• $15,8769
  • €16,8435
  • 942.556
  • 2372.35
1 Aralık 2012 Cumartesi

İki Bogdan olsaydı!

F.Bahçe'nin sert ve yardımlaşmalı savunması, ilk anlarda rakibin dış sayı yollarını da kesti. Devre sonuna kadar, Real'in 1/10 ile 10'luk kötü yüzdesine karşı, F.Bahçe'nin 5/10 ile 50'lik yüzdesi, skor hakimiyetinin sayı olarak belgesiydi. Bogdanovic 12, McCalebb 7 sayısıyla F.Bahçe'nin üst vurucu gücü olurken, Batiste ve Andersen'ın ribaund performansı, 'F.Bahçe'nin bu sezonki yumuşak karnı!'nı iyi kamufle edince, ilk yarıdaki hakimiyet ortaya çıktı. 3. periyotun ilk 5 dakikasında 43-43 ile F.Bahçe'yi yakalayan Madrid'e karşı, F.Bahçe'yi sırtlayan Bogdanovic'ti. Yüzde yüzlük şut isabetiyle oynayan Bogdanovic, eski takımı R.Madrid'e karşı, F.Bahçe'yi ayakta tutan oyuncu olarak dikkat çekti. 3/3'lük üç sayı, 4/4'lük iki sayı isabetine serbest atışları da ekleyip, tam 17 sayı ile göz kamaştırdı. Bu anlarda Preldzic'in, hücum setindeki performansı da, takımın sayı yollarındaki ahengimizi netleştirdi.

KARTAL'IN BARÇA KABUSU
Ancak Real, son periyotta savunmasını tıpkı İstanbul'daki gibi sertleştirip, rotasyonla F.Bahçe'yi yordu ve top kayıplarımızın artmasına neden oldu. Slaughter ile de fena çarpan R.Madrid, 7 dakikada 19 sayı atarak fark yarattı. Bir Bogdan yetmedi. Keşke 2 olsaydı. Maçı kaybettik ama kaybedilen, bir şey yok aslında. Şimdi, Panathinaikos ve Cantu maçları kaldı. TOP 16'ya katılamama ihtimali az olsa var aman dikkat! Maç kazanmak lazım.
Geçen hafta TOP 16 vizesini cebine koyan Kartal'ın 'Barca'yı yenme fantezisi!' sahasında yediği 30 farkla kabusa dönüşse de, hiç önemi yok. İlk defa Euroleague tecrübesi yaşayan Beşiktaş için, bundan iyisi can sağlığı!


<p> Fonetik  kısaca konuşulan dili oluşturan sözcüklerin ses yapısı bakımından incelenmesi,  ses bil

TÜRKÇE'DE FONETİK

Akıncı Toyu 2022 Uluslararası Atlı Okçuluk Yarışması başladı

Türkiye'nin en pahalı Tofaş'ı! 250 bin liraya satıldı

Türkiye'nin kültürel mirası 35 bin eser dijitalle dünyaya açılacak