• $32,2511
  • €35,0023
  • 2418.47
  • 10676.7
16 Kasım 2018 Cuma

Evlilik sürprizi Türkiye'de olacak

Dünyanın en gözde modeli Adriana Lima, Türkiye’ye son gelişinde havalimanında yaşadığı bir olaydan dolayı biraz kırgın ayrılmıştı buradan… O yüzden epey zamandır ülkemize gelmiyor. Ama Türkiye’yle hep bir bağı olan güzel model bir de Metin Hara ile olan ilişkisiyle bağlarını daha da güçlendirdi. Gelgelelim bu ilişki yurtdışında yaşanıyor daha çok. Metin Hara sürekli yurtdışında…

Yılın çoğunu Adriana ve ailesiyle beraber geçirdi milli damadımız… Başta kimse bu ilişkinin bu kadar uzun süreceğini düşünmemişti. Hatta kimileri reklam aşkı bile dedi. Ama ne var ki Adriana’nın paylaşımları bu ilişkinin tam da bir aşk olduğunu gösterdi. Şimdi sıra Metin Hara’da…

Hara’nın ünlü model Türkiye’ye geldiğinde özel bir evlilik teklifi hazırlığı yaptığını duymuş biri olarak meraktayım… Dünyanın en güzel kadınların birini kendine âşık eden adamın evlenme teklifi de çok farklı olacaktır eminim.

Victoria’s Secret kariyerine ağlayarak son veren Adriana, bugüne kadar çok evlenme teklifi almıştır ama sanırım en özeli bu olacaktır.

ÜNLÜ BABALAR VE ÇOCUKLARI

Ünlü bir baba olmak mı zor yoksa ünlü bir babanın çocuğu olmak mı? Bilemiyorum ama her iki taraf içinde özellikle ünlüler dünyasında baba-çocuk ilişkisinde problem yaşamış ne çok kişi vardır.

En son da Ferhat Göçer’in kızı Yağmur Göçer’i ekranlarda gördüğümüzde bir taraftan genç birinin bu yaşta ekranlara çıkıp babasını anlatması üzüyor insanı, bir taraftan da sürekli ‘kim haklı acaba’ sorusu geliyor akıllara. Yıllarca Emrah ve oğlu Tayfun’la ilgili yaşanılan problemleri izledik. Bu yıldızların çocuklarının neden hep bir şey eksik hayatlarında… Bu çocuklar neden televizyon televizyon gezip dertlerini anlatıyor ve isyan ediyor babalarına… Biraz ilgi ve sevgi her şeyi çözecekken… Neden bu çocukların psikolojileri bu kadar bozuk? Bu yaşta isyan etmek, üzülmek yerine yapacak çok güzel şeyleri var onların.

Bir efsane ‘Kemal Sunal’!

Türk sinemasının kuşkusuz gelmiş geçmiş en önemli oyuncularının başında geliyor Kemal Sunal. “Aslen 10 Kasım doğumluyum ama Atam’ın vefat ettiği günde doğum günü kutlayamam, sevinemem, gülemem” diyen bu güler yüzlü adamı Türk halkı hiçbir zaman unutmayacaktır.

Yeşilçam’da hem yüzleri tebessüm ettiren hem de bir o kadar düşündüren yapıtlara imza attı. Nesiller boyu devam edecek bir şöhret onunkisi.

Bir röportajında demiş ki usta; “Ben bir balon değilim. Öyle çıkanlar var ve ayakta kalmak için her gün televizyonda görünmek zorundalar. Ama benim böyle bir şeye ihtiyacım yok. Çünkü ben sırtımı halka dayamışım.” O yüzden 7’den 70’e herkesin sevdiği bir adam, bu yüzden herkes onu aileden biri gibi görüyor.

Sırtımı halka dayamışım diyor, kimseye ihtiyacım yok halktan başka diyor.

Aklımıza gelen gelmeyen bir dolu film bıraktı bize. Hababam Sınıfı İnek Şaban’sız olur muydu?

Kapıcılar Kralı, Kibar Feyzo ve daha yüzlercesi…

İyi ki doğmuşsun, iyi ki bizimle olmuşsun ve bize mizahı bu şekilde göstermişsin. Sevgi, saygı ve rahmetle hep anacağız seni koca yürekli adam...

<p>19 Mayıs'ta İbrahim Reisi ve Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham  Aliyev birlikte baraj açılışı yaptı.

İRAN CUMHURBAŞKANI İBRAHİM REİSİ KİMDİR?

Kapış kapış gidiyor: 80.000 TL'den başlıyor! İşte ikinci el araba modelleri

2024 bekçi alımı ne zaman?

Serenay Sarıkaya Mardin'de!