• $12,4902
  • €14,1202
  • 713.051
  • 1776.41
4 Eylül 2020 Cuma

Hadise ve Gülşen ters köşe yaptı

Önce Gülşen ve Edis’ten geldi yeni şarkıları ‘Nirvana’… Gülşen’den beklenti büyük olunca, -tabii ki yıllardır yaptığı hitleri baz alarak söylüyorum- ilk önce şarkı o beklenen büyük etkiyi yaratmadı. Ama şarkı birkaç defa dinlendikten sonra çok daha güzel gelmeye başlıyor kulağa. Etrafımdaki herkesin yorumu da bu yönde… Gülşen her seferinde bizi şaşırtmayı başarıyor. Bu şarkının ardından da çok daha iyisi gelecek eminim. Fakat Hadise için aynı yorumu şu an yapamıyorum. Slow bir şarkı “Küçük Bir Yol”. Ama bilemedim, ‘Doğru şarkı mı?’ onun için. Dillere dolanması zor… Keşke hareketli bir şarkıyla çıkış yapsaydı.

BU BULUŞMADAN PROGRAM ÇIKAR

Hülya Avşar ve Acun Ilıcalı, geleneksel Ayvalık buluşmasını yaptı yine. Ama bu sadece bir buluşmadan ibaret değil gibi görünüyor. Acun yine Hülya’yı bir proje için ikna etmeye gitmiş büyük ihtimalle. Seda Sayan’dan sonra Hülya için de güzel bir proje olacak gibi duruyor. Hülya ekranlarda yine uzun zamandır yok ve onu ekranlara geri döndürecek tek isim de Acun’dan başkası olamaz.

ZAHİDE İÇİN ÇOK YANLIŞ FORMAT

Bu sezonun hayal kırıklığıdır benim için ‘Zahide Yetiş’le Gelin Görün’ programı. Yıllardır alıştığımız sabah kuşağı programından sonra bu formatı nasıl kabul etti bilemiyorum ama bu iş Zahide’ye olmamış. Neden mi? Bu kadar aynı saatte gelin - kaynana programı, hele ki Zuhal Topal varken karşısında çok yanlış bir tercih olmuş. Zararın neresinden dönerse kârdır. Ben olsam ya hiç yapmaz ya da eski formata yeni bir şeyler katardım.

<p class='MsoNormal'>Aykut  Enişte 2 filmiyle beyaz perdeye dönmeye hazırlanan Melis Babadağ, iki  s

Gişeci'de Aykut Enişte 2 sohbetleri... Bölüm 2: Melis Babadağ

Fenerbahçe'ye İzmir'de coşku seli

Galatasaray'a Malatya'da coşku seli

Hibe desteğiyle mantar tesisi kurdu! Şimdi siparişlere yetişemiyor