• $7,4126
  • €9,0363
  • 441.833
  • 1542.45
31 Mayıs 2011 Salı

Shumpert'ın fendi!

G .Saray Shumpert, Johnson ve Caner'in iteklemesiyle 2-1'i yakaladı. Banvit, kolay pes etmez görüntü verse de, maç boyu hiç susmayarak, yoğun tribün desteği veren tribündeki 'Aslanlar Koro!'sunun da moral desteği ile G.Saray, hedefe doğru koşuyor gibi.  
İlk 2 periyotta harika bir Johnson vardı. Ve onu takibeden Shumpert ve Caner vardı. 4/4 ikilik, 1/1 üçlük ve 2/2'lik serbest atış yüzdesiyle 13 sayıya ulaşan Johnson, yüzde yüz ile oynayarak hiçbir fire vermeyince G.Saray, Banvit'e üstünlük sağladı. 3. periyot daha zorlu geçti. Banvit, daha iyi savunma yaparak G.Saray'ı 11 sayıda tutarken, Barış Ermiş, Davis ve Simmons ile 'G.Saray potasında sayılar ekti!' Bu periyotun mahsulünü de 11-14 ile 3 sayı önde bitirerek aldı. Ancak ilk yarıdaki farkı yine de kapatamadı.

FENA KAÇTI
Son periyotta Banvit rakibini yakalamak için var gücü ile kovalasa da, Aslanlar fena kaçtı! Shumpert ikilik-üçlüklerle 'Sayı resitali!'ne maharetle devam ettikçe, Banvit geride kalmaya mahkum oldu. Kısacası maç sonunu, 7/11 ikilik, 2/6 üçlük, 2/2 serbest atış isabeti ile 22 sayı,  8 ribaunt, 2 asist, 2 top çalma ve sadece tek top kaybı ile kapatan Shumpert'in fendi, Banvit'i yendi.

<p>HDP Esenyurt ilçe binasında asılı, terör örgütü PKK elebaşı Abdullah Öcalan'ın afiş ve posterleri

HDP binasına baskın

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Kurşun kalemlerin ucunda sanat

Jason Statham Antalya'da kurşun geçirmez camlı villada kalıyor