• $16,6721
  • €17,5771
  • 977.012
  • 2520.56
24 Nisan 2011 Pazar

Hülya Avşar ve planı

Pepsi’nin yeni reklam yüzü olan Hülya Avşar’la geçen hafta Vogue Restaurant’ta buluştuk. Pepsi Kolalı İçecekler ve Meyve Suları Pazarlama Müdürü Uğur Öğlü’nün ev sahipliğinde geçen yemekte bize PepsiCo Güneydoğu Avrupa Bölgesi Kurumsal İletişim Müdürü Didem Şinik de eşlik etti.

Yıllarca çektiği filmleri ve sahnesini birebir muhabir olarak takip ettiğim Hülya Avşar’la yemek çok neşeli geçti. Konu tabii ki ilk başta çektiği reklam filmiydi. Öğlü, neden Avşar’ı seçtiklerini “Hülya Hanım’ın içi dışı, her şeyiyle çok güzel, Türkiye’ye hitap ediyor. Pepsi’nin imajına çok uygun. Biz de çok başarılı gidiyoruz, bu başarımızı Hülya Hanım’la daha da ileri götürmek istiyoruz” diye açıkladı.

Hülya Avşar’la sohbet, ilerleyen saatlerde yeni projelerine geldi. Sanatçı, kendi adını taşıyan tenis turnuvası Hülya Cup’ı anlatırken çok heyecanlandı. Bu yıl 10. kez gerçekleştirilen turnuvaya Pepsi’nin sponsor olmasını şu sözlerle anlattı:

“Turnuva bir sosyal sorumluluk projesi haline geldi. 10 senedir kimsenin gözüne sokmak istemediğimiz bir turnuvayken artık yavaş yavaş göze sokmak istiyoruz. Hülya Cup’ın gelirinin kuruşuna kadar çocuklara gittiğinin bilinmesi gerekiyor. Bu yıl 50’ye yakın çocuk için fon kurduk. 12-14 yaş arası devlet okulunda okuyup başarılı olan ve ailesinin gelir durumu yetersiz olan çocukları fona dahil ediyoruz. Amacımız iyi öğrencilerden, iyi tenisçiler çıkarmak"

TNT ‘deki yeni programından ve özel hayatından da bahseden Avşar, gelecek yıl vergi rekortmeni olacağını da söyledi. Rol aldığı reklam filminden ne kadar ücret aldığını açıklamaktan kaçınan sanatçı “Siz bu laflarımdan tahmin edersiniz artık” diyerek soru işaretli olsa da biraz bilgi vermiş oldu.

En son ’72. Koğuş”  filmiyle gündeme gelen ve “Eski popülerliği olmadığı için film tutmadı” eleştirilerine maruz kalan Avşar, yeni reklam filmi, tartışılan fotoğrafları ve televizyon programıyla yine eski günlerdeki gibi üç koldan birden geldiğini ortaya koydu. Her gün gazete sayfalarında kendisine yer bulan Avşar’ın sohbet sırasında “Ben her zaman düşünerek adım atarım ve plan yaparak ilerlerim” demesi de, ne kadar eleştirilirse eleştirilsin. bütün bunları bilinçli yaptığının bir göstergesi.

Haftaya görüşmek üzere

<p class='MsoNormal'>Erkekler uzun parkurda genel klasman birincisi Gökhan  Uzuntaş olurken, kısa pa

Turkcell GranFondo İstanbul Yarışı Beykoz'da gerçekleşti

İşte haftanın yalanları! Hepsi tek tek deşifre edildi

Çölün altında Türk mucizesi! Neredeyse Çin Seddi kadar uzun...

Dünyanın gözü bu fuarda! SEDEC 2022'nin açılı yapıldı