz kamaştırıcı. ETS Grup bünyesinde açılan otelde golf meraklıları da düşünülmüş ve muhteşem bir saha yapılmış. Mehmet-Pervin Ersoy'un ev sahipliğinde yapılan davet, tam anlamıyla muhteşemdi. Özellikle golf meraklılarının tesisi görmesinde fayda olduğunu düşünüyorum.
Hafta başında ise, 8. Kemer Altın Nar Festivali'nin lansmanı için verilen davetteydim. Ev sahipliğini Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül'ün yaptığı gece gayet renkli geçti. Kriz, seçim dinlemeksizin bugüne kadar devam eden ve hem bölge halkına hem de Kemerlilere unutulmaz anlar yaşatan festival, bu sene 19-22 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek. Mehmet Ali Erbil'den Demet Akalın'a, Yusuf Güney'den Berkay'a, Aydın'dan Seda Sayan'a kadar birçok ünlü isim Kemer'e çıkarma yapacak. Programımda bir değişiklik olmazsa, ben de orada olacağım ve önümüzdeki haftalarda yine buradan sizlerle olanı biteni paylaşacağım.

Yeşim Salkım'ın eşinden haberi yok mu?
Geçtiğimiz günlerde Yeşim Salkım ile yaşadığımız ilginç bir olayı sizinle paylaşmak istiyorum. Geçtiğimiz haftalarda kızı Ada'yı kucağına alan Yeşim Salkım'ın basın danışmanı Rana beni gazetede ziyaret etti. Sohbetimiz sırasında Salkım'ın eşi Hakan Eratik ve kızları Ada'yla Babalar Günü'ne denk gelen sayımız için AKŞAM Life'a özel bir röportaj çalışması yapmayı önerdi. Ben de dergimizin konsepti gereği, ancak özel fotoğraflar çekmemiz halinde bunu yapabileceğimizi kendilerine ilettim. Rana Hanım, konuyla alakalı prensipte bir sorun yaşanmayacağını fakat bir de Yeşim Hanım'la beni görüştürmek istediğini söyledi. Yeşim Hanım'ı arayıp, telefonu bana verdi. Ada Bebek'in fotoğraflarının yalnızca bizde çıkacağı ve başka hiçbir gazetede yer almayacağı konusunda Yeşim Hanım'la da anlaştık. Ne var ki, bu konuşmanın ertesi günü söz konusu fotoğrafların bir gazetede yer aldığını gördük. Bu konsepti öneren tarafın Yeşim Hanım cephesi olmasına rağmen, sözlerinde durmamalarına pek anlam veremedik.Eratik de, fotoğraflarla ilgili tüm gazetelere hitaben yaptığı yazılı açıklamada, kızının fotoğraflarının gece yarısı aynı anda tüm gazetelere servis edildiğini belirtti. Yeşim Salkım'ı çok eskiden beri tanıyan biri olarak, sözünde durmamasını kendisine yakıştıramadım. Sanırım Yeşim Hanım, eşi ve basın danışmanıyla bir iletişim problemi yaşıyor.
Haftaya görüşmek üzere...

<p> </p>

TÜRKİYE'NİN BAŞARILARINDAN KİMLER RAHATSIZ?

Diş taşlarına karşı doğal çözüm! İşte mucize yöntem

Nesli tükenmek üzere! Komodo ejderinin yumurtadan çıkış anı böyle görüntülendi

Elini sokan yılanla hastaneye koştu