• $8,8689
  • €10,474
  • 499.049
  • 1384.68
23 Temmuz 2021 Cuma

Boynuz kulağı geçemedi daha...

Ben Cam Tavanlar adlı dizinin ilk bölümünü izledim ve Bensu Soral-Kubilay Aka çiftinin kesinlikle beraber uyum içinde olmadığını gördüm. Biri çok güzel, diğeri yakışıklı olabilir ama maalesef ki ikisi de ekranda çok soğuk çift olmuşlardı. Dizide ikilinin enerjisi bize asla geçmedi. İlk bölümden itibaren herkes sıkıldı hikayeden. Bazen çok güzel, çok yakışıklı olmak yetmiyor oyunculuk için. Daha fazlasını yapanlar var. Mesela ablası Hande Soral... Biz Zamanlar Çukurova'da rolü ile başrollerden biri oldu. Yani anlayacağınız boynuz kulağı geçememiş daha.

ÇEŞME MÜZİĞE DOYDU

Bu yaz Çeşme'de sanatçı yağmuru oldu. Çeşme'de beach ve sahillerden çok, eğlence hayatı konuşuldu neredeyse. Yıldız Tilbe, Ebru Yaşar, Aleyna Tilki, Berkay, Kenan Doğulu, Şevval Şam, Tan... Hâlâ da devam ediyor konserler. Aslında bir bakıma Çeşme bu yaz sanatçılar için harika bir konser alanı oldu. Pandemiden sonra herkes soluğu burada aldı.

EN ACI BAYRAM

Alişan'ın kardeşi Selçuk Tektaş'ın vefatını duyduğumda benim gibi birçok insan da üzüntü duymuştur. Bu bayram belki de yaşadıkları en acı bayram. Ama ateş düştüğü yere yakar, tarifsiz bir acı, eşi, çocukları, annesi, babası için. Sevgili Alişan, Allah sizlere sabırlar versin, Sevgili Selçuk'un mekanı cennet olsun. Başınız sağ olsun.

<div><p></p><p><span style='font-size: 1.6rem;'>Antalya'nın Manavgat ilçesinde tur otobüsü ile otomo

Antalya'nın Manavgat ilçesinde tur otobüsü ile otomobil çarpıştı. 2 kişi yaralandı

Biber kurutma mesaisi köyü adeta kırmızıya boyuyor

Sahili kaplayan su sümbülleri temizleniyor

Tescilli kayısı çekirdeğinden kurabiyeler damakları tatlandırıyor